Προς το περιεχόμενο

Android TV 4.1 JB MK808 μαζι με Fly Air Keyboard Mouse ~ 67 euro


papeipa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αύριο κλείνει 1 μήνα το ποστ 8 σελίδες και 120 ποστς (με το δικό μου :-D ) και ακόμα κανένας δεν παρέλαβε να μας πει εντυπώσεις;

 

Τσου .... , μονο ενα spam Mail που ελεγε οτι το χουν στειλει στις 16 οκτ και θα κανει 15 εως 30 εργασιμες .... :mad:

Για εντυπωσεις γιατι δεν κοιτας τα απειρα video στο youtube? Αν μια εικονα ειναι 1000 λεξεις τοτε ενα βιντεο θα σε πεισει ...

Διαφορετικα , αν περιμενεις τα λεγομενα μας για να το παραγγειλεις μετα .... μαλλον θα στο φερει ο Αι Βασιλης :-D :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μπηκα σημερα στο site να δω αν αλλαξε κατι και παταω το tracking number και μου λεει οτι εγινε posted σημερα στις 2 νοεμβριου. Επομενως τοσο καιρο μου ελεγε μπαρουφες.

Τελος παντων ελπιζω σε 15-20 μερες να ερθει. Παντως ρωτησα και εναν αλλο κινεζο απο τον οποιο εχω παραγγειλει απο το ebay και μου ειπε οτι καθυστερουν επειδη αυτη την περιοδο ειναι το National Congress of the Communist Party of China το οποιο διαρκει σχεδον δυο μηνες και λεει ζηταει την κατανοηση μου επειδη δεν αφηνουν πολλα πραγματα να περασουν απο το τελωνειο.Τωρα τι σχεση μπορει να εχει αυτο το πραγμα με τις αποστολες προς εξωτερικο μονο οι κινεζοι το ξερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοπαπαριές μάλλον λένε γιατί έχω παραγγείλει κάτι άλλα ψιλολόγια και έχουν έρθει όλα σε 10-15-20 μέρες.

Εκείνα πως περνάνε το τελωνείο τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοπαπαριές μάλλον λένε γιατί έχω παραγγείλει κάτι άλλα ψιλολόγια και έχουν έρθει όλα σε 10-15-20 μέρες.

Εκείνα πως περνάνε το τελωνείο τους!

Μαλλον εννοει οτι εκτελωνιζουν πιο αργα η πιο δυσκολα.Και ενα αλλο αντικειμενο απο ebay με tracking που κοιταξα χθες εφυγε.Καλλιο αργα παρα ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας φιλος μου παντως που ηρθε απο geekbuying το ιδιο , μου λεει οτι παρολο που το εχει διπλα στο router , του ξεσυνδεεται συνεχεια . Περασε και αλλη ρομ και του εκανε τα ιδια . Σκεφτεται να το στειλει πισω μηπως ειναι ελλατωματικο . :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας φιλος μου παντως που ηρθε απο geekbuying το ιδιο , μου λεει οτι παρολο που το εχει διπλα στο router , του ξεσυνδεεται συνεχεια . Περασε και αλλη ρομ και του εκανε τα ιδια . Σκεφτεται να το στειλει πισω μηπως ειναι ελλατωματικο . :eek:

ο φίλος σου ας διαβάσει παρακάτω:

>
http://www.freaktab.com/showthread.php?1971-NEW-MK808-Android-mini-TV-Player-Finless-1-5A-Custom-ROM

είναι η τελευταία έκδοση που βγήκε στις 27 Οκτωβρίου με κάποια tweaks κάποιο καρφώνει το ασύρματο στα 65Mbps και διακόπτει την λειτουργία "ύπνου" του wifi...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου έχει φτάσει Ελλάδα και έχει φύγει απο το ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ελπίζω αύριο να μου το φέρουν

και το δικό μου το ίδιο

 

Mon Nov 05 2012 16:41:07 GMT+0200 (Χειμερινή ώρα GTB) ` ` ` ` `

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αντικείμενα σε Συσκευασία

 

Mon Nov 05 2012 16:50:38 GMT+0200 (Χειμερινή ώρα GTB) ` ` ` ` `

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αποστολή Συσκευασίας

 

Bottom_Blue.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνωντάς το λίγο και διαβάζοντας τα σχετικα φορουμ... σε αυτήν την φάση φαίνεται να μην είναι τόσο ώριμο το προίόν και απευθύνεται χρήστες που θα πρέπει να έχουν το μικρόβιο /διάθεση/εμπειρία να το σκαλίσουν.

Οπότε ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του....

 

Ελπίζω γύρω στα χριστούγεννα να χει βγει κατι πιο τελικό ή να χουν βγάλει σωστό firmware - για το δεύτερο αμφιβάλω βλεποντας του κατόχους του 802 να χουν μείνει ξεκρέμαστοι μιας και το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στα νέα μοντέλα.

 

btw το http://www.armtvtech.com/armtvtechforum/viewforum.php?f=6 φαίνεται να χει πέσει και το geekbuying crasharei. Ανησυχητικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το δικό μου το ίδιο

 

Mon Nov 05 2012 16:41:07 GMT+0200 (Χειμερινή ώρα GTB) ` ` ` ` `

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αντικείμενα σε Συσκευασία

 

Mon Nov 05 2012 16:50:38 GMT+0200 (Χειμερινή ώρα GTB) ` ` ` ` `

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αποστολή Συσκευασίας

 

Bottom_Blue.jpg

 

Πότε στο έστειλαν; πόσες μέρες ήταν στο δρόμο από Σιγκαπούρη για Ελλάδα;

Τι δικό μου από 31/10 οπότε έφυγε απο Σιγκαπούρη προς Ελλάδα δεν έχει ακόμα νέο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε στο έστειλαν; πόσες μέρες ήταν στο δρόμο από Σιγκαπούρη για Ελλάδα;

Τι δικό μου από 31/10 οπότε έφυγε απο Σιγκαπούρη προς Ελλάδα δεν έχει ακόμα νέο!

 

 

 

Status Date Status Description 27-10-2012 INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) 29-10-2012 Despatched to overseas (Country code: GR)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το δικο μου γραφει τα παρακατω ακομα κανενα νεο:

27-10-2012 INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) 31-10-2012 Despatched to overseas (Country code: GR)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...