Προς το περιεχόμενο

Android TV 4.1 JB MK808 μαζι με Fly Air Keyboard Mouse ~ 67 euro


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για την dhl δικιο εχεις...και εγω μια φορα που ειχα παρει απο Χονγκ Κονγκ μου κολλησε στο τελωνειο....αυτο ομως προς καλή μου τυχη περασε..απλα μου εκανε εντυπωση πως και μου το εστειλαν με dhl ενω δεν το επελεξα...ισως ειχαν πολλα παραπονα απο το airmail ....και για αυτο...ας ειναι καλα παντως ¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παιδια τελικα το χει στειλει οντως ευτυχως!Τα λευτα στα δινει το paypal μετα απο ενα μηνα αλλα θα το στειλει πιστευω απλα θα ναι soldout.Τελικα βγηκε καινουργιο firmware?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειχε πει οτι το ειχε στειλει απο τις 15 Οκτ. Αλλα επειδη δεν εβλεπα τιποτα με το tracking number τους εστειλα μνμ και τελικα μου ειπε οτι ειχε γινει καποιο μπερδεμα και δεν το ειχε στειλει το ταχυδρομιο και οτι θα το εκαναν αποστολη σε 2-3 μερες και οτι θα μου κανει και επεκταση στην ημερομηνια παραδοσης(αρα και στο open dispute). Ενταξει λεω απ το τιποτα. Αλλα ελα που σημερα το πρωι ελαβα κι αλλο email που μου λεει οτι θα κανει και αλλη επεκταση στον χρονο παραδοσης και συνολικα μου λεει τωρα 56 μερες.Αυριο τους στελνω mail και ακυρωνω την παραγγελια.Ελπιζω να μην εχω προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα συνεχιζουν να μου στελνουν την ιδια απαντηση στα παραπονα που τους στελνω ....

To Google Translate καλυτερα θα τα γραφε :

Dear friend,

sorry for your waiting.

we have checked it with the airmail company.

pls.have more patience and maybe youer package is on the way to your house.

 

οπου να ναι ομως θα εξαντληθει το my patience .... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο κινα εχω παραγγειλει 5-6 πραγματα και δεν μου εχει ερθει τιποτα.Αλλα και απο αλλους φιλους που εχουν παραγγειλει εδω και κανα μηνα και εκεινοι ακομα περιμενουν...Τι να πω.Μπορει να υπαρχει κανα γενικοτερο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξημερώματα έλαβα μήνυμα ότι στάλθηκε και tracking number ... με estimated delivery μετά από 15-30 working days!!!!

Μέχρι τέλος Νοέμβρη θα περιμένω αλλιώς το paypal να είναι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rc11 παιδια. Το εχω και ειναι χρηστικοτατο ακομα και για γ

Υπολογιστη. Το τρακπαντ του 12 δε βολευει τοσο

 

Το RC11 δεν εχει touchpad, πως κουνάς τον κέρσορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω που παράγγειλα απο το καλοκαίρι απο DX.

 

8137945064_288897a00c_c.jpg

 

Και ακόμα περιμένω!!!

Το τρατζικ της υπόθεσεις είναι το τι μου βγάζουν οι tracking pages.

 

- Το συνολικό πακέτο των εξαγωγών ευθεία σφράγιση σφραγίδα του -

το http://intmail.183.com.cn

 

- Οι συνολικές εξαγωγές πακέτο ίσια μαλλιά κλείσιμο σφραγίδα, το Πεκίνο διεθνείς, Ελλάδα -

το http://www.17track.net/IndexEn.html

 

Σαν να μιλάς με το yoda ενα πράγμα...

 

Και κάτι ακόμα.

Μην κοιτάτε μόνο αριθμούς μοντέλων mk802, ug802, mk808 κτλ.

Να κοιτάτε τι soc φοράνε την ram την υποστηρίξη και γενικά οτι χρειάζεται το hardware για να είναι αποτελεσματικό σαν μίνι pc.

Εγω ας πούμε διάλεξα mk802+ με τον allwinner a10 και ενα giga ram - 8gb μνήμης διαβάζοντας πρώτα αυτό το vs http://www.szkingdom...H/news/53.html.

Επίσης αγόρασα βλέποντας το μεγάλο ενδιαφέρον που υπήρχε απο την κοινότητα του xbmc για τις υλοποιήσεις με Allwinner A10.

http://forum.xbmc.or...php?pid=1151113

Aκόμα δεν εχω δικαιωθεί αφού σωστό port στο allwinner του xbmc δεν έγινε εως τώρα και έγινε στο Pivos Xios (με amlogic) αλλά λόγου της δυναμικής που ανέπτυξαν οι πωλήσεις των melee A1000 - melee A2000 - mk802 - mk802+ υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να υποστηριχθεί.

Επίσης με δεδομένο ότι τα 3/4 των tablet που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή έρχονται με αυτό το soc νομίζω ότι θα εχει την μεγαλύτερη δυνατή υποστήριξη απο την modding σκηνή, xda, cyanogen κτλ.

Απο samsung και lg μέχρι και το πιο τελευταίο κινέζικο με resistive τα πάντα φορούσαν allwinner.

Επεξ/σία από yiannis_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...