Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμοί από διάφορες ιστοσελίδες


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα δεν διαφημίζω την ιστοσελίδα αλλά τον διαγωνισμό. Απλά είμαι μέλος εδώ και 3 χρόνια εκεί και για τους απανταχού gamers είναι μια μεγάλη κοινότητα με πάρα πολλούς διαγωνισμούς.

Είπα να το μοιραστώ μαζί σας για όποιον θέλει να συμμετάσχει με την μόνη προϋπόθεση να γίνει μέλος για να μπορεί να πάρει μέρος σε αυτήν και σε ότι άλλο μελλοντικά θα υπάρξει.

Αν όντως παραβιάζεται ο κανόνας του φόρουμ, παρακαλώ πολύ έναν mod να το διαγράψει.

As a registered participant of the Savage Decimation global giveaway you have a Personal Giveaway Link (PGL) to share with family and friends. If someone who uses your PGL wins the Grand Prize [an amazing $5,200 gaming PC] you will receive one too.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τότε να σβήσω το link και να ψάξουν μόνοι τους μέσα στο site πως μπορούν.

No problem αν και δεν νομίζω ποτέ να πείραξε κανέναν να κερδίσει κάτι και αυτός που του πρότεινε 1 διαγωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τότε να σβήσω το link και να ψάξουν μόνοι τους μέσα στο site πως μπορούν.

No problem αν και δεν νομίζω ποτέ να πείραξε κανέναν να κερδίσει κάτι και αυτός που του πρότεινε 1 διαγωνισμό.

το θεμα ειναι οτι μπορει να αρχισει ενα σπαμ τωρα και να βαζει ο καθενας το δικο του λινκ με τον ονομα του για να παιρνει εξτρα ποντους για τον διαγωνισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν παίρνει κανείς έξτρα πόντους! 1 συμμετοχή έχουν όλοι αλλά εάν κάποιος που χρησιμοποίησε το λίνκ σου κερδίσει το μεγάλο έπαθλο, τότε παίρνεις και εσύ το ίδιο έπαθλο, αυτό είναι. Τέσπα, τώρα το έσβησα αλλά δεν βλέπω πουθενά να υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση για τον διαγωνισμό αλλά οι κανονισμοί είναι ξεκάθαροι:

"να μην δημοσιεύουν τα λεγόμενα referral links προς οποιαδήποτε ιστοσελίδα ή υπηρεσία."

Σε περίπτωση που ακόμα δεν καταλαβαίνεις γιατί απαγορεύεται αυτό που έκανες στείλε μου ένα πμ να σου εξηγήσω γιατί οι χαρακτηρισμοί που θα πρέπει να χρησιμοποιήσω για την περιγραφή κάθε άλλο παρά κόσμιοι είναι!!

 

Για όποιον θέλει να μπεί στον διαγωνισμό, το καθαρό λινκ είναι το παρακάτω:

Link.png Site: https://www.gamingtribe.com/giveaway/savage/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπα βρε, τσαντίστηκες κιόλα!

Εάν δεν θες να μπεις στον διαγωνισμό μην μπαίνεις, αλλά σιγά δεν σε βρίσαμε κιόλα.

6 χρόνια μέλος εδώ δεν έχω δώσει δικαίωμα σε κανέναν εδώ μέσα και όπου αλλού είμαι μέλος και θα έρχεται ο καθένας να μας βρίσει και από πάνω , ότι να ναι!

Δεν πίεσα και δεν έβρισα κανένα και αν θέλει ο Matrixx ας το σβήσει το παρόν αλλά όχι και να μας την λέει ο καθένας και ας είναι και παλιότερο μέλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μη κόσμια περιγραφή αναφέρεται στην τακτική που χρησιμοποίησες, προς Θεού δεν συνηθίζω να βρίζω κόσμο!

Ούτε καν τσαντίστηκα, απλά προσφέρθηκα να σου εξηγήσω γιατί έκανες λάθος, αυτό θεωρώ πως συνέβη, ένα στιγμιαίο λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν παίρνει κανείς έξτρα πόντους! 1 συμμετοχή έχουν όλοι αλλά εάν κάποιος που χρησιμοποίησε το λίνκ σου κερδίσει το μεγάλο έπαθλο, τότε παίρνεις και εσύ το ίδιο έπαθλο, αυτό είναι. Τέσπα, τώρα το έσβησα αλλά δεν βλέπω πουθενά να υπάρχει κάποιο πρόβλημα σε αυτό.

Μεταξύ μας, παίρνεις εξτρά "πόντους". Οχι σαν πόντους, αλλά είναι σαν να συμμετέχεις άλλη μία φορά με κάθε συμμετέχοντα που δήλωσε.

Καλή ιδέα για να αυξήσεις τις πιθανότητες, αλλά να τα λέμε όλα όχι τα μισά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ειναι το σιγουρο, προσφορα δεν ειναι. Ειναι κληρωση. Προσφορα ειναι κατι που δινω ενα αντιτιμο(εστω και μηδενικο!) και εχω το προιον. Δεν εχει ιδιαιτερη σημασια αν ειναι refferal το λινκ η΄οχι.... ειναι σε λαθος μερος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

 

Όπως χάζευα στο faceboοκ είδα μια αναρτηση απο μια ιστιοσελίδα που μου άρεσε πολύ. Δείτε την και εσείς. έχει τα πάντα. http://www.greeceandroid.gr/

 

:P

 

Ασε που είναι και διαφήμιση που υποτιμά τη νοημοσύνη μας...

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ηλεκτρονικό μαγκαζινο νέων διεξάγει διαγωνισμό μέσω του οποίου ένας τυχερός κερδίζει  ένα LENOVO A766 SmartPhone και 5 άλλοι απο ένα στικάκι USB χωρητικότητας 8gb. Όποιος ψήνεται ας πατήσει ΕΔΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...