Προς το περιεχόμενο

Αποδειξη απο πλαισιο


nichrys4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Ή ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΕΑΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥ.

ΤΟ ΡΩΤΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΕΝΟΣ TABLET ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ SERIAL NUMBER ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΕ 3G ΤΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ?

 

 

ΑΝΑΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως τα κινητα απο Πλαισιο αναφερουν τον σηριακο αριθμο.

Αλλα ενα Galaxy tab που ειχα απο Πλαισιο, δεν ειχε τον σηριακο αριθμο επανω στην αποδειξη αγορας.

Ο,τι λαχει δηλαδη.

 

Ps: Μην γραφεις με κεφαλαια. Ειναι λες και φωναζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω πως έχει σημασία τι θα γράφει η απόδειξη αλλά το προϊόν αυτό καθ΄αυτό.

 

ούτως η άλλως η εγγύηση απο όσο ξέρω δεν μεταβιβάζεται... (αν αναφέρεσαι στην απόδειξη για αυτό τον λόγο)

Θα σου πρότεινα να δείς τα χαρακτηριστικά της συσκευής και να την ανοίξεις πριν την αγοράσεις εφόσον έχεις αμφιβολίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτως η άλλως η εγγύηση απο όσο ξέρω δεν μεταβιβάζεται... (αν αναφέρεσαι στην απόδειξη για αυτό τον λόγο)

Κανονικα μπορει αλλος να εχει εγγυηση σε καποιο προιον, ακομα και αν εχει αλλο ονομα η αποδειξη αγορας.

Εσενα για παραδειγμα σου κανουν δωρο ενα κινητο και η αποδειξη στο ονομα γραφει Χ. Εσυ εισαι ο Ψ.

Δεν εχεις εγγυηση; Φυσικα και εχεις. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει κανονικά η εγγύηση και ας είναι σε άλλο όνομα . Στο plaisio απλώς τσεκάρουν αν το συγκεκριμένο προιον με το serial του είναι καταχωρημένο στο σύστημα τους και έχει αγοραστεί από εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...