Προς το περιεχόμενο

Ωραίος ο γαλαξιας, αλλά τα έφαγε το ψωμιά του


paoad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ααα οκ γενικά είμαι τελείως άσχετος με τα smarphone...

να ρωτήσω κάτι άσχετο για τις εκδόσεις android, αν κάποιο κινητό έχει μια παλιότερη (πχ 3,1 αν υπάρχει) μπορεί να κάνει αναβάθμιση στην 4,1 (δωρεάν) ή χρειάζεται ξεκλειδώματα και ιστορίες;

Συνήθως γίνεται με την μορφή OTA(Over The Air).Συνδεέσε με κάποιο wifi, πας settings/about phone /system updates πατάς ναί σε οτι σου βγάλει κατεβάζει ένα αρχείο το κάνει install αυτόματα κάνει restart και είσαι έτοιμος.Όλα δωρεάν και δεν χάνεις αρχεία , επαφές κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατάλαβα, εγω το κινητό που έχω δει έχει την 2.κάτι και παίρνει την 4.κάτι, τι πλεονεκτήματα μου δίνει; μήπως βαραίνει το κινητό ή καμία σχέση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατάλαβα, εγω το κινητό που έχω δει έχει την 2.κάτι και παίρνει την 4.κάτι, τι πλεονεκτήματα μου δίνει; μήπως βαραίνει το κινητό ή καμία σχέση;

σε πολλες περιπτωσεις δεν εκαναν καλη δουλεια και η 4.0.x ηταν πιο βαρια απο τη 2.3.x , ενω κανονικα δε θα πρεπε

 

Σας ευχαριστώ παίδες! Η υπομονή είναι αρετή, επομένως θα περιμένω μέχρι τέλους Οκτώβρη για τον διάδοχο του galaxy nexus και ελπίζω να αξίζει η αναμονή.

αυτη τη φορα μαλλον θα το βγαλει η lg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...