Προς το περιεχόμενο

Στήσιμο υπολογιστή για gaming με 1000 ευρό!


ShockWave

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες αυτο απο visionstudio, + HDD βγαινει ακριβως 1000 ευρω:

 

Όχι b75 ρε συ σε χίλια ευρώ μηχάνημα. Όχι ότι έχει κάτι κακό, αλλά αυτήν ακριβώς την μητρική παρήγγειλα σήμερα για έναν celeron που στήνω. Με τόσα λεφτά θέλει κάτι καλύτερο κι ας μην το χρειαστεί ποτέ είναι η γνώμη μου. Κόψε το 20αρικο από τον ssd και βαλτο στο mobo.

 

Κατά τα άλλα άψογο το antec αλλά δεν μου καθεται καλά σχεδόν 100 ευρώ για 520αρι τροφοδοτικό κι ας είναι και modular. Θα το σηκώσει το σύστημα χωρίς κιχ βέβαια, αλλά δώσε κάτι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει να γευτεί την μαγεία και τις απόλυτες επιδόσεις του o/c ας κάνει και κάποιυ παραχωρήσεις, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εμένα μ'αρεσουν "τα του Καίσαρος τω Καίσαρι και τα του Θεού τω Θεώ" και αφού αναφερθήκατε σε καταστήματα τελευταία το Vision κάνει νερά με τις διαθεσιμότητες κ κυρίως στις κάρτες γραφικών.. εγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος από την επικοινωνία μου μαζί τους,ούτε μπορούσαν να με καλύψουν σε κάρτα που γράφει έως 7 εργάσιμες και "λόγω προμηθευτή" θα κάνει ένα μήνα ? ,αλλά στην σελίδα παραμένει το 7 εργάσιμες,σταθερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εμένα μ'αρεσουν "τα του Καίσαρος τω Καίσαρι και τα του Θεού τω Θεώ" και αφού αναφερθήκατε σε καταστήματα τελευταία το Vision κάνει νερά με τις διαθεσιμότητες κ κυρίως στις κάρτες γραφικών.. εγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος από την επικοινωνία μου μαζί τους,ούτε μπορούσαν να με καλύψουν σε κάρτα που γράφει έως 7 εργάσιμες και "λόγω προμηθευτή" θα κάνει ένα μήνα ? ,αλλά στην σελίδα παραμένει το 7 εργάσιμες,σταθερό.

 

Έτσι είναι. Αν κάποιος βιάζεται θα δυσκολευτεί με το visionstudio. Προσωπικά σπανίως βιάζομαι τόσο οποτε χάριν της ποικιλίας και των χαμηλών σε ορισμένα parts τιμών, ψωνίζω απο κει. Τουλάχιστον η δικιά μου εμπειρία είναι ότι σε ενημερώνουν για τις όποιες καθυστερήσεις.

 

Στοκ δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...