Προς το περιεχόμενο

Αποτυχια


kalantas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως θα αισθανοσασταν αν στα 29 σας δεν ειχατε δουλια, δεν ειχατε εστω μια παρεα να βγειτε και δεν ειχατε ποτε στη ζωη σας ουτε μια γκομενα? Αν 18 στις 20 φορες που κανατε σεξ πληρωσατε 20 ευρω? αν παρολα αυτα εχετε χασει απειρες ευκαιριες επειδη δε ξερατε πως να συμπεριφερθειτε ωστε να ταιριαζεται στα κοινωνικα αποδεκτα πλαισια που εχουν στο μυαλλο τους οι ανθρωποι για να κανουν σχεσεις φιλικες η σεξουαλικες με καποιον?

Πως θα αισθανοσασταν αν η ζωη σας ηταν ετσι και πηαινατε σε ενα μπαρ να πιειτε ονοι σας ενα ποτο και βλεπατε καποιον απλα να πιανει μια απο τη μεση και να αρχιζουν να φιλιουνται?

 

Θα αισθανοσασταν γκαντεμης αν τα κοριτσακια στο σχολειο 3 4 χρονακια αφου τελειωσατε εσεις ρουφαγαν τα πεη σα τα τσιγαρα και βγαινανε απ το σχολειο με ηδη μεγαλη εμπειρια και τουπε? που δε μπορουσατε να χτυπησετε εσεις?

 

Αν μεχρι και μια παρεα απο μετριες γκομενες που ακουσατε να συζητανε διπλα σας λεγαν.. Παμε στο ταδε μαγαζι να παρουμε ενα ποτο μισο μισο και μετα θα μας κερασει καποιος? θα αισθανοσασταν ενα 0?

 

Και το ακομα χειροτερο πως θα αισθανοσασταν αν σας συνεβαιναν ολα αυτα και στο μετρο του γυρισμου συναντουσατε δυο διαφορετικα κοριτσια που γουσταρατε αλλα δε τους μιλησατε ποτε και δε τους μιλησατε για αλλη μια φορα γιατι πολυ απλα δε ξερατε τι και πως να τους πειτε οπως παντα? θα πιστευατε οτι ο θεος ειναι ενας καριολης που σας κανει φαρσες και εχει γα·&·(μηθει στα γελια κοιτοντας τη ζωη σας?

 

Θα αισθανοσασταν ενας αποτυχιμενος αν μεταντε μονος σας 4 χρονια και δε καταφερατε ποτε να φωναξετε ενα κοριτσι σπιτι σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως θα αναπληρωσεις το γαμησι που εχουν ριξει ολα τα 18 χρονα 20 χρονα 23 χρονα κλπ?? δεν εχω προβλημα οικονομικο αλλα εχω προβλημα που αν τυχει ποτε και παντρεφτω η οποιοα κοπελα παρω θα εχει φαει 400 πεη και θα βρει μετα το μαλακα. Το καλο παιδι. Και αλλα 1000 προβληματα δηλαδη αλλα και αυτο ειναι ενα απολα

 

Πως θα αναπληρωσεις το οτι μεχρι και η πιο μετρια γκομενα μπορει να βρει σεξ ευκολα οποτε απασχολει το μυαλλο της με πιο επικοδομιτικα θεματα και παει μπροστα ενω εγω το απαστχολω 15 γαμη·/€&· μενα χρονια με το να γαμα·€)(· ω και παρολα αυτα κανω μια τρυπα στο νερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτα ειναι τα προβληματα ρε φιλε. Το προβλημα ειναι οτι δε βλεπω γιατι να μην παρω ενα μαχερι και να βιασω οσες προλαβω???? αφου η ζωη μου εχει φερθει σκατα??? και αλλα μαλακισμενα επειδη πανε με τα νερα του συστηματος και δε ξερω και εγω τι και ποζεριαζουν τα εχουν ολα στα ποδια τους για πλακα??? καλυτερα μιας ωρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι και η πιο μετρια γκομενα μπορει να βρει σεξ ευκολα

 

ξέρω δεκάδες και κάποιες πολύ ωραίες μάλιστα που δεν βρίσκουν ούτε αυτό

 

Κοίτα να κάνεις φίλους και μέσω αυτών θα βρεις και γκόμενες να πηδήξεις,Από γυναίκες άλλο τίποτα, 50000 περισσότερες από τους άντρες είναι στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ξέρω δεκάδες και κάποιες πολύ ωραίες μάλιστα που δεν βρίσκουν ούτε αυτό

 

Θες να μου προτεινεις μια? η επειδη δεν ειχα αλλες 40 πιο πριν με θεωρεις περιεργο? ;)

 

Αυτό το forum δε σταματάει ποτέ να με εκπλήσσει τελικά...

 

Κανε καμια αποτριχωση βγαλε το ιφον πανω στο τραπεζι κερνα και κανα ποτο και μοκο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτα ειναι τα προβληματα ρε φιλε. Το προβλημα ειναι οτι δε βλεπω γιατι να μην παρω ενα μαχερι και να βιασω οσες προλαβω???? αφου η ζωη μου εχει φερθει σκατα??? και αλλα μαλακισμενα επειδη πανε με τα νερα του συστηματος και δε ξερω και εγω τι και ποζεριαζουν τα εχουν ολα στα ποδια τους για πλακα??? καλυτερα μιας ωρας...

 

ποιο ειναι το τηλ της ασφάλειας ειπαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποτριχωμενος δε ξερω αν εισαι αλλα εισαι παρλαπιπας ποζερας πας με τα νερα του κοινωνιας στην ελλαδα που θελει τη γυναικα στην πραγματικοτητα να εχει μεγαλυτερη αξια απο τον αντρα. Και που θελει ενα σωρο καθυστερημενους να γινονται χαλια να τους πατησουν οι βλαμενες και εσυ ος ενα νορμαλ ατομο που δεν οδηγας αλλα κινησαι με το μετρο, που δεν θελεις να πηγανεις στα "μαγαζια" αλλα προτιμας να παρεις μια μπυρα απο το περιπτερο επειδη αρνεισαι να πληρωσεις αυτο που αξιζει 1 ευρω για 5 και γενικα επειδη εισαι ανθρωπος των θετικων επιστημων και λακωνικος μενεις με το πουλι στο χερι 30 χρονια και με ολα τα ελαφρυντικα για να τα κανεις ολα πουτανα. Τι περισσοτερο ειχε ο νορβηγος που σκοτωσε τοσους? τι μεγαλυτερο προβλημα ειχε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...