Προς το περιεχόμενο

Τηλεχειριστήριο γενικής χρήσης απο Lidl στα €8,99


orck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα θέμα. Μερικά κουμπιά από τον αποκωδικοποιητή (F&U MPF3381) ενώ λέει success στο learning μετά δεν δουλεύουν. Ξέρεις κανείς τι παίζει;

Μηπως το κανει επειδη δεν εχει μπαταρια το original κοντρολ;Για αλλαξε τις μπαταριες και δοκιμασε.Το εκανε και σε εμενα αυτο και μου φαινεται το αναφερε καποιος στις προηγουμενες σελιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω χρησιμοποιήσει με πολλούς δέκτες και με το τηλεχειριστήριο των media player της WD. Κανένα πρόβλημα.

Ελέγξτε να είναι γεμάτες οι μπαταρίες και να μην έχει αντανακλάσεις από πουθενά (π.χ. γυαλιστερό τραπέζι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω χρησιμοποιήσει με πολλούς δέκτες και με το τηλεχειριστήριο των media player της WD. Κανένα πρόβλημα.

Ελέγξτε να είναι γεμάτες οι μπαταρίες και να μην έχει αντανακλάσεις από πουθενά (π.χ. γυαλιστερό τραπέζι)

Ρύθμισες το media player σε ξεχωριστό κουμπί με αναζήτηση κωδικού, πχ AUX2, ή σε ήδη υπάρχον μενού όπως TV έβαλες τα βασικά κουμπιά του τηλεχιστηρίου του media player με learning??????? Αν ισχύει το πρώτο, πάτα το κουμπί AUX2 και πες μου τι συχνότητα γράφει η οθόνη του τηλεκοντρολ.. Αν ισχύει το δεύτερο πως γίνεται στο μενού TV που εκπέμπει σε συγκεκριμμένο κωδικό, να γίνει learning με τηλεκοντρόλ συσκευής που υπακούει σε άλλο κωδικό?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως το κανει επειδη δεν εχει μπαταρια το original κοντρολ;Για αλλαξε τις μπαταριες και δοκιμασε.Το εκανε και σε εμενα αυτο και μου φαινεται το αναφερε καποιος στις προηγουμενες σελιδες.

 

Είναι καινούργιος ο αποκωδικοποιητής. Τώρα αν η μπαταρία που δίνουν είναι άδεια δεν ξέρω αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι άλλο πρώτα μιας και είναι στρογγυλή τύπου ρολογιού και βαριέμαι να ψάχνω. Έχει σημασία αν κάνεις το learning μπροστά στις συσκευές; Μήπως πρέπει να απομακρυνθώ από τους δέκτες τους; Κλέβουν το σήμα, ξέρω γω, για να το πω χαζά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μπροστα στις συσκευες το κανω το learning.Οχι απο πανω τους,αλλα στο ιδιο δωματιο και δεν εχω καποιο προβλημα.Μπαταρια μπορεις να βρεις σε κανα Γερμανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 10 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...