Προς το περιεχόμενο

Επίσημη εφαρμογή του Insomnia για Windows Phone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πιο mobile εβδομάδα του Insomnia ολοκληρώνεται με μία ακόμη ανακοίνωση ύστερα από την παρουσίαση της επίσημης εφαρμογής για Windows 8 αλλά και την προσθήκη αγγελιών στο mobile skin. Όπως σας είχαμε υποσχεθεί, η εφαρμογή του Insomnia.gr για την πλατφόρμα των Windows Phone είναι γεγονός από σήμερα.Με μια ματιά στις παρακάτω εικόνες, μπορείτε να καταλάβετε ότι η εφαρμογή κάνει χρήση του πανοραμικού στυλ που διαθέτουν αρκετές Metro εφαρμογές και περιλαμβάνει τις ειδήσεις της κεντρικής σελίδας, τις τελευταίες αγγελίες πώλησης/ζήτησης, τις βιντεοπαρουσιάσεις μας και φυσικά το forum με τις χιλιάδες συζητήσεις και τα εκατομμύρια μηνύματα των Insomniacs.

 

screencapture11g.jpg screencapture12.jpg

 

screencapture13.jpg screencapture15.jpg

 

Μπορείτε να δημιουργήσετε τα δικά σας θέματα ή να απαντήσετε σε ήδη υπάρχοντα αλλά και να διαβάσετε τα προσωπικά σας μηνύματα. Μέσα από τις ρυθμίσεις μπορείτε να προσθέσετε ένα live tile στην αρχική οθόνη των Windows Phone το οποίο θα σας ενημερώνει για την τελευταία είδηση που υπάρχει στο site.

 

Η εφαρμογή του Insomnia είναι συμβατή με τις εκδόσεις 7.5 και άνω των Windows Phone.

 

Link.png Site: Εφαρμογή του Insomnia.gr για Windows Phone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε εμένα δεν μπορεί να εγκατασταθεί. Μου λέει ότι η εφαρμογή δεν είναι διαθέσιμη στην περιοχή μου. Το Windows Phone έχει κάποιο περιορισμό σε αυτόν τον τομέα, ανάλογα με το Windows Live account το οποίο έχει συνδεθεί η συσκευή. Εμένα είναι ρυθμισμένο στη Γερμανία και αυτό δεν μπορεί να αλλαχτεί εύκολα.

Πιστεύω ότι υπάρχει τρόπος να βάλετε την εφαρμογή να είναι διαθέσιμη παντού. Αν μπορούσατε να το φτιάξετε θα ήταν τέλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ωράια !!! Αντέ γιατί με τις τιμές που έχουν διαρεύσει για το iphone 5 πολύς κόσμος βλέπω να του γυρνάει τη πλάτη και να γυρνάει στη ζεστασιά των win :-) ,,,,,,,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα δεν μπορεί να εγκατασταθεί. Μου λέει ότι η εφαρμογή δεν είναι διαθέσιμη στην περιοχή μου. Το Windows Phone έχει κάποιο περιορισμό σε αυτόν τον τομέα, ανάλογα με το Windows Live account το οποίο έχει συνδεθεί η συσκευή. Εμένα είναι ρυθμισμένο στη Γερμανία και αυτό δεν μπορεί να αλλαχτεί εύκολα.

Πιστεύω ότι υπάρχει τρόπος να βάλετε την εφαρμογή να είναι διαθέσιμη παντού. Αν μπορούσατε να το φτιάξετε θα ήταν τέλεια!

Μία από τα ίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα δεν μπορεί να εγκατασταθεί. Μου λέει ότι η εφαρμογή δεν είναι διαθέσιμη στην περιοχή μου. Το Windows Phone έχει κάποιο περιορισμό σε αυτόν τον τομέα, ανάλογα με το Windows Live account το οποίο έχει συνδεθεί η συσκευή. Εμένα είναι ρυθμισμένο στη Γερμανία και αυτό δεν μπορεί να αλλαχτεί εύκολα.

Πιστεύω ότι υπάρχει τρόπος να βάλετε την εφαρμογή να είναι διαθέσιμη παντού. Αν μπορούσατε να το φτιάξετε θα ήταν τέλεια!

Μία από τα ίδια!

 

Η εφαρμογή έχει δηλωθεί να κυκλοφορήσει σε όλα τα marketplace αλλά αυτό φαίνεται γίνεται με αργούς ρυθμούς. Δοκιμάστε να αλλάξετε και το region στο κινητό σας σε UK η δοκιμάστε να το κατεβάσετε από τη σελίδα της εφαρμογής που ανακατευθύνει σε άλλο Store και το στέλνει μετά στη συσκευή. Θέλει λίγο υπομονή όπως με ενημέρωσε και η Microsoft για να φανεί σε όλα τα store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια συγχαρητηρια για την προσπαθεια και τη σιγουρη επιτυχια. Αν και δεν εχω WP ομολογω οτι η εφαρμογη ειναι οτι πιο ελκυστικο στο ματι εχω δει τον τελευταιο καιρο! Ευχομαι να ειναι και ευχρηστη σε οσους την κατεβασουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...