Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο τωρα τι σημαινει;

Θα ηθελα να παρακαλεσω να γραφουμε μυνηματα αυτοτελη επαρκη κατανοητα. Εαν χανουμε χρονο με ερωτησεις για διευκρινισεις χασαμε ολοι.

το εξήγησε ο φίλος αλλά ήταν αρκετά κατανοητό νομίζω γιατί ήταν πάνω στην κουβέντα

επειδή ήταν από κινητό (δημοσιογραφία της στιγμής) ήταν πάρα πολύ σύντομο για όποιον ήταν εκεί κοντά ίσως .....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΑΒ   9/5 - 14/5

-Μαξιλάρια σετ 2 τεμαχίων 50χ70cm  7,50€

 

-40% στα μαξιλάρια ύπνου,σεντόνια και επιστρώματα

 

Εδώ και χρόνια δεν αγόραζα φτηνά μαξιλάρια πολυεστέρα (όπως αυτά που έχουν 7.50ευρώ τα 2 τεμάχια) γιατί εντός εβδομάδων γίνονται πίτα.

 

Αφού λοιπόν έσκασα ένα σωρό λεφτά σε βαμβακερά, memory foam, φυσικό καουτσούκ και πάλι δε βολευόμουνα... χτες ενέδωσα και αγόρασα το "IONION", το οποίο είναι βαμβακερό εξωτερικά και μέσα έχει γέμιση πολεστέρα (6D Fiber Balls).

 

Tελική τιμή 9.59 (από 15.99).

 

Έκανα τέλειο ύπνο! :-D  Ο καθένας φυσικά έχει διαφορετικές προτιμήσεις... αλλά αν ψάχνετε για καλό φτηνιάρικο μαξιλάρι, δώστε του μια ευκαιρία.

 

 

edit:

Aπό ΑΒ

Επεξ/σία από helena_n
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εδώ και χρόνια δεν αγόραζα φτηνά μαξιλάρια πολυεστέρα (όπως αυτά που έχουν 7.50ευρώ τα 2 τεμάχια) γιατί εντός εβδομάδων γίνονται πίτα.

 

Αφού λοιπόν έσκασα ένα σωρό λεφτά σε βαμβακερά, memory foam, φυσικό καουτσούκ και πάλι δε βολευόμουνα... χτες ενέδωσα και αγόρασα το "IONION", το οποίο είναι βαμβακερό εξωτερικά και μέσα έχει γέμιση πολεστέρα (6D Fiber Balls).

 

Tελική τιμή 9.59 (από 15.99).

 

Έκανα τέλειο ύπνο! :-D Ο καθένας φυσικά έχει διαφορετικές προτιμήσεις... αλλά αν ψάχνετε για καλό φτηνιάρικο μαξιλάρι, δώστε του μια ευκαιρία.

 

 

 

ωραια βρήκαμε μαξιλάρια για κάνα στρώμα καλο υπάρχει κάτι; :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλαδιο του Lidl για την εβδομαδα αυτη εχει τη μπουγατσα της Χρυσης Ζυμης τα 450g 2.22e και με πραλινα 3.33e

Θεωρω οτι ειναι πολυ καλες τιμες γιατι την εχω ξαναγορασει απο αλλου στα 3.70e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Σκλαβενίτη έχει προσφορά γάλα ΜΕΒΓΑΛ 3,5% μακράς διαρκείας (ροζ συσκευασία) 1+1 δώρο στα 1,43

 

είχε προσφορά σχεδόν σε όλα τα kellog's από τα απλά τα οποία είχε 500 γρ + 20% 2,40 ευρώ αλλά και fitness. πάνω κάτω 2 ευρώ κάτω οι συσκευασίες, επίσης είχε και ένα κρασί ροζέ αγιωργίτικο του Ρεπάνη 4,30 ευρώ βιολογικό έλεγε(3 ευρώ κάτω από αρχική).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλαδιο του Lidl για την εβδομαδα αυτη εχει τη μπουγατσα της Χρυσης Ζυμης τα 450g 2.22e και με πραλινα 3.33e

Θεωρω οτι ειναι πολυ καλες τιμες γιατι την εχω ξαναγορασει απο αλλου στα 3.70e

Φαρμακείο.

 

Στα υπόλοιπα μάρκετ όταν βγαίνουν σε προσφορά, αν τα συνδιάσεις με pockee... οι τελικές τιμές είναι κάτω από 2.00ευρώ.

 

Έχει τύχει να πάρουμε μέχρι και μπουγάτσα με κρέμα 850gr με 1ευρώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Σκλαβενίτη έχει προσφορά γάλα ΜΕΒΓΑΛ 3,5% μακράς διαρκείας (ροζ συσκευασία) 1+1 δώρο στα 1,43

 

 

Εγώ πέρασα από Σκλαβενίτη στα Σούρμενα και δεν τα είχε, είχε όμως τα 1.5%, με 1.18 και με το -0.3 από pockee πάει στα 0.88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πέρασα από Σκλαβενίτη στα Σούρμενα και δεν τα είχε, είχε όμως τα 1.5%, με 1.18 και με το -0.3 από pockee πάει στα 0.88

Κι εγώ είχα περάσει την Δευτέρα από τον Σκλαβενίτη στο Καματερό και δεν τα είχε 1+1 δώρο. Ρώτησα και μου είπαν ότι η προσφορά ήταν μέχρι το περασμένο Σάββατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...