Προς το περιεχόμενο

2 Hot Ερωτήσεις!


theef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και άδεια του ζήτησα αλλά δεν δέχτηκε...και το μισό του είπα να πληρώνω αλλά πάλι δεν ήθελε... Και σιγά το πράγμα πιά... Ο πρώτος ή ο τελευταιος είμαι??

το reset το έκανα ήδη πρίν απαντήσετε...

Και από το easybytez που κατεβάζω έχει χρονοκαθυστεριση στ' απάντα... Δεν έχω visa για να πληρώνω συνδρομή και αν κλείσει το site που φιλοξενεί τα αρχεία του στο easybytez χανω τα χρήματά μου!

 

Τέλος δεν βγαίνω με το να πληρώνω δικιά μου γραμμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θες να ξεγελασεις τους servers που χρεωνουνε για να κατεβαζεις πειρατικο υλικο και να ψαχουλευεις στους λογαριασμους φιλων σου που συνδεθηκανε απο το pc σου; και ολα αυτα απο την κλεμμενη συνδεση του γειτονα;

 

δεν εισαι στο σωστο forum. σορρυ

 

++++++1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Και άδεια του ζήτησα αλλά δεν δέχτηκε...και το μισό του είπα να πληρώνω αλλά πάλι δεν ήθελε... Και σιγά το πράγμα πιά... Ο πρώτος ή ο τελευταιος είμαι??

2) το reset το έκανα ήδη πρίν απαντήσετε...

3) Και από το easybytez που κατεβάζω έχει χρονοκαθυστεριση στ' απάντα... Δεν έχω visa για να πληρώνω συνδρομή και αν κλείσει το site που φιλοξενεί τα αρχεία του στο easybytez χανω τα χρήματά μου!

 

4) Τέλος δεν βγαίνω με το να πληρώνω δικιά μου γραμμή...

 

1) αφού δεν δέχτηκε τότες δεν πρέπει να συνδέεσαι στο ασυρματό του ακόμη και αν το έχει ξεκλείδωτο, πάει και τελείωσε.

 

2) έκανες reset, και τι έγινε; Δεν αλάξατε κωδικό; Πήγε κάτι στραβά; Ξανακάνε. Στην χειρότερη αφού λες ότι είναι καινούριος λογαριασμός μετά από λίγο καιρό θα γίνει ανενεργός αν δεν μπορέσει να συνδεθεί. Άστον και φτιάξε άλλο.

 

3) ποιός είπε ότι χάνεις τα χρηματά σου, μπορείς να κατεβάζεις πάλι από το easybytez, θα βρεις άλλο site για να ψάχνεις, η συνδρομή θα εξακολουθεί να ισχύει.

 

4) και εγώ άνεργος είμαι και δεν βγαίνω αλλά πληρώνω, επιπλέον υπάρχουν και τα νετ καφέ, πας μια φορά την εβδομάδα και δεν χρειάζεται να πληρώνεις πάγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) αφού δεν δέχτηκε τότες δεν πρέπει να συνδέεσαι στο ασυρματό του ακόμη και αν το έχει ξεκλείδωτο, πάει και τελείωσε.

 

2) έκανες reset, και τι έγινε; Δεν αλάξατε κωδικό; Πήγε κάτι στραβά; Ξανακάνε. Στην χειρότερη αφού λες ότι είναι καινούριος λογαριασμός μετά από λίγο καιρό θα γίνει ανενεργός αν δεν μπορέσει να συνδεθεί. Άστον και φτιάξε άλλο.

 

3) ποιός είπε ότι χάνεις τα χρηματά σου, μπορείς να κατεβάζεις πάλι από το easybytez, θα βρεις άλλο site για να ψάχνεις, η συνδρομή θα εξακολουθεί να ισχύει.

 

4) και εγώ άνεργος είμαι και δεν βγαίνω αλλά πληρώνω, επιπλέον υπάρχουν και τα νετ καφέ, πας μια φορά την εβδομάδα και δεν χρειάζεται να πληρώνεις πάγια.

 

1) Είπαμε ούτε πρώτος είμαι ούτε ο τελευταίος....

2) Το reset έγινε μία χαρά... Απλά άλλαξε κωδικό ο ιδιοκτήτης του...

3) Άντε ψάχνε site...

4) Τα νετ καφέ δεν συμφέρουν αν πχ θέλεις να κατεβάσεις ταινίες... Πρέπει να περιμένεις να κατεβεί η ταινία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φίλε μου λίγοι είναι αυτοί που γεννιούνται πλούσιοι, οι περισσότεροι από εμάς δεν έχουν ότι θέλουν... Οπότε συμβιβασου με αυτά που έχεις και πάλεψε για αυτά που θες.

Έτσι λειτουργεί ο καπιταλισμός (ούτε εμένα μ αρέσει, αλλά...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Άντε ψάχνε site...

