Προς το περιεχόμενο

Mass Effect: Andromeda


Tobajara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το πρόβλημα που λες υπάρχει στον Havarl. Δεν είναι τόσο έντονο(έως καθόλου) σε άλλα μέρη. Άντε λίγο παραπάνω στον Kadara.

 

Ακόμα και έτσι οι μάχες βγαίνουν αν βρίσκεσαι συνέχεια σε κίνηση. Θα δεις ότι χρειάζεται ευελιξία παρά ταμπούρωμα τις περισσότερες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με sniper build το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να προωθείς τους άλλους δύο(και σαν δόλωμα) και εσύ να μένεις στα μετόπισθεν.

Αλλά τι λέμε τώρα. Αφού μπορείς να φορτώσεις μέχρι 4 όπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν δεν έχεις ssd είναι "normal". Είναι άξιο αναφοράς το πως κατάφεραν και βγάλανε unoptimized game το οποιο τρέχει σε μια από τις πιο optimized engines σήμερα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Μέχρι και το novel το γραφει a butt ugly sjw author :P E μετά πως να μην κράζει ο Psycho :D

 

Damn, με έκανες να ψάξω λίγο και ξενέρωσα κάργα...poor quarians. :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αποφάσισα να το τρέξω λίγο...ότι ήταν σε φάση "τρέχασαμλκςγυρωγυρωμεχριναπετυχειςτοσωστόscan" το άφησα στην τύχη του, και πλέον είμαι badlands.

 

Μα την απιστία μου, είτε Lvl2, είτε 34, το παιγνίδι δεν έχει την παραμικρή διαφορά.

 

Ότι είναι να μάθεις-κάνεις-ανακαλύψεις, το κάνει στην αρχή στον EOS...από εκεί και μετά, μια ατέρμονη επανάληψη με αλλαγές στα χρώματα και στο background.

 

Τί επική παπαριά είναι τούτο...

 

Μηδέν σεναριακά, μηδέν σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το μηδέν σενάριο πως έφτασες στο μηδέν όλα μονο εσύ ξες :D Έχουμε πει το combat και το driving είναι super fun, εάν δεν σου άρεσαν αυτά τα δυο απλά σταματα το γιατί δεν παίζει να γίνει καλύτερο δυστυχώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ο ηρωας εκανα και ολα τα quest και εφτασα ολους τους πλανητες 100%  :D

 

Γιατι ηρωας και εγω μια χαρα το διασκεδασα και ας ειναι χειροτερο απο τα προηγουμενα..

Εχω την αισθηση οτι πλεον ο κοσμος δεν ευχαριστιεται το gaming,ασχολειται με καθε λογης αποψη που θα ακουσει αριστερα,δεξια,στο yt,στα internet media γενικοτερα,στα fora και επηρεαζεται αναποφευκτα. Καλο ειναι να σεβομαστε τον οβολο μας που δεν περισσευει σαφεστατα και να κανουμε τις αναποφευκτες συγκρισεις αλλα να μην χανεται και το μετρο και πηγαινουμε στον αντιποδα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το μηδέν σενάριο πως έφτασες στο μηδέν όλα μονο εσύ ξες :D Έχουμε πει το combat και το driving είναι super fun, εάν δεν σου άρεσαν αυτά τα δυο απλά σταματα το γιατί δεν παίζει να γίνει καλύτερο δυστυχώς.

 

Οι μάχες στα ΜΕ μου ήταν πάντα αδιάφορες, δεν έπαιξα για αυτό τα προηγούμενα.

 

Ίσα ίσα που με ενοχλούσαν και λίγο όταν ήταν "τεχνητά" δύσκολες (πχ η τελική στο έδαφος, στο 3, πριν ανέβεις στο υπερδιαστημόπλοιο).

 

Οκ, δεν συγκινούμαι με το να χοροπηδάω σαν κατσίκι με την καραμπίνα, ή να κάνω πέρα-δώθε evade από laser(!!!) ή μάχη σώμα με σώμα ενώ έχω laser(!!!).

 

Τις περισσότερες φορές, δε, οι οχτροί πιάνουν πίσω από καλύψεις, οπότε το λούνα-παρκ πίου-πίου με το Black Widow είναι αναπόφευκτο. Κάτι "boss" της κακιάς ώρας (cardinals, πχ), ε...νταξ...

 

Στα προηγούμενα εν τω μεταξύ, δούλευα πιο πολύ το biotic κομμάτι, να τους τραβάω από καλύψεις, να τους ταρακουνάω κλπ...αλλά το Bulletstorm ήταν κλάσεις ανώτερο σε αυτόν τον τομέα, και εδώ πλέον είναι αδιάφορο.

 

Όσο για την οδήγηση, έπαψε να είχε νόημα μετά το 1, που το Nomad είχε πίου-πίου, πάλευες με τα σκουλίκια ή σάπιζες εχθρούς σε βάσεις με αυτό.

 

Εδώ, άντε κανένα μπατιλίκι στους πάγους και μέχρι εκεί.

 

Ο Roach ας πούμε, είχε αγώνες, είχε κυνήγι, είχε ακόμα και quest...εδώ ένα αδιάφορο ταξί είναι.

 

Εγω ο ηρωας εκανα και ολα τα quest και εφτασα ολους τους πλανητες 100%  :D

 

Καλά, το να φτάσεις τους πλανήτες 100% παραείναι εύκολο...τους 3 πρώτους εκεί τους έχω, και όλο και προσθέτω "πόντους", χωρίς αντίκρυσμα, με κάθε sub.

 

Εννοείται πως ο καθένας όπως αρέσκεται και βολεύεται.

 

Κανέναν δεν κρίνω, μόνο το παιγνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...