Προς το περιεχόμενο

προβλημα με windows 7


g64m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια,θελω μια εκτακτη βοηθεια.εχω το dell inspiron 15 r με μνημη 4gb και επεξεργαστη 2.67 ghz..ΕΧΩ ΤΑ ΗΟΜΕ ΠΡΕΜΙΟΥΜ ως λογισμικο και ειπα να τα αλλαξω σε ultimate (πειρατικο μεν αλλα τσεκαρισμενο οτι δουλευει και σε αλλους υπολογιστες).εκανα την εγκατασταση κ βλεπω οτι τα παντα μου τα εμφανιζει διπλα και οτι δν εχω δυνατοτητα συνδεσης στο ιντερνετ αλλα και οτι η καρτα γραφικων δν δουλευει.προφανως λογω driversKAI XATHIKE(KAI OTI PAREIXE TO DELL)παιδια πλιζ πως να διορθωσω την μαλακ*α μου,και τι φταιει?(αφου το ιδιο cd δουλεευε αψογα σε αλλο υπολογιστη).

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν εχεις σβησει το recovery partition οταν ανοιγει το πισι πατας f8 Κ επιδιορθωση υπολογιστη.

Απο εκει θα περασεις παλι στα εργοστασιακα windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν εχεις σβησει το recovery partition οταν ανοιγει το πισι πατας f8 Κ επιδιορθωση υπολογιστη.

Απο εκει θα περασεις παλι στα εργοστασιακα windows.

ΤΟ ΕΧΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΕΠΑΝΑΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ F8? ΤΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΟΜΩς?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα πασα πιθανοτητα εκανες αναβαθμιση κ οχι φορματ στο πισι.

κανε αυτο που ειπαμε

δες εδω

http://www.youtube.com/watch?v=PmyC5V3Wdi0

ευχαριστω πολυ φιλε μου.οχι δν πατησα αναβαθμηση το αλλο πατησα.αλλα μηπως επρεπε ν κανω φορματ και τον δισκο?

 

κατα πασα πιθανοτητα εκανες αναβαθμιση κ οχι φορματ στο πισι.

κανε αυτο που ειπαμε

δες εδω

http://www.youtube.com/watch?v=PmyC5V3Wdi0

δν δουλευει το f8 μου τι ν κανω? sos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερματισε το πισι,

πατα το να ανοιξει κ πατα συνεχεια το f8

αυτο κανω φιλε μου αλλα τζιφος,βγαζει εναν μικρο ηχο αλλα συνεχισει κανονικα την εναρξη ! :@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο κανω φιλε μου αλλα τζιφος,βγαζει εναν μικρο ηχο αλλα συνεχισει κανονικα την εναρξη ! :@

Δοκίμασε και με άλλα "f". Μερικοί κατασκευαστές βάζουν άλλο κουμπί για το μενού σε σχέση με την πλειοψηφία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...