4) Τα νετ καφέ δεν συμφέρουν αν πχ θέλεις να κατεβάσεις ταινίες... Πρέπει να περιμένεις να κατεβεί η ταινία...

 

Τα σοβαρά νετ καφέ έχουν καλές γραμμές, αν θες την γνώμη μου άσε τους file hosters και γύρνα το στα torrents, απλώς πρέπει να βρίσκεις ξεχωριστά τους υπότιτλους των ταινιών (σιγά το πράγμα, τόσες σελίδες για υπότιτλους υπάρχουν). Με καλή γραμμή μπορείς να κατεβάσεις ταινία σε λιγότερο από μισή ώρα, και πολύ λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Είπαμε ούτε πρώτος είμαι ούτε ο τελευταίος....

2) Το reset έγινε μία χαρά... Απλά άλλαξε κωδικό ο ιδιοκτήτης του...

3) Άντε ψάχνε site...

4) Τα νετ καφέ δεν συμφέρουν αν πχ θέλεις να κατεβάσεις ταινίες... Πρέπει να περιμένεις να κατεβεί η ταινία...

καλα τωρα, μιλάς σοβαρά?

δεν ειμαι ούτε ο 1ος, ούτε ο τελευταίος? ειναι δικαιολογία αυτή?

δηλαδή, το ίδιο μπορει να πει ο επομενος κλεφτης/δολοφονος/βιαστης ας πουμε? που σταματαει το όριο της ανέχειας οποιασδήποτε παρανομίας?

αν ο εφραιμ πει "δεν ειμαι ούτε ο 1ος, ούτε ο τελευταίος" που εκλεψε το δημόσιο, συγχωρείται?

 

(και ολα αυτα, ενώ του έχεις ζητήσει αδεια, και ΔΕΝ στην εδωσε?)

 

ισχύει το ίδιο κ για το αμάξι του? αυτός δε θέλει να στο δώσει, αλλά το ξεχασε ξεκλείδωτο, οπότε μπορείς να το παρεις για να πας βολτα τη γκομενα σου, γιατι εσυ δεν βγαινεις να εχεις δικο σου αμαξι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σοβαρά νετ καφέ έχουν καλές γραμμές, αν θες την γνώμη μου άσε τους file hosters και γύρνα το στα torrents, απλώς πρέπει να βρίσκεις ξεχωριστά τους υπότιτλους των ταινιών (σιγά το πράγμα, τόσες σελίδες για υπότιτλους υπάρχουν). Με καλή γραμμή μπορείς να κατεβάσεις ταινία σε λιγότερο από μισή ώρα, και πολύ λέω.

Ταινίες κατεβάζω μόνο από torrent και ΜΟΝΟ blu-ray... Tι είδους ταινία κατεβάζεις σε μισή ώρα εσύ, DVDRip??

 

καλα τωρα, μιλάς σοβαρά?

δεν ειμαι ούτε ο 1ος, ούτε ο τελευταίος? ειναι δικαιολογία αυτή?

δηλαδή, το ίδιο μπορει να πει ο επομενος κλεφτης/δολοφονος/βιαστης ας πουμε? που σταματαει το όριο της ανέχειας οποιασδήποτε παρανομίας?

αν ο εφραιμ πει "δεν ειμαι ούτε ο 1ος, ούτε ο τελευταίος" που εκλεψε το δημόσιο, συγχωρείται?

 

(και ολα αυτα, ενώ του έχεις ζητήσει αδεια, και ΔΕΝ στην εδωσε?)

 

ισχύει το ίδιο κ για το αμάξι του? αυτός δε θέλει να στο δώσει, αλλά το ξεχασε ξεκλείδωτο, οπότε μπορείς να το παρεις για να πας βολτα τη γκομενα σου, γιατι εσυ δεν βγαινεις να εχεις δικο σου αμαξι?

 

Έχεις μπερδέψει την μπ0***α με την βούρτα φίλε μου... Συγρίνεις δύο ανώμοια πράγματα...

Και όχι δεν ζήτησα καν άδεια... Δεν θα το μάθει και ποτέ...οπότε δεν νομίζω να σκωτίζεται ιδιέτερα για το αν του κλέβουν ιντερνετ ή όχι από την στιγμή που έχει τόσα πράγματα ν ασχολήθεί... Και τέλος δεν το είχε ξεχάσει ξεκλείδωτο... Εγώ το άνοιξα...

 

Και στην τελική, δεν το κλέβω από εσένα... Φαντάσου να ανακαλύψεις ότι σου κλέβουν ιντερνετ... Θα κλείσεις το σπίτι σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταινίες κατεβάζω μόνο από torrent και ΜΟΝΟ blu-ray... Tι είδους ταινία κατεβάζεις σε μισή ώρα εσύ, DVDRip??

