Προς το περιεχόμενο

Android TV 4.1 JB MK808 μαζι με Fly Air Keyboard Mouse ~ 67 euro


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά τα μηχανήματα μπορούν να τρέξουν παιχνίδια στο Facebook; Θέλω να πάρω ένα για δώρο σε κάποιον που παίζει farmville κ.α αηδίες στο facebook.

 

Ξέρει κανείς;;;

 

Το ΜΚ808 υποστηρίζει Flash 11 αρα με εναν συμβατο browser κανονικά θα μπορεί να τα παιξει. Τωρα ποσο καλα δεν ξερω αφου ειναι κακογραμμένα και σε Flash που πατωνει ευκολα ποιο δυνατα μηχανηματα απο MK808

 

Αυτά τα μηχανήματα μπορούν να τρέξουν παιχνίδια στο Facebook; Θέλω να πάρω ένα για δώρο σε κάποιον που παίζει farmville κ.α αηδίες στο facebook.

 

Ξέρει κανείς;;;

 

Το ΜΚ808 υποστηρίζει Flash 11 αρα με εναν συμβατο browser κανονικά θα μπορεί να τα παιξει. Τωρα ποσο καλα δεν ξερω αφου ειναι κακογραμμένα και σε Flash που πατωνει ευκολα ποιο δυνατα μηχανηματα απο MK808

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΜΚ808 υποστηρίζει Flash 11 αρα με εναν συμβατο browser κανονικά θα μπορεί να τα παιξει. Τωρα ποσο καλα δεν ξερω αφου ειναι κακογραμμένα και σε Flash που πατωνει ευκολα ποιο δυνατα μηχανηματα απο MK808

Το γνωρίζω αυτό. Για αυτό ρωτάω αν κάποιος το έχει η έχει κάτι παρόμοιο να μας πει αν τρέχει παιχνίδια τύπου Farmville στο Facebook και πόσο καλά τα τρέχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν παραλάβετε, να έχετε υπόψη την εφαρμογή droidmote (server + client). Μετατρέπει το κινητό σε χειριστήριο για τέτοιες αλλά και άλλες συσκευές. Λειτουργεί και το αξελερόμετρο του κινητού.

 

Επίσης ένα καλό review των τριων

http://www.arctablet.com/blog/featured/quick-look-mini-pc-hdmi-sticks-mk802ii-ug802-mk808/

Επεξ/σία από nikgl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.armtvtech...ewforum.php?f=6

 

Review με χρήσιμο discussion μετά.

http://www.armtvtech...ic.php?f=6&t=22

 

 

Θησαυρός γνώσεων για να προετοιμάσουμε τα σέα μας...

 

ΥΓ

Μου έκανε εντύπωση ότι στο thread απάντησαν σε πολλά απο το Geekbuying και ήρθαν σε επαφή με το εργοστάσιο που παράγει το MK808 για να δώσουν feedback απο το thread και να διορθώσουν προβλήματα και bugs του ΜΚ.

Απ' ότι διάβασα το Geek έχει και updated firmware ανεβάσει στο site του που λύνει κάποια απο τα bugs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παραγγελια την εκανα μολις ανοιξα αυτο το τοπικ (4/10) ... Ακομα στο περιμενε ... Το τρακινγκ γραφει GUANGONG (χονγκ κονγκ ) με τελευταια ενημερωση στις 17/10/12 :whistle: :fear: :cry: ... Απο τότε καμια ενημέρωση ... μαλλον ερχεται με καραβι οπως μου ειπαν στα ελτα...

Οι 15 εργασιμες περασανε σημερα... ειχαν βεβαια και γιορτες και ηταν κλειστα , στις 8/10 ξαναπιασανε δουλεια και πρεπει να ειχαν ενα καρο παραγγελιες γιατι το μηχανακι κακα τα ψεματα πουλαει σαν τρελο .

Ειχα αρχισει να ανησυχω για την νομιμοτητα του μαγαζιου αλλα ευτυχως στο forum διαβασα οτι καποιοι παραλαβανε απο αυτους , και ειδα και εκπροσωπο τους να λεει οτι μιλανε απευθειας με το εργοστασιο για θεματα delays / bugs κτλπ .

 

Τεσπα , υπομονη μονο τπτ αλλο .

 

Update : Του ειχα στειλει απειρα mail ρωτωντας το progress και δεν ειχαν απαντησει , τελικα μπηκα στα spam του gmail και ειχαν απαντησει :

sorry for troubled u

u can track it here http://www.17track.net/Index.html

coz we shipped u by airmail

the shipping information will not update so fast

if there is no shipping information

could u please wait for two days more?

thanks

Best wishes

Giovanni

 

 

και το πρωτο "σπαμ" που ελαβα απο αυτους: Date Courier Name Tracking Number Estimated Delivery Time Remark 10-16-2012 AirMail RB06059ΧΧΧCN 15-30 business days

 

 

Απο τον αερα θα ερθει ... αλλα αμα μετρανε 30 business days απο τις 16/10 , την κατσαμε την βαρκα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και μιλάμε για αποστολές δες τε τι ελαβα από ένα κινέζο πωλητή μεσω ebay καθώς είχα το tracking number αλλα το πακέτο πουθενά

 

Hello,

Thank you let me know your problem.

Track number of your parcel is RA6ΧΧΧΧΧ91CN.

I have checked with post here, it still transit on different Chinese cities, beijing, Shanghai, Hangzhou etc.

90% packages returned is because elections period. Government hold most packages, not allow to despatch from China. Now every city is cleaning up the returned packages. I am waiting for returned package to account which customers' parcels are returned.

I am so sorry of it and cause you wait so long.

Recently we use other mail which can also be tracked and despatched from Hongkong.

Would you please let me know whether need I resend free or full refund to you?

Waiting for your reply!

 

Thanks & Best Regards!

Liz

Και έχω και εγώ καμιά δεκαριά χωρίς tracking number που από ότι φαινεται έχουν χαθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια τι λεει ? οτι λογω εκλογων παιζει εμπαργκο ? τους ερχονται πισω στα κεντρικα τα πακετα και μετα καταχωρουνε ποια ηρθανε και στελνουν πισω τα λεφτα στους πελατες?

 

Και μενα RBxxxxxCN ειναι ... και ακομα GuangGong... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που παράγγειλα προ 7 ημερών ήρθε κατευθείαν σπίτι και μάλιστα με DHL ...χωρίς καν να επιλέξω την DHL αλλά σαν registered airmail...:)...δηλαδή free.!!!!... πηρα το MK802+ βεβαια (2 κομμάτια με το RC11)...και φοβομουν μηπως με την DHL ειχα προβλημα με το τελωνειο...αλλα no problem at all!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα απο geekbuying μου εχει στειλει κωδικο οτι το στειλε απο σγκαπουρη/?Το χει στειλει και σε αλλον?Βεβαια ουτε στο 17track δειχνει κατι ουτε πουθενα.Εχω βαρεθει να το περιμενω πλεον και αμφιβαλλω πολυ οτι το εχει στειλει.κωδικος RF106574637SG

Οσο για dhl μια φορα εκανα το λαθος ποτε στην ζωη μου δεν το ξανακανω.Το πηγαν κατευθειαν τελωνειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...