Προς το περιεχόμενο

Σε θυμουνται ολες...


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν παρεις εναν μεσο αντρα και μια μεση γυναικα το ιδιο απογοητευτικες θα ειναι οι εντυπωσεις

 

Και συνεπώς το ίδιο απογοητευτική είναι η μέση σχέση.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZHSsTpriMmM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παλι παπαριες με τη μαχη των φυλων

 

Αν παρεις εναν μεσο αντρα και μια μεση γυναικα το ιδιο απογοητευτικες θα ειναι οι εντυπωσεις

 

Ναι , συμφωνω.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο είναι το θέμα μας τώρα γιατί δεν έχω πολυκαταλάβει.. Όχι τίποτ΄άλλο απλά δεν μπορώ να τρολλάρω κιόλας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που διαβάζω εδώ, όντως δεν ξέρετε τίποτα.

 

μπορείς να γίνεις ολίγον πιο συγκεκριμένη γιατί αυτό που ισχυρίζομαι εγώ (στις πρώτες 2 σειρές) δεν βγήκε σε σαν συμπέρασμα σε πουτσοσυζήτηση, αλλά το είχα διαβάσει σε μια "έρευνα". και δεν γίνεται μια και δυο...

 

εμενα παλι με απωθεί τρομερα η ιδεα να τα φταξω με τον αντρα καποιας αλλης, νιωθω λες και παιρνω τα αποφαγια της.μονο ελευθερους.

 

γιαυτό και εγώ μένω πάντα ελεύθερος λέει χαχαχαχ

 

κοίτα αν χωρίζανε και μετά από 1 μήνα ήσασταν μαζί θα σε πείραζε; αν όχι τότε μπορεί να μην σου φαίνεται και "αποφάγια" το πρώτο.

 

και μεις έχουμε μια αντίστοιχη λογική πάντως μεταχείρας-χιλιομέτρων και μην λεπτομεριάσω κιάλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτό και εγώ μένω πάντα ελεύθερος λέει χαχαχαχ

 

κοίτα αν χωρίζανε και μετά από 1 μήνα ήσασταν μαζί θα σε πείραζε; αν όχι τότε μπορεί να μην σου φαίνεται και "αποφάγια" το πρώτο.

 

και μεις έχουμε μια αντίστοιχη λογική πάντως μεταχείρας-χιλιομέτρων και μην λεπτομεριάσω κιάλλο...

 

θα πρεπει να μου ειναι τελειως αγνωστη η πρώην του.. δεν ειναι θεμα χιλιομετρων, απλα δεν αντεχω να ξερω οτι ερχομαι δευτερη,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύα, δεν έρχεσαι δεύτερη. Έρχεσαι 22η. Και δε χρειάζεται να το ξέρεις, δε το φαντάζεσαι; Ή εγώ, δε ξέρω ότι αυτή που πηδάω την έχουν πηδήξει άλλοι 10 πριν από 'μένα; Δε χρειάζεται να μου το πει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύα, δεν έρχεσαι δεύτερη. Έρχεσαι 22η. Και δε χρειάζεται να το ξέρεις, δε το φαντάζεσαι; Ή εγώ, δε ξέρω ότι αυτή που πηδάω την έχουν πηδήξει άλλοι 10 πριν από 'μένα; Δε χρειάζεται να μου το πει.

 

η πικρή αλήθεια (και για να το κάνω πιο ρεαλιστικό θα βάλω το 10 στις πρώην του άντρα και το 22 στους πρώην της γυναίκας).

Και αυτό όσο ανεβαίνουμε σε ηλικίες κυρίως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύα, δεν έρχεσαι δεύτερη. Έρχεσαι 22η. Και δε χρειάζεται να το ξέρεις, δε το φαντάζεσαι; Ή εγώ, δε ξέρω ότι αυτή που πηδάω την έχουν πηδήξει άλλοι 10 πριν από 'μένα; Δε χρειάζεται να μου το πει.

 

δευτερη ενωω στον κυκλο μας. στην ζωη του γενικως μπορει να ειμαι και η χιλιοστη αρκει να κανω την διαφορα :devil:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που διαβάζω εδώ, όντως δεν ξέρετε τίποτα.

 

Διαφωνώ ότι οι γυναίκες είναι "άλυτο μυστήριο" ή οι άντρες είναι "άλυτο μυστήριο". Άλυτο μυστήριο είναι για τους άντρες που φοβούνται να τις προσεγγίσουν, και είναι στη φύση του άντρα να κάνει την προσέγγιση (γενικά μιλώντας, δεν είναι όμως αναγκαστικό), γιατί έτσι είναι. Αν μιλήσεις με 50-100 γυναίκες τί μυστήριο να σου είναι μετά;

 

Υπάρχει και μία άλλη σχολή σκέψης που λέει ότι το ανθρώπινο ον είναι ανεξερεύνητο μυστήριο, αν αυτό εννοείτε συμφωνώ.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δευτερη ενωω στον κυκλο μας. στην ζωη του γενικως μπορει να ειμαι και η χιλιοστη αρκει να κανω την διαφορα :devil:

στον μπραντ πιτ η τον μαυρο πιτ δε θα καθοσουνα τωρα ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...