Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Nexus 299€ (Μονο για μελη) στο πλαισιο


alexx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν την παω για μονιμη τη χοντρη , ειναι για εκτακτες αναγκες , στο μελλον θα παρω και 2 λεπτες με 5 ευρο . Με τετοιο κολπο ειχα σωθει σε ταξιδια στο εξωτερικο που ειχα ανοιχτα GPS , tracking apps , wifi , video , photos ktlp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν την παω για μονιμη τη χοντρη , ειναι για εκτακτες αναγκες , στο μελλον θα παρω και 2 λεπτες με 5 ευρο . Με τετοιο κολπο ειχα σωθει σε ταξιδια στο εξωτερικο που ειχα ανοιχτα GPS , tracking apps , wifi , video , photos ktlp.

 

αμα τα χεις ολα ανοικτα και παραλληλα κανεις πλοηγηση , η μπαταρια διασυρεται κανονικα

 

με ενα φορτιστη αυτοκινητου σωζεται κυριως η κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως θα την φοραω οταν ειμαι by Foot ... αν δεν με κραταει ουτε αυτη , θα παρω και κανα Solar Panel απο το Ebay :-D

Οσοι το παρετε , επιτοπου κατεβαζετε το Volume + app και επιλεγετε Speaker Volume +3 και μετα Settings--> Sound--> Music Effects και επιλεγετε Volume + , Μεταμορφωνει το αθλιο αρχικα ηχειο σε σοβαρο !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς διαχειριστες αν ειναι ευκολο να μπουν νεοι κανονες στο φορουμ για τις αγγελιες γιατι δεν γινεται ο καθεμας εδω μεσδα να εποφελειται απο το section τον προσφορων που εχουν ως αποτερο σκοπο να βγαλουν κουτοπονηρα εστω και 30 ευρω οπως στην συγκεκριμενη .

το λεω οπως το εχω ξανα πει αρκετες φορες......προσωπικα δεν με ενδιαφερει η συγκεκριμενη προσφορα αλλα το θεωρω αστειο....και επισης δεν μου αρεσει αυτη η ανοχη που υπαρχει σε αυτα τα θεματα απο πλευρας διαχειριστων.

 

το φαινομενο εχει παρατηρηθει απειρες φορες και αν μην τι αλλο το θεωρω προσβλητικο για την νοημοσυνη μου και αλλων μελων εδω μεσα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το κορυφαίο είναι ότι το παίρνεις new στα 319...

O Ελληναρας ξερει να χρεωνει και τους δωρεαν χαρτες ....

Ξεχασε να γραψει ομως : Με αλλα 15 ευρο παιρνετε και το Dual Sim που μου χαρισε το πλαισιο .... "

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς διαχειριστες αν ειναι ευκολο να μπουν νεοι κανονες στο φορουμ για τις αγγελιες γιατι δεν γινεται ο καθεμας εδω μεσδα να εποφελειται απο το section τον προσφορων που εχουν ως αποτερο σκοπο να βγαλουν κουτοπονηρα εστω και 30 ευρω οπως στην συγκεκριμενη .

το λεω οπως το εχω ξανα πει αρκετες φορες......προσωπικα δεν με ενδιαφερει η συγκεκριμενη προσφορα αλλα το θεωρω αστειο....και επισης δεν μου αρεσει αυτη η ανοχη που υπαρχει σε αυτα τα θεματα απο πλευρας διαχειριστων.

 

το φαινομενο εχει παρατηρηθει απειρες φορες και αν μην τι αλλο το θεωρω προσβλητικο για την νοημοσυνη μου και αλλων μελων εδω μεσα...

 

Την έχω πατήσει κι εγώ από τις αγγελίες, όταν, για συσκευή που πούλησα με παζάρια σε "αξιοσέβαστο" μέλος του φόρουμ, και μάλιστα σε ιδιαίτερα καλή τιμή, είδα να την πουλάει 10 ευρώ ακριβότερα το ίδιο βράδυ... Δεν έχει βέβαια να κάνει αυτό με τις προσφορές, αλλά η λογική είναι η ίδια: στις αγγελίες του φόρουμ, οι διαχειριστές θεωρούν ότι μπορεί να πουλιέται οτιδήποτε και σε οποιαδήποτε τιμή, από τη στιγμή που αυτό δεν γίνεται από κατάστημα (αν και πάντως έχω εντοπίσει 1-2 κρυπτόμενους επαγγελματίες). Νίπτουν τας χείρας τους για το θεμιτό των συναλλαγών, κάτι με το οποίο προσωπικά διαφωνώ, αλλά δεν μου πέφτει και λόγος. Ας θυμίσω και τη φετινή προσφορά Galaxy S2 και Galaxy Tab από το Γερμανό, όπου έγιναν...όργια.

 

Τολμώ να πω ότι, εξαιτίας αυτής της κατάστασης, δικαιολογείται απόλυτα κάποιο καλοπροαίρετο μέλος να πουλήσει το προϊόν που αγόρασε σε προσφορά, σε υψηλότερη τιμή από αυτήν την προσφοράς...διαφορετικά υπάρχει ο κίνδυνος να δει να μεταπωλεί κάποιος επιτήδειος το ίδιο του το προϊόν, με μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους, μερικές ώρες μετά! Φαύλος κύκλος δηλαδή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Ελληναρας ξερει να χρεωνει και τους δωρεαν χαρτες ....

Ξεχασε να γραψει ομως : Με αλλα 15 ευρο παιρνετε και το Dual Sim που μου χαρισε το πλαισιο .... "

 

Στην εφαρμογή του μπει για Android έχει επιλογή για αυστραλία;

 

Swyped from my SII using Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εφαρμογή του μπει για Android έχει επιλογή για αυστραλία;

 

Swyped from my SII using Insomnia App

 

Φιλος, αλλαξε το swype απο το SII σου και ξαναστειλε , γιατι μονο σκουμπει ντουμπει ντου δεν εγραψες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτη η προσφορα,!

Ισως να ηταν καλη ιδεα η δημιουργια thread μονο για την συγκεκριμενη συσκευη μιας και φαινεται να ειναι αρκετα δημοφιλης, ιδιαιτερα μετα απο τετοια τιμη , προς ανταλλαγη αποψεων για διαφορα αξεσουαρ,ακομα και reviews. π.χ απο papeipa :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτη η προσφορα,!

Ισως να ηταν καλη ιδεα η δημιουργια thread μονο για την συγκεκριμενη συσκευη μιας και φαινεται να ειναι αρκετα δημοφιλης, ιδιαιτερα μετα απο τετοια τιμη , προς ανταλλαγη αποψεων για διαφορα αξεσουαρ,ακομα και reviews. π.χ απο papeipa :P

Για πιο εξειδικευμενες αποψεις (..και αλλα) στον τομεα του g.nexus δες εδω

Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Nexus (I9250)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις αγγελιες, αν καταλαβα καλα, αυτο που σας ενοχλει ειναι οτι δημοσιευει εδω?

αν ηταν πχ στην χρυση ευκαιρια, δεν θα σας ενοχλουσε, σωστα?

 

(γιατι το να προσπαθει να βγαλει καποιο κερδος γενικοτερα, δεν ειναι αμαρτημα, το ιδιο κανουν κ τα μαγαζια κ μπορει αυτος να το εχει κανει επαγγελμα, με τοση ανεργια τριγυρω δεν ειναι δα κ παραλογο, ισως κ να μου διαφευγει κατιτις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...