Προς το περιεχόμενο

Android TV 4.1 JB MK808 μαζι με Fly Air Keyboard Mouse ~ 67 euro


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το περιμένεις ή το έχεις στα χέρια σου ?

Ρωτάω γιατί ψάχνω να πάρω ένα καλό air mouse γιατί είδα οτι το rc11 έχει διάφορα θεματάκια, δεν κεντράρει εύκολα κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω.Οι Κινεζοι μου εστειλαν μεσω USPS το παραπανω.Ξερει κανεις εμπειρικα ποτε ερχεται; (δεν εμπιστευομαι το estimate time τους)

 

Ειδικα αυτη την περιοδο γυρω στις 3-4 εβδομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κι εγω το ειδα οτι εφτασε και μαλιστα εχει φτασει και στην πολη μου! Οποτε μεχρι παρασκευη παραλαμβανω κι εγω. Πολυ καλα για περιοδο γιορτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μια ερώτηση σχετικά με την χρήση και συγνώμη αν είμαι λίγο offtopic ,

 

μπορεί κανείς να το χειριστεί μέσω android smartphone ? Αν ναι πως?

Κατά ένα τέτοιο τρόπο (μέσω wifi) χειρίζομαι και το pc μου από το κινητό. Εδώ γίνεται ?

 

θέλω να το πάρω αλλά δεν έχω καμία όρεξη για άλλα καλώδια ή άλλα πληκτρολόγια.

Θέλω μόνο να το συνδέσω στην hdmi και στο ρεύμα.

 

Ευχαριστώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον, στο android stick πως το εγκαθιστας? Συνδεεις προσωρινά usb πληκτρολόγιο για να το κατεβάσεις?

 

Οι περισσότεροι το έχουμε μόνιμα με ασύρματο keyboard - mouse.

Εγω προσωπικά το χρησιμοποιώ με ενα ασύρματο ms mouse χωρίς πληκτρολόγιο, με το virtual keyboard που βγάζει Onscreen.

Άλλοι το χρησιμοποιούν με full size ενσύρματα και οι πιο πολύ με υβρίδια keyboard mouse δυο σε ενα.

 

Καλό το droidmote αλλά αν δεν είσαι εσύ με το τηλέφωνο σου κοντά στο στικ δεν θα το χρησιμοποιεί κανένας άλλος;

Ή αν μιλάς με το κινητό σου θα κλείνεις την κλήση για να χειριστείς το droidmote;

Ωραίο σαν gadjet αλλά αν δεν έχεις έστω ένα mouse μόνιμα συνδεδεμένο κάποια στιγμή θα λείπει.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...