Προς το περιεχόμενο

Τηλεχειριστήριο γενικής χρήσης απο Lidl στα €8,99


orck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά δεν μπορώ να το ρυθμίσω με τον pace της Nova..προσπαθώ ακριβώς όπως λέει στο οδηγίες να το ρυθμίσω κουμπί κουμπί και δεν...τι στο καλο παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά δεν μπορώ να το ρυθμίσω με τον pace της Nova..προσπαθώ ακριβώς όπως λέει στο οδηγίες να το ρυθμίσω κουμπί κουμπί και δεν...τι στο καλο παίζει?

 

Στο DSAT;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

αν έχει χαλάσει δλδ το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης που θέλουμε να αντικαταστήσουμε δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε εκτός και αν είναι στη βάση δεδομένων που έχει ήδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κανεις το τηλεχειριστηριο?Με μια εφαρμογη στο κινητο πας σε μια οποιαδηποτε καφετερια και αν δεν σαρεσει το καναλι που παιζει,το αλλαζεις :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχει χαλάσει δλδ το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης που θέλουμε να αντικαταστήσουμε δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε εκτός και αν είναι στη βάση δεδομένων που έχει ήδη;

Σωστα. Αν και για τις βασικές λειτουργιες δεν θα εχεις προβλημα , τα εξειδικευμενα πληκτρα λειτουργιας όμως καλο είναι να αντιγραφουν  απο χειριστηριο που ηδη υπαρχει...

Σε μια παλια CRT Sony που το δοκιμασα (και που δεν υπηρχε τηλεχειριστηριο) τα βασικα πληκτρα λειτουργουν κανονικα , καποια αλλα ομως οχι.

Στην samsung 46'' lcd του σπιτιου με αντιγραφή , όλα τα πληκτρα λειτουργουν κανονικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κανεις το τηλεχειριστηριο?Με μια εφαρμογη στο κινητο πας σε μια οποιαδηποτε καφετερια και αν δεν σαρεσει το καναλι που παιζει,το αλλαζεις :-D

So...Ericsson P800!!!

Εμπρός...πίσω, κατι ήξερε ο Κατακουζηνός! Ξαναζεσταινουν το ίδιο φαγητό μιση-μια γενιά μετά και θεωρείται πάλι κατι το πρωτοποριακό! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το εκανα και στο Νοκια Ν73 και ειχα περασει το προγραμματακι κα ιστον κολλητο μου στο Ν95 . αλλαζαμε σε καφετέριες , σε μαγαζια με τηλεορασεις  (τα δυναμωναμε εκει κιολας, ενας ειχε πεταχτει εξω απ την τρομαρα του)  .
Στην...σημερινη εποχη ειδα οτι το note 4 εχει υπερυθρες και προγραμματακια για καναλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κρατάμε πατημένο το κεντρικό πάνω κουμπί που γράφει με κόκκινα γράμματα ALL OFF.

Αν δεν δουλεύει τότε πάντα μπορείς να γράψεις και καμία macro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

προβλημα με το ρημαδι...

 

Δεν μου κραταει τον κωδικο που του βαζω για την τηλεοραση...

 

Βαζω TV με κωδικο 0756 (philips flat 21,5'')

Δουλευει κανονικα...

 

Αν βγαλω τις μπαταριες και τις ξαναβαλω.... αναβει και γραφει TV  και απο κατω 0000 και ημερομηνιοκατασταση 2013 κτλ λες και εκανε reset.

το ιδιο γινεται αν προγραμματισω οποιαδηποτε αλλη συσκευη (dvd, cd, sat κτλ)

 

 

*** κωδικο βαζω 0756 philips - τον βρηκε μετα απο αυτοματο ψαξιμο - και μου εγραψε SUCCESS!!!! μετά το ΟΚ που πατησα!!

Βασικά ειναι ενος φιλου γειτονα, και εχω παει 2 φορες εχτες και μια σημερα για να δω τι γινεται...

 

λετε να ειναι ελαττωματικό ή υπάρχει καμια ρυθμιση που δεν ξερω;- που δεν βρηκα, αφου διαβασα το βιβλιο του -

 

Εγω εχω ενα περσινο μοντελο και δουλευει .. κανονικα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βγαλεις τις μπαταρίες και τις ξαναβαλεις μετά από ποσό χρόνο; Έχουν μια σύντομη μνήμη για αλλαγή μπαταριών, όχι φυσικά στιγμιαία αλλά δεν διαρκεί κι αιώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...