Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα καλά, δε μπορούσαν να σχεδιάσουν νέο διαστημόπλοιο, έπρεπε να ξαναβάψουν το Normandy? Τουλάχιστον στα πλάνα που έδειξε είναι φτυστό.

 

Επίσης είδα να ξαναφτιάχνουν το Citadel. Πολλή ανακύκλωση.

 

Γκρινιάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικα δεν ειναι  mass effect  αυτο πια,απλα για να πουλησει ονομασουν 1 νεο παιχνιδι,με νεα ιστορια  mass effect..

 

Απογοητευτικα


Ας το πουνε  star trek   να τελειωνουμε.Αφου εδω μιλαμε για εξερευνηση  απο την αρχη ενος 1 συμπαντος.Νεα τεχνολογια,νεες φυλες κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλή ανακύκλωση.

 

Γκρινιάζω.

 

 

Ουσιαστικα δεν ειναι  mass effect  αυτο πια,απλα για να πουλησει ονομασουν 1 νεο παιχνιδι,με νεα ιστορια  mass effect..

 

Απογοητευτικα

 

 

Πολύ ενδιαφέρον. Παρουσιάζεται κάτι και βλέπουμε δυο εντελώς αντίθετες παρατηρήσεις αναλόγως πως του φάνηκε του καθενώς.

 

Τουλάχιστον συμφωνείτε (περίπου) στο τελευταίο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Step 1. Win Impressions

 

Step 2.Proceed to downgrade

 

Περα απτην πλακα,δεν hypαρομαι ποτε πλεον για οτιδηποτε  εχει logo της Ubisoft,EA,Activision.

 

Υπαρχουν μεγαλες προσδοκιες  για το συγκεκριμενο λογω της προιστοριας του franchise,αλλα ας βγει πρωτα και βλεπουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Step 1. Win Impressions

 

Step 2.Proceed to downgrade

 

E3 in a nutshell. :P

 

Πάντως η ΕΑ δεν κάνει τόσο downgrades (ίσως το μόνο καλό τους :P), το Battlefront και φιανόταν στο release το ίδιο καλό και πήγαινε νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τους εμπιστευομαι επειδη μπορει το dragon age 2 να ηταν κακκο ομως τα mass effect ηταν ολα πολυ καλα. Για να μην ανακοινωσουν ημερομηνια κυκλοφοριας πρεπει να αργει αρκετα ισως και να βγει τελος του 2017. Το downgrade δεν το φοβαμαι δεν κανει τετοια πραγματα η ea. Θα ειναι φτιαγμενο για high end pc τα max settings οπως εγινε με το battlefront.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι εντυπωσιακό, πάντως, πόσο συναρπαστικό μπορεί να βγει ένα βίντεο που δεν σου δείχνει παρά ελάχιστα πράγματα από το παιχνίδι.

 

Στο gameplay δεν ξέρω τι μπορούν να προσθέσουν (εξακολουθώ να απορώ με τη μανία τους να τονίζουν το πιο άχρηστο κομμάτι του παιχνιδιού, το melee combat, αλλά, ναι, motion capture ftw) όμως για μένα το θέμα θα κριθεί στην ιστορία. 

 

Με τις τιμές που πιάνουν πλέον οι ΑΑΑ τίτλοι δεν νομίζω πρόκειται να πάει για αγορά με τη μία (ειδικά από τη στιγμή που πλέον δυσπιστώ απέναντι σχεδόν σε όλους τους reviewers) αλλά σίγουρα είναι ένας κόσμος τον οποίο θα ήθελα να ξαναδώ, σε μια νορμάλ τιμή.

 

Δηλαδή, αν το TW Warhammer δίνω στον εαυτό μου 1 στις 10 πιθανότητες να το αγοράσει, στο ΜΕ:Α δίνω 6 στις 10.

 

Η μουσική εξακολουθεί να με συγκινεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τελευταίο αξιοπρεπές παιχνίδι της Bioware ήταν το ME2, το 2010... 0 hype για οτιδήποτε πλέον. Μακάρι να μας εκπλήξει ευχάριστα, αλλά έχει άλλες προτεραιότητες από το να φτιάχνει καλά παιχνίδια.

Επεξ/σία από kostool13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εμπιστοσύνη στην Bioware μιάς και τα χάλια παιχνίδια της κατά πολλούς (πχ DA2) στην χειρότερη τα βρίσκω μέτρια, αφού βέβαια μετά από ώρες τα τελειώσω και έχω περάσει καλά στον κόσμο τους. AAA παιχνίδι είναι κάτι που τα τελευταία χρόνια σπανίζει οπότε κάτι καλό θα έχει. Ας κάνει ανακύκλωση στοιχείων από τα παλιά δεν έχω πρόβλημα ίσα ίσα μου ξυπνά ωραίες αναμνήσεις. Βλέπουμε και τα αποτελέσματα των νέων ιδεών (Quantum Brake) τι μας σέρβιραν ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...