Προς το περιεχόμενο

Σε θυμουνται ολες...


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν καταλάβει κανεις πως δουλευουνε οι γυναίκες να μου πει και μενα΄...

 

Όχι , δεν ζηλεύουνε επειδή τα έφτιαξες με την φίλη τους , ζηλεύουνε γιατί ένας ακόμα ,

 

θα πάψει να τις γουστάρει....

 

Γενικά , γνώμη μου , όσο περισσότερο φτύσιμο ρίχνεις στις γυναίκες , τόσο σε γουστάρουνε...(αποδεδειγμένα).

 

Και όσοι απο μας έχουμε παραμείνει ρομαντικοί , καλά θα κάνουμε να καταλάβουμε ότι

 

λουλούδια , αγάπες , τραγούδια κλπ , ΔΕΝ γουσταρουνε οι σημερινές γυναίκες...

 

(πραγματικά σε περνάνε για ανώμαλο αν τα κάνεις αυτά....).

 

 

μπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλακα συνηθως τα πικροχολα σχολια για το αλλο φυλο εχουν γερες ριζες σε ποσοτικη ή ποιοτικη ελλειψη γαμησιου ή αγαπης & ψυχοσυναισθηματικης καλυψης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυναικες του forum, λυστε μου μια απορια:

 

γιατι οταν περνω στα σοβαρα μια γυναικα (ελαχιστες), παντα γινεται μαλακια και τρωω ακυρο

και ΟΤΑΝ τις δουλευω ψιλο γαζι (μπολικες) τοτε αυτες με περνουν στα σοβαρα και με κυνηγανε για σοβαρη σχεση?

μεχρι και μετακομιση απο κρητη-αθηνα προλαβα και σταματισα μια να κανει....

 

μαζοχες εισαστε?

απλα οταν τις παιρνεις στα σοβαρα,νιωθουν οτι τους τη πεφτεις και δε τους αρεσει το πεσιμο,προτιμουνε να διαλεγουν αυτες αντρα.

το χω παρατηρησει κι εγω αυτο.

οταν τις τρολλαρω,τις βριζω και τις κοροιδευω με ποθουν τα μαλα :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και όσοι απο μας έχουμε παραμείνει ρομαντικοί , καλά θα κάνουμε να καταλάβουμε ότι

 

λουλούδια , αγάπες , τραγούδια κλπ , ΔΕΝ γουσταρουνε οι σημερινές γυναίκες...

 

(πραγματικά σε περνάνε για ανώμαλο αν τα κάνεις αυτά....).

 

ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι!

 

βεβαια αυτο ισχυει στη νεα γενια.... αν το κανεις σε ηλικιες 30-35+ το βλεπουν φυσιολογικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι!

 

βεβαια αυτο ισχυει στη νεα γενια.... αν το κανεις σε ηλικιες 30-35+ το βλεπουν φυσιολογικο

 

Εγώ πάντωσ κάθε πέμπτη βράδυ της κανω καντάδα και γουστάρει. Ο μπαμπας της, όχι τοσο βεβαια, αλλα σταρχιδιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς μπορεί κάποιος να βρίζει και να κοροιδεύει και ταυτόχρονα να είναι συμπαθής;

 

Trolling is an art. Αν το κανεις με τετοιο τροπο ετσι ωστε να τις βριζεις και αυτες στο μυαλο τους να αντιλαμβανονται οτι τις κανεις πλακα εχεις κερδισει. Θεωρουν μαλλον ποιο φυσικο να εισαι παπαρας απο το να εισαι νορμαλ ανθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trolling is an art. Αν το κανεις με τετοιο τροπο ετσι ωστε να τις βριζεις και αυτες στο μυαλο τους να αντιλαμβανονται οτι τις κανεις πλακα εχεις κερδισει. Θεωρουν μαλλον ποιο φυσικο να εισαι παπαρας απο το να εισαι νορμαλ ανθρωπος.

οτι πιο δυσκολο, ιδίως αν εχεις να κανεις με ανθρώπους που οτι πλακα και να κανεις το βρισκουν οτι το κανεις για να τους μειωσεις και να νιωσουν ασχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Trolling is an art. Αν το κανεις με τετοιο τροπο ετσι ωστε να τις βριζεις και αυτες στο μυαλο τους να αντιλαμβανονται οτι τις κανεις πλακα εχεις κερδισει. Θεωρουν μαλλον ποιο φυσικο να εισαι παπαρας απο το να εισαι νορμαλ ανθρωπος.

 

Το να εισαι παπαρας δηλαδη ειναι καλο. Καλος παπαρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...