Προς το περιεχόμενο

εγγυηση στη cosmote


alekosk75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μια εταιρία κινητής έχει >50% των συνολικών συνδρομητών' date=' τότε θα χει ν αντιμετωπίσει περισσότερα ζόρια απ ό,τι οφέλη.[/quote']

 

Δηλαδή το φορολογικό μας σύστημα δεν ευνοεί την ανταγωνιστικότητα.

Κάτι πιο συγκεκριμένο επί τούτου;

 

Sent from my GT-P5100 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δε γνωρίζω κάτι παραπάνω, αυτό έπιασε τ αυτί μου από σχετικά άτομα και δεν το ψαξα καθόλου παραπάνω (ναι δεν είναι ιδιαίτερα αξιόπιστη πληροφορία όπως την παραθέτω). Σκέφτηκα πως παίζει να ναι κάτι όπως η δεσπόζουσα θέση που χει σήμερα ο ΟΤΕ αλλά δεν ξέρω αν είναι ίδια περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μπορείς να διευκρινήσεις το 《για φορολογικούς λόγους》;

 

Sent from my GT-P5100 using Insomnia

Κανει με την ΕΕΤΤ νομιζω ειχε παιξει. Ειχε διωξει και πολλους απο Whats Up και δεν εδινε επιδοτησεις. Πριν 2 χρονια αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και καρτοκινητο να το κανεις μετο ιδιο νουμερο παραμενωντας στη cosmote παλι ζητανε καταβολη της εγγυησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα περισσότερο μου κάνει πως ψάχνει για ρευστό παρά τα περί φορολογίας.

 

Απλά προσπαθεί να περάσει στους υπαλλήλους της που με τη σειρά τους θα το περάσουν στον κόσμο πως είναι μια επιχείρηση που στις τάξεις της έχει την elite των Ελλήνων πελατών κλπ.

Γενικά, να δημιουργήσει ένα prestige, ένα brand που ποτέ δεν είχε.

Rebranding Cosmote ένα πράμα!

 

Όλα αυτά βέβαια είναι αντίθετα με το χαμό των διαφημίσεων, τον πανικό να προλάβει τα φοιτητικά πακέτα κλπ.

Τη μάχη των εντυπώσεων για το 4G με τις ανακοινώσεις/ δελτία τύπου κλπ.

 

ΥΓ: Φήμες λένε πως αυτή τη στιγμή υπάρχει πάροχος που τεστάρει ήδη το 4G στην Ελλάδα και δεν είναι η κοσμοτε! :)

 

Sent from my Galaxy S using Insomnia v2.0.2

Επεξ/σία από nikoskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοιο είχα στο μυαλό μου:

 

Η Vodafone λοιπόν επανήλθε επιμένοντας ότι η Cosmote με μερίδιο αγοράς στην καρτοκινητή πάνω από 50% έχει καταχραστεί τη δεσπόζουσα θέση της

 

source

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και καρτοκινητο να το κανεις μετο ιδιο νουμερο παραμενωντας στη cosmote παλι ζητανε καταβολη της εγγυησης

 

ναι γιατί για να γίνει η μετατροπή πρέπει πρώτα να επαναλειτουργήσει η γραμμή ως σύνδεση για να γίνει το αίτημα μετατροπής σε καρτοκινητού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε μένει να δούμε ποιά εταιρεία θα βγάλει πρώτη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα 4G.

Βέβαια μια διαφορά πχ με την Vodafone είναι πως αναπτύσσει 4G δίκτυα από το 2010 και πως αναγκαστικά θα λανσαριστεί με προϊόν έτοιμο, από την εμπειρία της σε χώρες όπως Πορτογαλία και Γερμανία.

Αλλά από τις ανακοινώσεις τις Κοσμοτέ φαίνεται πως χρησιμοποιεί έντονα την διαφήμιση για ένα προϊόν που ακόμα προσπαθεί να στήσει.

 

Βλέπω όμως πως σταθήκατε στο υστερόγραφο και όχι στα υπόλοιπα. :)

 

antonl, άλλο η καρτοκινητή και άλλο όλοι οι συνδρομητές κάθε τύπου. ;)

 

Απλά διακρίνω από μερικούς/ες ένα κάπως "ιδιαίτερο" loyalty σε εταιρείες.

 

Τέσπα... Τέλος το off-topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μια εταιρία κινητής έχει >50% των συνολικών συνδρομητών' date=' τότε θα χει ν αντιμετωπίσει περισσότερα ζόρια απ ό,τι οφέλη.[/quote']

 

Ακριβως αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...