Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα για ghost windows 7


kostas77733

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες ακουστε το θεμα μου(γνωστο μεν εψαξα αρκετα απλα θελω να μου προτεινετε εσεις τον καλυτερο τροπο)

 

Εχω 7 pc στη δουλεια..Ολα εχουν τα ιδια πανω κατω προγραμματα(word, adobe photoshop, κλπ χρονοβορα για εγκατασταση προγραμματα)

 

Τι προτεινετε να κανω στο ενα Pc που το εκανα ΤΩΡΑ format και του περασα τωρα ολα τα προγραμματα ωστε να γραψω ενα καλο iso και να τα περασω και στα αλλα PC χωρις να χρειαστει ολη αυτη η ταλαιπωρια...

 

Εχω διαβασει Symantec Norton Ghost 15 , το WAIK_EN το MicrosoftDeploymentToolkit2012_x86 και το ApplicationCompatibilityToolkitSetup....

Αλλα καπου το εχασα στα αγγλικα...

Εχετε εσεις να προτεινετε καποιο τροπο εσεις?

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα δυο pc εχουν ιδιο hardware ισως τα καταφερεις με ghost....Αν οχι πολυ δυσκολα και με προβληματα με drivers πoυ θα φορτωθουν χωρις να ειναι σvστοι και για τα δυο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ειναι ο ποιο ενδεδεικνυμενος τροπος τοτε...Εστω να φτιαξω ενα dvd windows 7 με καποια βασικα προγραμματα προεγκατεστημενα???

ειναι πολυ κουραστικο κ χρονοβορο να εγκαθιστας photoshop Κλπ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεσαι κάτι σαν το Windows Post-Install Wizard αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για να δώσω περισσότερες πληροφορίες.

Download

Απλά έτυχε να το δω κάποτε εγκατεστημένο σε "πειραγμένο" DVD εγκατάστασης των Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεσαι κάτι σαν το Windows Post-Install Wizard αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για να δώσω περισσότερες πληροφορίες.

Download

Απλά έτυχε να το δω κάποτε εγκατεστημένο σε "πειραγμένο" DVD εγκατάστασης των Windows.

 

Το κατεβασα αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω πως το φτιαχνουμε ενα τετοιο dvd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...