Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Nexus 299€ (Μονο για μελη) στο πλαισιο


alexx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως ειναι πολυ καλη προσφορα οπως ειπα..αλλα εγω θα περιμενω ακομα 2 μηνες..

Πιστευω οτι θα πεσει και αλλο το κινητο..οποιος εχει τα χρηματα και βαριεται να περιμενει απλα το περνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ειναι πολυ καλη προσφορα οπως ειπα..αλλα εγω θα περιμενω ακομα 2 μηνες..

Πιστευω οτι θα πεσει και αλλο το κινητο..οποιος εχει τα χρηματα και βαριεται να περιμενει απλα το περνει..

2 μηνες στον τεχνολογικο κοσμο ειναι "πολυς χρονος". και βαδιζοντας με αυτη τη λογικη σε δυο μηνες θα μπορουσες να περιμενεις ενα μηνα ακομα να βγουν τα κινητα του 2013..φαυλος κυκλος δυστυχως!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε τωρα σε ποσες μερες θα μας ερθει το κινητο?

 

Το Πλαίσιο γενικά δεν αργεί με τις παραγγελίες. Δευτέρα τιμολόγηση οπότε Τρίτη ή Τετάρτη.

(εκτός αν κάτι γίνει και τους τελειώσει το απόθεμα :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Πλαίσιο γενικά δεν αργεί με τις παραγγελίες. Δευτέρα τιμολόγηση οπότε Τρίτη ή Τετάρτη.

(εκτός αν κάτι γίνει και τους τελειώσει το απόθεμα :devil: )

Θα παρουν τηλεφωνο πριν ερθουν γιατι αν το μου το στειλουν πρωι δεν παιζει να ειμαι σπιτι...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορά για την δεδομένη χρονική στιγμή είναι κορυφαία. οποίος ψάχνει smartphone τώρα σε αυτήν την τιμη ας το πάρει. Δεν νομίζω να υπάρχει καλύτερη επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τετοιες προσφορες μπορουμε να εκμεταλλευτουμε και την επιδοτηση μας ή οχι?

 

Χτύπα το και κάνε την επιδότηση σου έκπτωση στο πάγιο...πάλι κερδισμένος θα είσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μηνες στον τεχνολογικο κοσμο ειναι "πολυς χρονος". και βαδιζοντας με αυτη τη λογικη σε δυο μηνες θα μπορουσες να περιμενεις ενα μηνα ακομα να βγουν τα κινητα του 2013..φαυλος κυκλος δυστυχως!

 

Ναι αλλα δεν θα εχουν την ιδια χαμηλη τιμη αυτα που θα βγουν..αναφερθηκα σε αυτο το κινητο που θελω να το αγορασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρουν τηλεφωνο πριν ερθουν γιατι αν το μου το στειλουν πρωι δεν παιζει να ειμαι σπιτι...?

 

Συνήθως παίρνουν και τηλ. για κάποια επιβεβαίωση για την ώρα παράδοσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν ετοιμος να το τσιμπήσω, (και να απορρίψω ένα hts sensation μτχ) αλλά ανακάλυψα πως δεν έχιε ραδιόφωνο...Ελεος.

 

Κρίμα και μου φάνηκε καλή συσκευή. Καλή οθόνη με υψηλότατο pixel density.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν ετοιμος να το τσιμπήσω, (και να απορρίψω ένα hts sensation μτχ) αλλά ανακάλυψα πως δεν έχιε ραδιόφωνο...Ελεος.

 

Κρίμα και μου φάνηκε καλή συσκευή. Καλή οθόνη με υψηλότατο pixel density.

εγω ποτε δεν ακουω ραδιο, τις λιγες φορες που θα θελησω να ακουσω μουσικη απ'το κινητο μου, θα ειναι κατι που μ'αρεσει σιγουρα και το εχω περασει εγω μονος μου. αλλα αν καποιος το χρησιμοποιει ετσι, οτνως, ειναι μια αξιοσημειωτη ελλειψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...