Προς το περιεχόμενο
GreekVisions

Πως να φτιαξω ενα λογοτυπο ;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε ενα sıte να φτιαξω ενα λογοτυπο για ενα site που ετοιμαζω

ευχαριστω

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κάποιο συγκεκριμένο, αλλά με μια αναζήτηση για "Link.png Site: Free logo creator " βγάζει αρκετά αποτελέσματα...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω εχω να σου πω λογω του οτι το λογοτυπο ειναι απο τα πιο σημαντικα πραγματα σε ενα project και αφου δεν ξερεις πως να το φτιαξεις καλυτερα να μιλησεις με εναν επαγγελματια.

Τωρα βεβαια δεν μας λες και για που ακριβως το χρειαζεσαι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

για να ζηταω στο φορουμ βοηθεια παει να πει οτι δεν εχω την δυνατοτητα να μιλισω με εναν επαγκελματια :)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

για να ζηταω στο φορουμ βοηθεια παει να πει οτι δεν εχω την δυνατοτητα να μιλισω με εναν επαγκελματια :)

Κάνεις λάθος...έχει αρκετούς επαγγελματίες εδώ, αλλά και πάρα πολλούς ερασιτέχνες, αν περιγράψεις το τι θες μπορεί να σου το φτιάξει και κάποιος μιας και εφόσον μπαίνουν εδώ βαριούνται και δεν έχουν τι να κάνουν :P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Απο οικονομικης πλευρας ενωουσα για τους επαγκελματιες...

αυτονομους σε προσθεσα στο σκυπε!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Απο οικονομικης πλευρας ενωουσα για τους επαγκελματιες...

αυτονομους σε προσθεσα στο σκυπε!

Σου απάντησαν φιλε μου

Πες εδω τι θελεις διαστάσεις και λογικα ενα προσχέδιο (απλο) στο paint και λογικα ολο και καποιος θα σου φτιαξει ένα. Οπως ο φιλος απο πανω.

Λογικα φτιαξε μια νεα εικονα γραψε πανω διαστασεις και τι χρωματα θελεις και τι να γραφει και θα βρεθει ο φιλος που θα στο κανει ;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

οποιος εχει χρονο και θα ηθελε να βοηθησει ας μου στιλει σε π.μ ενα μεσον επικοινωνιας

προκειτε για ενα λογοτυπο ενος μπλογκ τιποτα παραπανω

*τωρα που το σκεφτομαι συν κατι μικρα μπανερακια για την διαφημιση π.χ το greekvisions σας παρουσιαζει κτλπ

ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

δηλ. υπάρχουν άτομα που θα κάνουν δωρεάν το λογότυπο ή θα φτιάξουν και θα παρουσιάσουν το λογότυπο ώστε να το αγοράσει αυτός που θέλει να το χρησιμοποιήσει;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ένας που ξέρει για ένα logo θα κάνει 3' , δεν θα κάνει και κάνα αριστούργημα... έχουν κάνει αρκετά λογότυπα(και άλλα ψιλοπράγματα) στο παρελθών για αρκετά παιδιά και εννοείτε τζάμπα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.