 

 

 

Έχεις μπερδέψει την μπ0***α με την βούρτα φίλε μου... Συγρίνεις δύο ανώμοια πράγματα...

ως γνωστόν, η μπου**α γραφεται με ΜΠ?? τα ανόμοια πράγματα ποια ειναι?

η κατοχή μιας συνδεσης ιντερνετ, και ενος αμαξιού, τα οποια εσυ επιθυμείς να κλέψεις απο το γείτονά σου, επειδή αυτός δεν τα εχει προφυλάξει σωστά? με την ταχα δήθεν δικαιολογία, ότι δε βγαίνεις? (ο μονος ανθρωπος Οn earth)!

 

Και όχι δεν ζήτησα καν άδεια... Δεν θα το μάθει και ποτέ...οπότε δεν νομίζω να σκωτίζεται ιδιέτερα για το αν του κλέβουν ιντερνετ ή όχι από την στιγμή που έχει τόσα πράγματα ν ασχολήθεί... Και τέλος δεν το είχε ξεχάσει ξεκλείδωτο... Εγώ το άνοιξα...

δε ζητησες καν αδεια? δε θα το μαθει ποτέ? λεμε κ ψεμματακια ατιμουτσικο? ή ο σατανάς εβαλε χέρι στο ποστ σου που σου παραθετω παρακάτω?

Και άδεια του ζήτησα αλλά δεν δέχτηκε...και το μισό του είπα να πληρώνω αλλά πάλι δεν ήθελε... Και σιγά το πράγμα πιά... Ο πρώτος ή ο τελευταιος είμαι??

φαντάζομαι ότι αυτό έγινε σε παραλληλο συμπαν από κάποιο αλλον theef!

 

Και στην τελική, δεν το κλέβω από εσένα... Φαντάσου να ανακαλύψεις ότι σου κλέβουν ιντερνετ... Θα κλείσεις το σπίτι σου!

οχι. απλά θα θεωρησω ΓΥΦΤΟ αυτόν που το κάνει χωρίς να με ενημερώσει, και θα βαλω ενα password πολύ δύσκολο να ξεκλειδωθεί.

και στην τελική, αποψεις "στην τελική, εσένα τι σε νοιάζει, αφού δεν κλέβω εσένα", ειναι αυτες που εχτισαν τις νοοτροπίες που βυθισαν την ελλάδα. γιατι ολοι βλέπαμε τον κλέφτη, αλλά αφού δεν εκλεβε εμάς, ή επειδή κ εμείς παίρναμε σπόρια, τον αφήναμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταινίες κατεβάζω μόνο από torrent και ΜΟΝΟ blu-ray... Tι είδους ταινία κατεβάζεις σε μισή ώρα εσύ, DVDRip??

DVDrip μου παίρνει μερικά λεπτά για να κατέβει. Τις blueray τις κατεβάσω σε λιγότερο από μισή ώρα. Πρέπει να ξέρεις που να ψάξεις για να ποιάνεις καλές ταχύτητες. Τα σοβαρά νετ καφέ έχουν μεγαλύτερες ταχύτητες των 24mbps που έχουμε στα σπίτια οπότε θα ποιάνεις καλύτερες ταχύτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε theef,είσαι προκλητικός πέραν της πεπατημένης.Ειρωνεύεσαι,αυθαδιάζεις,φάσκεις και αντιφάσκεις,προσπαθείς να βρεις την ηθική επιβεβαίωση σε forum με αγνώστους όπου είμαστε πίσω από ένα nick.Ή έίσαι τέτοιος χαρακτήρας ή τρολλάρεις.Αν ήμουν mod,θα σου φερόμουν αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί από την στιγμή που είδα ότι δεν θέλετε να βοηθήσετε και απλά διαβάσατε το τοπικ για να περάσει η ώρα....

Τέσπα, μόνο που κάθομαι και απαντάω σας δίνω αξία... Άντε κ πολύ ασχολήθηκα...πράγμα το οποίο φυσικά μετάνιωσα...

Καλό τρολλάρισμα παίδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί από την στιγμή που είδα ότι δεν θέλετε να βοηθήσετε και απλά διαβάσατε το τοπικ για να περάσει η ώρα....

Τέσπα, μόνο που κάθομαι και απαντάω σας δίνω αξία... Άντε κ πολύ ασχολήθηκα...πράγμα το οποίο φυσικά μετάνιωσα...

Καλό τρολλάρισμα παίδες!

 

Δεν νομίζω να περιμένανε εσένα να τους δώσεις αξία. :-D Χαλάρωσε :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιεί παράνομα τη σύνδεση του γείτονα για ν ανεβάζει παράνομα mp3 στο blog του για να βγάζει λεφτά απ τις διαφημίσεις (τα οποία φυσικά δηλώνει στην εφορία).

 

Αρχίζω να πιστεύω ότι και το account στο insomnia με hijack το πήρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...