Προς το περιεχόμενο

cosmodata newsletter 28/9/2012


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι μου έρχεται να τους πώ καμια μέρα βάλτε μισό κιλό cd και μια παχιά κάρτα γραφικών γύρω στα δυο κιλά αλλα φοβάμαι οτι θα ακούσω κάνα έφτασεεεεει πρώτο πράμα παίρνεις σπαρταράει :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα ελληνικο ελεκτρονικο καταστημα της προκοπης υπαρχει, για να ψωνισουμε;

Θα μου δωσει το λαπτοπ που εχει απλωμενο στο πεζοδρομιο;

 

Αν περνατε απο κει τραβηξτε καμια φωτογραφια και ανεβαστε τη. Δεν το πιστευω.

Ε είπαμε, όχι κι έτσι! Δεν τα έχει τα laptop στο πεζοδρόμιο. Κάτι μνήμες, cd, dvd, καλώδια άντε και καμιά μητρική! Πράγμα που σαλεύει!

ΥΓ Τα laptop του πεζοδρομίου τα βρίσκεις στο...απέναντι πεζοδρόμιο με δώρο ένα πακέτο τσιγάρα (απο αυτά που σε σκοτώνουν αμέσως και όχι μετά απο χρόνια :lol: :lol: :lol: ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη στιγμη που ουτε προσφορες θεωρουνται αυτα που αναφερονται στο newsletter αλλα και σαν μαγαζι δεν ειναι και οτι καλυτερο το συγκεκριμενο, για ποιον λογο να γινεται διαφημιση απο εδω μεσα?

 

Νομιζω πως αυτη η φαση με τα νewsleters απο καθε μαγαζι που ερχεται πρεπει ειτε να φιλτραριστει καταλληλα, ειτε αν αυτο δεν ειναι εφικτο να σταματησει εντελως.

 

Νομιζω πως τσαμπα μαγκες τους κανουμε αναδημοσιευοντας τα newsletters ολων των μαγαζιων

 

Στο κατω κατω, οποιος το επιθυμει μπορει να εγγραφει και να λαμβανει τα εκαστοτε newsletters απο μονος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρειτε παντως καλυτερο λαπτοπ μεχρι 430 ευρω να μου το πειτε... Κανουμε την τριχα, τριχια... νταξ ειναι χωρις ΦΠΑ αλλα το λεει ακριβως διπλα, δηλαδη στο μακρο το εγκινουμε και σε αλλα μαγαζια οχι??

 

Απο τα μπαζα που κυκλοφορουνε και τα πλασαρουν για λαπτοπ, πολυ καλυτερο... Και η ΗD 3000 που εχει πανω ειναι ισαξια της 5470, οποτε ειναι μια χαρα για αυτο το μπατζετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

............δηλαδη στο μακρο το εγκινουμε και σε αλλα μαγαζια οχι??.................

 

Με τη διαφορα οτι το ΜΑΚΡΟ ειναι μαγαζι αποκλειστικα για επαγγελματιες, οι οποιοι παιρνουν επιστροφη το ΦΠΑ, αρα δεν τους ενδιαφερει η τελικη τιμη, αλλα η πραγματικη τιμη που θα χρεωθουν. ΟΛΟΙ οι αλλοι που το κανουν και πασαρουν το ΦΠΑ χωρια, ειναι για να κοροιδευουν τον κοσμακη. ΑΡΚΕΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ νομιζω...............

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή είστε πολύ μικροί οι περισσότεροι, ή δεν μένετε Αθήνα. Δεν "πέταγε" ποτέ έξω η cosmodata τους i5 και τα macbook και ψώνιζες από το πεζοδρόμιο :P Παλιό hardware έχει έξω, τα άλλα τα έχουν σε αποθήκη. Από τιμές πάλι, δεν ξέρω για το newsletter, αλλά γενικά έχει καλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...