Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση προγράμματος για στροφές ανεμιστήρα


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.Θα ήθελα να μου πείτε ένα πρόγραμμα το οποίο όταν τρέχω κάποιο παιχνίδι ο ανεμιστήρας της κάρτας να πηγαίνει αυτόματα στο 80% και με το που το κλείνω να πέφτει στο 50% χωρίς εγώ να κάνω τίποτα.Επίσης έχω και το MSI afterburner αν βοηθάει.Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το afterburner εχει να δημιουργησεις προφιλ με τις θερμοκρασιες/ταχυτητα ανεμιστηρα!ψαξτο λιγο δεν θυμαμαι που ακριβως ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξέρω πως να δημιουργήσω προφίλ αλλά δεν θα πρέπει να το κάνω χειροκίνητα εναλλαγή πρώτου προφίλ (50% ανεμιστήρας) και δεύτερου προφίλ (80% ανεμιστήρας)?Αν ναι εγώ θέλω με κάποιο να γίνεται αυτό αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν λεω αυτο βετερανε.

επειδη δεν ειμαι στον σταθερο δεν μπορω να σου πω που ακριβως ειναι.Σου βγαζει ενα διαγραμμα(θερμοκρασια-στροφες)κ εκει επιλεγεις πως θες να ανεβαινουν οι στροφες(σε ποια θερμοκρασια τι στροφες να εχει κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το πρόγραμμα που μου είπε ο άδικος και μετά πήγα εδώ.Μετά τι πρέπει να κάνω?Sorry αν σας κούρασα αλλά είμαι λίγο άσχετος.

post-219161-0-91411300-1350243107_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok το έκανα αλλά για να λειτουργεί πρέπει να έχω ανοιχτο το πρόγραμμα.Γίνεται με κάποιο τρόπο το πρόγραμμα να ανοίγει μόνο του όταν ανοίγει το pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...