Προς το περιεχόμενο

Crucial CT256M4SSD1 256GB M4 Slim @ amazon.co.uk = 170eu


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι γιατι το μοντελο ειναι διαφορετικο και προφανως δε μου το εβγαλε στο search οπως και προφανως δε γινεται να καθεται ο καθενας να κοιταει ΟΛΑ τα τοπικ του συγκεκριμενου subforum.

Περαν τουτου ειναι -8% κατω απο το ποστ που εδειξες.Ηταν η χαμηλοτερη ever τιμη στο αμαζον και στο εξωτερικο το θεωρουν προσφορα...Εσυ λες οτι δεν ειναι.... Μπορει λοιπον να σβηστει ....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

114 λιρες ειχε χθες ο samsung οπου λενε οτι ειναι η κορυφη

 

Sent from my iPhone using Insomnia

ποτε ειδες εσυ την τιμη του στα 114£? η χαμηλοτερη που γνωριζα εγω ηταν αυτη που λεει και το camel στα 116.99£ --> http://uk.camelcamel...duct/B007BBQQ04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστες οι απαντησεις -πιστευω- του giorginho και c0prse_grinder, αλλα χαλαρωστε φιλτατοι, δεν ειμαστε στον στρατο.

Ας ακουστουν κ αλλες αποψεις κ αν τυχαινει να μην αξιζει μια "προσφορα", δεν πειραζει, εδω ειμαστε κ τα λεμε κ στην χειροτερη, θα ξεχαστει μονη της.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστες οι απαντησεις -πιστευω- του giorginho και c0prse_grinder' date=' αλλα χαλαρωστε φιλτατοι, δεν ειμαστε στον στρατο.

Ας ακουστουν κ αλλες αποψεις κ αν τυχαινει να μην αξιζει μια "προσφορα", δεν πειραζει, εδω ειμαστε κ τα λεμε κ στην χειροτερη, θα ξεχαστει μονη της.[/quote']

 

Δεν αντιλέγω. Απλα μου φάνηκε περίεργο που ειπε ο φίλος οτι είδε τον δίσκο στις 114 λίρες (επειδή νόμιζα πως οταν τον παρηγγειλα στις 116,9 ηταν η μικρότερη τιμή ever)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...