Προς το περιεχόμενο

Πότε θα πέσουν οι θερμοκρασίες;


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά φτάνει πια με τα κοντομάνικα. Χέσε το στυλ. ΤΣΕΠΕΣ ΡΕ.

 

...και βγάζεις, βγάζεις, βγάζεις... μετα απο 5' ψάχνεις τα χαρτάκια γιατι αυτά τελειώσανε... και βγάζεις, βγάζεις, βγάζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εμένα γενικώς μου αρέσουν όλες οι εποχές αλλά θέλω να χειμωνιάσει.

Εμένα το μόνο που δεν μου αρέσει είναι που μικραίνει η μέρα και νυχτώνει στις 5-5.30 το απόγευμα. Δεν μπορώ την νύχτα, με πιάνει ψυχοπλάκωμα, προτιμώ το φως. Μου την σπάει πάρα πολύ να κοιτάω έξω από το παραθυρό μου στις 6 το απόγευμα και να είναι νύχτα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι αρνούνται ακόμη οτι το κλίμα της γη θερμένεται συνεχώς..

Αρνούνται ότι αυτό συμβαίνει απ την ανθρώπινη παρέμβαση. Αλλά είμαστε λίγο offtopic.

 

Κατά τ άλλα, να χειμωνιάσει. Λιγότερη ηλιοφάνεια, λιγότερες βόλτες, άραγμα σε σπίτι(α) αγκαλιά με κουβέρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να δροσίσει γρήγορα..

 

δεν είχα που δεν είχα καλοκαιρινά ρούχα και κατάφερα και την έβγαλα μέχρι τώρα χωρίς να πάρω καινούργια,

ε,

μη μαμηθεί και τελείως και ψωνίζω καλοκαιρινά για την παρέλαση !!! :mad:

 

Σιγκαπούρη έχουμε γίνει φέτος !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό Γενάρη...Μεχρι τότε δεν το βλέπω να πέφτει κάτω απο 20 βαθμούς. Κι αν θα πέσει θα είναι για 2-3 μέρες, αν περάσει κανα ψυχρό αεράκι...

 

Χριστούγεννα με ηλιοφάνεια και 20 βαθμούς όπως πέρυσι...Εκτός αν περάσει ο Νibiru και δεν δούμε ούτε Χριστούγεννα ούτε χειμώνα φέτος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης κάποια στιγμή πρέπει να φύγουν και τα κουνούπια. Έχει τώρα έναν μήνα, έχω περισσότερα κουνούπια μέσα στο σπίτι απο ότι είχα σύνολο όλο το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι αρνούνται ακόμη οτι το κλίμα της γη θερμένεται συνεχώς..

Αρνούνται ότι αυτό συμβαίνει απ την ανθρώπινη παρέμβαση. Αλλά είμαστε λίγο offtopic.

 

Κατά τ άλλα, να χειμωνιάσει. Λιγότερη ηλιοφάνεια, λιγότερες βόλτες, άραγμα σε σπίτι(α) αγκαλιά με κουβέρτες.

Έχουν προνοήσει για αυτό με την άνοδο των τιμών της βενζίνας. Εγώ προσωπικά έχω πάνω από 1 εβδομάδα να πάρω το αυτοκινητό μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης κάποια στιγμή πρέπει να φύγουν και τα κουνούπια. Έχει τώρα έναν μήνα, έχω περισσότερα κουνούπια μέσα στο σπίτι απο ότι είχα σύνολο όλο το καλοκαίρι.

Μέχρι τον αύγουστο εμείς είχαμε ελάχιστα κουνούπια..

Απο σεπτεμβριο έγινε χαμός!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης κάποια στιγμή πρέπει να φύγουν και τα κουνούπια. Έχει τώρα έναν μήνα, έχω περισσότερα κουνούπια μέσα στο σπίτι απο ότι είχα σύνολο όλο το καλοκαίρι.

 

 

Πόσο καιρό έχεις να μπεις στη μπανιέρα ρε; Επίσης, από πότε έχεις να αερίσεις (πρόσεξε, όχι πόσο καιρό έχεις να αεριστείς..) το σπίτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααχ ποτε θα παω να ζησω στην σιβηρια; εδω εγω φοραω διπλες χοντρες καλτσες, βελουδινες φορμες (του ικεα) και φανελακι απο μεσα και απω πανω ρομπα με γουνακια στα μανικια και στον λαιμο. ενοειται οτι τα καλοριφερ ειναι για τους γκει! το κρυο πρεπει να το νιωθειιιιιις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...