Προς το περιεχόμενο

Τηλεχειριστήριο γενικής χρήσης απο Lidl στα €8,99


orck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπεις σε Learn mode και θα προγραμματησεις τα πληκτρα που θες.

Δεν μου δουλεύει, ενώ λέει learning και success μετά δεν παίζει. :cry:

Μήπως δεν τα αποθηκεύει;

Πὠς βγάινεται από το Learn Mode;Με S και exit;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει μεινει πουθενα ρε παιδια ποτε δεν το πετυχαινω

Lidl χαιδαριου-αιγαλεου το πρωι ειχε καμια 15αρια.Τα δυο τα πηρα εγω,οποτε 13.Μπορει να σταθεις τυχερος και να εχει μεινει κανενα.Το θεμα βεβαια ειναι να σε βολευει το μερος και να μην εισαι απο καμια θεσσαλονικη ξερω γω.... ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lidl χαιδαριου-αιγαλεου το πρωι ειχε καμια 15αρια.Τα δυο τα πηρα εγω,οποτε 13.Μπορει να σταθεις τυχερος και να εχει μεινει κανενα.Το θεμα βεβαια ειναι να σε βολευει το μερος και να μην εισαι απο καμια θεσσαλονικη ξερω γω.... ^_^

 

Και στο lidl στο Village Ρέντη είχαν μείνει.

 

Δεν μου δουλεύει, ενώ λέει learning και success μετά δεν παίζει. :cry:

Μήπως δεν τα αποθηκεύει;

Πὠς βγάινεται από το Learn Mode;Με S και exit;

 

Έτσι λέει στο manual, εγώ το άφηνα 30 sec χωρίς να πατήσω τίποτα και τερμάτιζε μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου δουλεύει, ενώ λέει learning και success μετά δεν παίζει. :cry:

Μήπως δεν τα αποθηκεύει;

Πὠς βγάινεται από το Learn Mode;Με S και exit;

 

Επειδη την εχω πατησει και εγω ετσι, οταν τελειωσω με το Learn Mode απλα το αφηνω χωρις να κανω κατι αλλο για 10-15 δευτερολεπτα και επιστρεφει μονο του στην αρχικη οθονη εχοντας αποθηκευσει τον κωδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδεια βοήθεια.... Το αγόρασα και εγώ, προγραμμάτισσα τηλεόραση, DVD, Homecinema αλλά δεν γίνεται με τίποτα να προγραμματίσω το wd media player (οχι το live αλλα το απλό). Εκανα search code σε όλεσ τις επιλογές που μου δίνει , τιποτα... Στην λειτουργεία του home cinema προσπάθησα να βαλω τα βασικά κουμπιά του media player, ενω μου βγάζει επιτυχής αντιστοίχιση εντολών μεσο learning, τιποτα. Πειτε μου καμιά ιδέα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κατάφερα!

Ίσως βοηθήσει μερικούς.

Στο Learn mode ενώ μου έλεγε Success δεν έπαιζε με τίποτα.

Μετά από καμιά 500αριά προσπάθειες και ενώ ήμουν έτοιμος να το πετάξω, παρατήρησα ότι στο αυθεντικό τηλεχειριστήριο ενώ δούλευε κανονικά ήταν ψιλοάδεια η μπαταρία. BINGO!

Αλλάζοντας μπαταρία λοιπόν έπαιξε με την πρώτη το Learn mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδεια βοήθεια.... Το αγόρασα και εγώ, προγραμμάτισσα τηλεόραση, DVD, Homecinema αλλά δεν γίνεται με τίποτα να προγραμματίσω το wd media player (οχι το live αλλα το απλό). Εκανα search code σε όλεσ τις επιλογές που μου δίνει , τιποτα... Στην λειτουργεία του home cinema προσπάθησα να βαλω τα βασικά κουμπιά του media player, ενω μου βγάζει επιτυχής αντιστοίχιση εντολών μεσο learning, τιποτα. Πειτε μου καμιά ιδέα.....

Εχει περασει καιρος απο τοτε που το εχω ρυθμισει,δεν θυμαμαι πως,αλλα τα ειχα καταφερει.

Αναφερομαι για το Western Digital (Πρωτης Γενιας).

Επιμονη,υπομονη και ..καλη τυχη!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω το βρηκα τελικα

τηλεοραση Φιλιπς την βρηκε αρκετα καλα με την μαρκα κ μονο.. απ οτι ειδα στο βιβλιαρακι πρεπει να δοκιμασω και τις αλλες ρυθμισεις για φιλιπς να τα εχω ολα..

αποκωδικοποιητη επισης τον βρηκε με το αυτοματο αν και οχι με ολες τις λειτουργιες, αλλα εχει τα βασικα

 

media player αυτο που ειχε συζητηθει εδω το mini το κινεζικο εχει ρυθμισει κανεις? Κυριως γι αυτο το πηρα! Με το learning mode δεν γινεται τπτ περνανε 25 δευτερολεπτα και επιστρεφει στο μενου χωρις να βγαλει ουτε επιτυχια ουτε αποτυχια..

 

Μπορει να μου πει καποιος τι ρυθμισεις εχει βαλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει περασει καιρος απο τοτε που το εχω ρυθμισει,δεν θυμαμαι πως,αλλα τα ειχα καταφερει.

Αναφερομαι για το Western Digital (Πρωτης Γενιας).

Επιμονη,υπομονη και ..καλη τυχη!.

Να σε ρωτήσω βρε φίλε μου. Ρύθμισες το media player σε ξεχωριστό κουμπί με αναζήτηση κωδικού, πχ AUX2, ή σε ήδη υπάρχον μενού όπως TV έβαλες τα βασικά κουμπιά του τηλεχιστηρίου του media player με learning??????? Αν ισχύει το πρώτο, πάτα το κουμπί AUX2 και πες μου τι συχνότητα γράφει η οθόνη του τηλεκοντρολ.. Αν ισχύει το δεύτερο πως γίνεται στο μενού TV που εκπέμπει σε συγκεκριμμένο κωδικό, να γίνει learning με τηλεκοντρόλ συσκευής που υπακούει σε άλλο κωδικό?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτά απλά τέλειο. Μου έχει λύσει τα χέρια. Προγραμματισα TV,home cinema,stereo,αποκωδικοποιητη και media player...Μόνο το air-condition δεν κατάφερα...:P

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...