Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεου PC μεχρι 1200 ευρω!


Gennaios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας θα ηθελα να μου προτεινεται ενα pc μεχρι 1200 ευρω!ειτε συνθεση ειται ετοιμο pc!ειμαι πολυ απαιτιτικος και το θελω για rendering οσο γινεται Και για extreme gaming!ακουω γνωμες ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα η καταλάβατε ότι αν πείτε μόνο Gaming θα σας βάλουν i5 ή η καινούρια γενιά θα είναι όλοι μοντερ...

Any Way συμπλήρωσε αυτή την φόρμα για να σε βοηθήσουμε όσο καλύτερα γίνεται αφού είσαι και απαιτητικός..

 

http://www.insomnia.gr/topic/391825-%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%82-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ λοιπον ακουστε

 

συνοπτικα τωρα

 

-διαθετω 1200 ευρω

-rendering,gaming

-προγραμματα δν αναφερω γιατι δν πιστευω οτι χρειαζεται

-οχι οθονη

-τιποτα

-απο την πατρα ειμαι

-απο οποιοδηποτε εμπιστο καταστημα

-βασικα ξερω να συναρμολογω αλλα προτιμω απο το καταστημα

οριστε συνοπτικη φορμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μου φαινονται εκτος απο τον cpu ειναι λιγο τσαμπα λεφτα!!

 

βσκ εχω δει αυτο το ετοιμο http://www.plaisio.gr/Computers/Desktop/PC/Turbo-X-Atlas-F4600.htm τι νομιζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μου φαινονται εκτος απο τον cpu ειναι λιγο τσαμπα λεφτα!!

 

βσκ εχω δει αυτο το ετοιμο http://www.plaisio.g...Atlas-F4600.htm τι νομιζετε?

 

Αν πάρεις turbo-x επειδή βρίσκομαι πάτρα θα έρθω να σε κουτουλήσω! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έβαλες δεν παιζει σοβαρά παιχνίδια. Πέρα από τα άλλα προβλήματα που έχει. Γιατί ο cpu είναι τζάμπα λεφτά? Θέλεις κάποιον φτηνότερο ας πούμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω για την 650 αλλα δν βρισκω αλλη ακρη!δεινοσαυρε ο cpu που εχεις ειναι σαν να παιρνω i5 αποδεδειγμενο!σαν συνθεση 1200 ευρω τι αλλα προτεινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα, τι έχει ο i5? Μήπως ισχύει τελικά αυτό?

 

Τώρα η καταλάβατε ότι αν πείτε μόνο Gaming θα σας βάλουν i5 ή η καινούρια γενιά θα είναι όλοι μοντερ...

Any Way συμπλήρωσε αυτή την φόρμα για να σε βοηθήσουμε όσο καλύτερα γίνεται αφού είσαι και απαιτητικός..

 

Δεν γίνεται και i7 και extreme gaming στο μπάτζετ σου. Διάλεξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται με έναν συμβιβασμό μόνο στην κάρτα γραφικών προς στιγμήν και όταν δεις (αποδεδειγμένα) ότι δεν σου αρκεί να την κάνεις UpGrade..

Και τι εννοώ,να πάρεις μια 660 oc edition στα 220 περίπου να βάλεις i7 z77 k 8 μνήμη και σε 2 ? χρόνια που θα σταματήσει η 660 να σε ικανοποιεί (τώρα είναι αρκετά καλύτερη από μια σημερινή 560Ti) να την αλλάξεις.αλλιώς υπολόγισε όπως λέει ο φίλος Δεινο περίπου +250ευρω αν θέλεις να την βλέπεις μέχρι να βγει το παιχνίδι που θα χρειαστείς την 670.. Επίσης θα γλιτώσεις αρκετά αν πας σε sandy ι7 για να τα έχεις όλα μέσα στο ποσόν..

 

Εγώ ακόμα μια φορά θα πω και πιθανόν να γίνω κουραστικός οτι η βάση όλων είναι το τροφοδοτικό και η μητρική .. ολα τ'αλλα αλλάζουν.. εγω που πήρα πέρσι άριστη μητρική z68 έχω αλλάξει σχεδόν τα πάντα από 2 φόρες και μπορώ εύκολα ν'αναβαθμισω και άλλο στο μέλλον και οι αλλαγές οι δικές μου έχουν να κάνουν με άλλου είδους λόξες που έχω .. δεν τις χρειαζόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό σημαίνει "δεν γίνεται". Δεν γίνεται χωρίς συμβιβασμό.

Νια και εγώ το διατύπωσα έτσι για να δει και αυτή την οπτική αν θέλει και να διαλέξει,με μόνο έναν και αναίμακτο συμβιβασμό. ;) Εσύ το ξέρω ότι το ξέρεις,το διάβασα κιόλας και το ξέρω και εγώ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...