Προς το περιεχόμενο

Aγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου από αντιπροσωπία


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ειναι καλοσυντηρημενο μην εχεις θεμα με τα χλμ, και το δικο μου εχει κανει 145κ χλμ και ειναι σαν καινουργιο

Γενικα τα μικρα ειναι αξιοπιστα μην τα φοβασαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οντως σκυλι..το σκεφτομαι παντως γιαυτο αρκετα.επισης μου δινουν και 2 χρονια εγγυηση.αν ηταν και δικο μου δεν θα με πειραζει να ειχε και τα διπλασια χιλιομετρα εφ'οσον τραβουσε.λεω μηπως ειναι χαζομαρα να εχει ηδη τοσα πολλα..καταλαβα ομως οτι και λιγοτερα να ειχε δεν σημαινει οτι δεν θα βγαλει ζημιες και οτι παιζει και ρολο η χρηση που εχει κανει ο καθενας. μαλλον θα το κοιταξω για το μικρα.και μια 5ετια αν μου βγαλει με νορμαλ ζημιες ευχαριστημενη θα ειμαι.

αληθευει οτι επειδη εχει τοσα χλμ θα ζηταει ολο και περισσοτερα?ή οτι θα καιει περισσοτερ βενζινη?ή ειναι και αυτο αναλογα με τη χρηση ή ας πχ και με τα σερβις αν ειχαν γινει στην ωρα τους?το συγκεκριμενο ηταν και για τις δουλειες της αντιπροσωπειας.δεν ειναι καποιου ιδιωτη. αν αυτο παιζει καποιο ρολο. ευχαριστω ετσι κι αλλιως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!

εδιαφερομαι κι εγω για μεταχειρισμενο αυτοκινητο. εχω κοιταξει αρκετα στο car.gr αλλα πολυ με καθυστερησε το γεγονος οτι δεν ειχα κατασταλλαξει σε βενζινη η diesel.πολλα χιλιομετρα προς το παρον τουλαχιστον δεν κανω οποτε σκεφτηκα οτι δεν ειναι αναγκη ουτε πολλα χρηματα να διαθεσω ουτε να ειναι και πολυ καινουργιο αμαξι.επισης θα ειναι και το πρωτο αμαξι.

βρηκα τωρα ενα micra του '05 απο αντιπροσωπεια και το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι εχει 150.000 χλμ.το αυτοκινητο γενικα ειναι πολυ προσεγμενο και εχει αλλαγμενα αρκετα πραγματα καθως και λαστιχα που θα ειναι μεσα στην τιμη 4.200 ευρω.ποια ειναι η γνωμη σας?ειναι καλα για πρωτο αμαξι?ετσι πως το σκεφτομαι για εμπειρια.εστω και λεφτα παραπανω να μπορω να διαθεσω καλο ειναι να παρω καινουριο η οχι?

 

 

Αν δεν κανεις πολλα χιλιόμετρα βενζινη .Το πετρελαιο είναι πιο οικονομικο αλλα λογω νοθειας στα καυσιμα στην Ελαλδα αρκετοι εχουν προβλημα

 

Τα Ιαπωνεζικα αν είναι συντηρημένα μην τα φοβάσαι

 

Το μεταχειρισμενο ή καινουργιο είναι ένα διλημμα αν εισαι και νεος οδηγος

 

Ναι μεν με το καινουργιο δεν θα εχεις μηχανικα προβλήματα αλλα λογικο είναι να εισαι πιο επηρεπης σε γρατζουνιες μικρες ή μεγαλες που πονανε πιο πολύ από ότι σε μεταχειρισμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...