Προς το περιεχόμενο

Αγορά φτηνού router


Tsol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι για την αγορά ενός φτηνού (έως 40-45 ευρώ) adsl router γιατί το παλιό μου χάλασε. Δεν θα χρησιμοποιηθεί για κάποιο άλλο σκοπό πέρα από τη σύνδεση στο internet αρκεί να είναι όσο το δυνατόν αξιόπιστο σε αυτά τα λεφτά. Το wi-fi δεν κρίνεται απαραίτητο. Δεν ξέρω αν χρειάζεται, αλλά η σύνδεση μου είναι από τον ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.ebw.gr και αγοραζεις το vigor 2700vg με 25 ευρω.του αλλαζεις το firmware γιατι φοραει firmware Τις altec και εχεις ενα ρουτερ που κανει τα τριπλα λεφτα σχεδον.οδηγιες για την αλλαγη του firmware υπαρχουν και σε θεμα εδω στο adsl routers category
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό το router το είχα δει και σε άλλα θέματα και διαβάσα καλά σχόλια. Η αλλαγή firmware είναι ασφαλής διαδικασία; Μη προκύψει κανένα πρόβλημα και πάει τζάμπα το router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο μια συγκεκριμενη παρτιδα νομιζω η 80 δεν μπορει να γινει firmware update.αμα σου τυχει αυτο το μοντελο η το πας πισω οπως ειναι η το brickareis κααι το πας πισω.αν και οταν το παραγγειλεις μπορεις να ζητησεις να μην ειναι αυτη η παρτιδα.νομιζω η 80 ειναι αλλα το γραφει και στο θεμα που λεει πως να κανεις update ποια ειναι η προβληματικη παρτιδα.κατα τα αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι λαθος.και να κανεις κατι λαθος δεν θα ειναι τοσο λαθος για να παθει κατι μη αναστρεψιμο το ρουτερ.κατι παρομοιο και με τα thomson.

ακομα και να εκανες κατι τοσο λαθος που δεν γινεται εκτος αν πεσεις στην παρτιδα που λεμε τοτε το γυρνας πισω.δεν θα σου πουν κατι.το εχουν παει και αλλοι που πετυχαν την προβληματικη παρτιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση. Σήμερα το πήρα στα χέρια μου. Υπάρχει ένα πρόβλημα όμως. Το πόσταρα στο αντίστοιχο thread για το vigor 2700vg (εδώ). Αν μπορείς να βοηθήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...