Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 7 tablet 32GB, διαθέσιμο σύντομα


Skylined

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ηθελα το 7αρι αλλα διαβαζω οτι εχει πολλα προβληματα.εχει θεμα στη συνδεση του wifi θεμα στα πλαγια οπου βγαζει φως σαν να μην εχει κουμπωθει καλα και κατι τετοια...δεν ξερω αν ισχυουν αλλα εχω γιαυτο το λογο δεν το εχω παρει...πολλοι λενε οτι βγαινουν προβληματικα.

Εχω δει 4 συνολικα και κανενα δεν ειχε τα παραπανω προβληματα ....ολα ηταν απο τηνπαρτιδα που εφερε το eshop....περιμενω το 32 τελικα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

 

 

μια χαρα,απλα να εισαι τυχερος ωστε να μην σε φεσοσουν και κανα τελωνειο!

Θα έρθει με συνοδεία!:D

Αλλά και να το στείλει,θα έρθει σαν δώρο και μές τις γιορτές ούτε που θα ασχολειθουν!

Για Κύπρο,μιλάμε,πάντοτε!

Φυσικά,στα 220€ που το είχε το κατάστημα που το πήρες,δεν έχει και μεγάλη διαφορα από την Αμερική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έρθει με συνοδεία! :D

Αλλά και να το στείλει,θα έρθει σαν δώρο και μές τις γιορτές ούτε που θα ασχολειθουν!

Για Κύπρο,μιλάμε,πάντοτε!

Φυσικά,στα 220€ που το είχε το κατάστημα που το πήρες,δεν έχει και μεγάλη διαφορα από την Αμερική!

 

ακριβως το ιδιο εκανα και γω με τον αδερφο μου! το αγορασε και θα μου το φερει τα χριστουγεννα!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Kαλοριζικο μας! :)

 

χτες χρησιμοποιησα για πρωτη φορα το nexus....αρχικα εγινε update στην 4.2.1 και επειτα μπηκαν τα απαραιτητα apps....! πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικες!! το μονο "θεμα" που εχω μεχρι τωρα οτι δεν εχω βρει ακομα EU plug για τον φορτιστη και αναγκαζομαι να το φορτισω μεσω usb....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο και αν ακουγεται παραξενο, γυρισα ολα τα καταστηματα της περιοχης μου και δεν ειχε κανεις!! σημερα που θα κατεβω κεντρο θα αγορασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...