Προς το περιεχόμενο

Το Raspberry Pi με διπλάσια μνήμη RAM στην ίδια τιμή των $35

dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 52
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Come to mamma

Παίδες γιατί τόση τρέλα συγκεκριμένα με το ras? Η αγορά έχει γεμίσει απο παρόμοιες υλοποιήσεις. Προσωπικά επέλεξα και πήρα απο dealextreme mini pc. Το mk802+ και μου 'ρθε με 42-44 ευρό συνολικά με

Raspberry Pi Type B Single Board Computer, 512MB     Despatch expected within 6 week(s)

Μην Αγοράσετε ακόμα ! ...σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει με την ανεβασμένη μνήμη από τι άκουσα !

35$ = 25-28 είναι η αναλογία !

Αλλα μπορεί κάποιος να μου πει σε τι ακριβώς χρησιμεύει ρε παιδιά ??? :-D

http://gr.rsdelivers.com/product/raspberry-pi/raspberry-pi-type-b/raspberry-pi-type-b/7568308.aspx <=== 27 EURO (δεν έχει έρθει το καινούργιο μοντέλο ακόμα

)

Μεταφορικά δεν βλέπω να χρεώνουν αλλα δεν είμαι και σίγουρος !

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω είναι ιδανικό για home server. Προσωπικά σκοπεύω να το χρησιμοποιήσω ως file/print/log server στο οικιακό LANάκι. Για seedάρισμα torrent τη νύχτα ό,τι πρέπει ;) Και αυτά για αρχή, μπορείς να κάνεις παπάδες μαζί του. Μπορείς να το'χεις και σε φάση media center στην TV σου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μην Αγοράσετε ακόμα ! ...σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει με την ανεβασμένη μνήμη από τι άκουσα !

35$ = 25-28 είναι η αναλογία !

Αλλα μπορεί κάποιος να μου πει σε τι ακριβώς χρησιμεύει ρε παιδιά ??? :-D

http://gr.rsdelivers...8308.aspx������ <=== 27 EURO (δεν έχει έρθει το καινούργιο μοντέλο ακόμα

)

Μεταφορικά δεν βλέπω να χρεώνουν αλλα δεν είμαι και σίγουρος !

Η τιμη που βλεπεις ειναι χωρις Φ.Π.Α 23% δηλαδη τελικη τιμη 34€ και εκτιμωμενος χρονος παραδοσης 10/12!!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.