Προς το περιεχόμενο

Μπαταρίες Energizer 16xAAA 0,99€ @ kotsovolos

gng100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρέλαβα και εγώ- 80τεμ με 7€ μαζί με τα μεταφορικά(ημερ.λήξης 2018).

Ευχαριστώ και εγώ τον topic starter και φυσικά το ΕLECTROWORD για την άψογη συμπεριφορά του :-D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 103
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Είναι η συσκευασία Family Pack με 16 αλκαλικές μπαταρίες Energizer μεγέθους ΑΑΑ. Ημερομηνία λήξης 2018   http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10060521   Αρχικά είχα παραγγείλει από το

λογικά εξαντλήθηκαν....αφού όλοι έπεσαν σαν τα κοράκια, τι κάνει ο κόσμος για φθηνή ενέργεια!!!!! (μέσα σε αυτούς και εγώ )

Συνήθως προσπαθώ να μην είμαι απόλυτος, αλλά... μακριά! Το είχα πάρει στα 8 ευρώ από ΜΜ κανα χρόνο πριν, εκτός του ότι ακόμη και οι τρονικ του λιντλ, δίνουν περίπου 80 κλικ περισσότερα από τις συγκεκ

Μακάρι το electro να συνεχίσει να στέκεται αξιοπρεπέστατα σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Άν και αδελφομάγαζο του Κώτσου, οι υπεύθυνοι του είναι πολύ πιο μάγκες....

Sent from my iPhone using Insomnia

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ολα οκ και εδω.

εχω ψωνισει αρκετα πραγματα απο electro (το ειχα κ απεναντι μου καποτε στην Πειραιως) κ χαιρομαι που συμπεριφερεται ετσι.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φοβερή προσφορά!!! Παρέλαβα με ημ. λήξης 2018. Οτι πρέπει για τα τηλεκοντρόλς και τα διάφορα παιχνιδάκια των παιδιών.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον TS.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.