Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S1 7" Android 4.1.1 Focalprice 82.79$ (με coupon)


kamui

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Βγάζει τελικά κανένας roms για τη συγκεκριμένη ταμπλέτα?

Δε νομιζω. Εγω μονο root θελω για να βγαλω τα κινεζικα apps παντως :D

 

Παράγγειλα και εγώ ένα, Το πρώτο μου tablet.

Τους έστειλα μηνυμα να μου το στείλουν ως Δώρο και πλήρωσα με paypal μόνο με τρία κλικ.

Αναμένουμε τώρα όσοι παραγγείλαμε (το τελωνείο φοβάμαι λίγο!!).

Αν και έχω παραλάβει πολλά πράγματα μέσο ebay, όλα μικρότερου μεγέθους δεν είχα ποτέ θέμα τελωνείου.

Ειμαστε ακριβως στην ιδια κατασταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το σκέφτομουν πολύ σοβαρά αλλά δεν υπάρχει υποστήριξη από κανένα community για rom κτλ.. Οπότε μάλλον θα πάω στο aurora όταν γίνει ξανά διαθέσιμο για αγορά..

 

Πάντως όσοι παραλάβετε πείτε μας την γνώμη σας γιατί η τιμή του είναι φοβερή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειναι πολυ φρεσκο tablet, γιαυτο δεν υπαρχει υποστηριξη.

Αν δεις στο youtube εχει λιγοστα hands on/unboxing/review, και ΟΛΑ ειναι μεσα στον Οκτωβρη ανεβασμενα!

Προφανως και δεν περιμενω την απηχηση του Aurora και λοιπων Ainol, αλλα εστω το κατι τις το περιμενω. :)

 

Φυσικα μολις ερθει θα γινει ενα reviewδάκι απο εμένα τουλάχιστον. Αρκει να μην ερθει Χριστουγεννα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομουν πολύ σοβαρά αλλά δεν υπάρχει υποστήριξη από κανένα community για rom κτλ.. Οπότε μάλλον θα πάω στο aurora όταν γίνει ξανά διαθέσιμο για αγορά..

!

 

Το Aurora στα $109 δεν υπαρχει πουθενα?

Παντως βγαλανε το Crystal τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δίλημμα κι αυτό ρε γμτ? :)

 

Θέλω ένα αλλά λέω άντε 20€ ακόμα για 1gb ram και 1024χ600.. Ουσιαστικά η μόνη χρήση θα είναι ebooks και surfάρισμα.. Αλλά ξέρω ότι θα φάω κόλλημα με φλασαρίσματα και ρομ και ιστορίες για αυτό με νοιάζει και αυτό το κομμάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με το ταμπλετ παρήγγειλα και μια θηκούλα και ενα ανταπτοράκι για Ευρωπαϊκή μπρίζα..

Κοιτώντας στα γρήγορα είδα κάτι για Partial shipmment θηκης και ανταπτοράκι ....Η ταμλέτα δεν ξεκίνησε ... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ουτε εμενα ξεκινησε ακομη, εστειλα message να δω τι παιζει. :)

 

Παντως πανω στο αντικειμενο, λεει NEW και οχι in stock, οποτε μπορει να μην το εχουν ακομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον μαζευτηκαν αρκετες παραγγελιες και επεσε καθυστερηση στην αποστολη...Πιστευω μεχρι δευτερα να τα εχουν "δρομολογησει"...Να υποθεσω οτι ολοι οσοι παραγγειλαμε επιλεξαμε το "αργο" ταχυδρομειο???

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαχα απαντησαν κιολας!

 

Dear Xxxxxxx,

Thanks for your letter ! Please don't worry, your order will be shipped within 2 days. The products are checking before shipping.

Nice day!

 

Ναι εγω ηθελα το απολυτως φθηνοτερο και ηδη ειχα "ανεβει" 15 ευρώ, δεν ηθελα να δωσω δεκάρα παραπανω για αξεσουαρ και shipping. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...