Προς το περιεχόμενο

Εξοπλισμος Nova


kjtzemis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε παδια δεν εχω προβλημα αν θα ειναι συγκεκριμενα η "μαρκα" της nova (τα πραγματα που δινουν αυτοι δλδ).απλα διαβασα σε προηγουμενο ποστ οτι θα λειτουργει καλυτερα ο αποκωδικοποιητης της nova.

δεν εχω φαει καποιο κολλημα, απλα ηθελα να ξερω αν γιαυτο που θελω να κανω (λιγο πολυ το καταλαβατε ολοι σας) μπορω να χρεησημοποιησω αλλο πιατο και αλλο αποκωδικοποιητη ποσο θα μου βγει αυτο το σετακι και απο τι καταστηματα μπορω να τα προμηθευτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παδια δεν εχω προβλημα αν θα ειναι συγκεκριμενα η "μαρκα" της nova (τα πραγματα που δινουν αυτοι δλδ).απλα διαβασα σε προηγουμενο ποστ οτι θα λειτουργει καλυτερα ο αποκωδικοποιητης της nova.

δεν εχω φαει καποιο κολλημα, απλα ηθελα να ξερω αν γιαυτο που θελω να κανω (λιγο πολυ το καταλαβατε ολοι σας) μπορω να χρεησημοποιησω αλλο πιατο και αλλο αποκωδικοποιητη ποσο θα μου βγει αυτο το σετακι και απο τι καταστηματα μπορω να τα προμηθευτω.

 

σχετικά με το πιάτο, δεν έχει νόημα να πάρεις αυτό που γράφει "NOVA" πάνω... καλύτερα να πάρεις ένα μεγαλύτερο για να πιάνεις και άλλους δορυφόρους ταυτόχρονα. τώρα όσο αφορά τον αποκωδικοποιητή δεν ξέρω να σου προτείνω κάποιον συγκεκριμένο... παλιότερα πολύ πέραση είχαν οι Dreambox γιατί βασίζονται σε Linux και έχουν πολλές δυνατότητες έτσι... ας σου πει κάποιος άλλος που ασχολείται περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παδια δεν εχω προβλημα αν θα ειναι συγκεκριμενα η "μαρκα" της nova (τα πραγματα που δινουν αυτοι δλδ).απλα διαβασα σε προηγουμενο ποστ οτι θα λειτουργει καλυτερα ο αποκωδικοποιητης της nova.

δεν εχω φαει καποιο κολλημα, απλα ηθελα να ξερω αν γιαυτο που θελω να κανω (λιγο πολυ το καταλαβατε ολοι σας) μπορω να χρεησημοποιησω αλλο πιατο και αλλο αποκωδικοποιητη ποσο θα μου βγει αυτο το σετακι και απο τι καταστηματα μπορω να τα προμηθευτω.

 

Καλή πρόταση είναι και το ote tv. Ρίξε μια ματιά και σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...