Προς το περιεχόμενο

προτείνετε χόμπυ


aghsilaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, ψάχνω για πολλά χόμπυ, έτσι ώστε να γεμίσω όλο μου τον ελεύθερο χρόνο και να μην αφήνω ούτε λεπτό ανεκμετάλλευτο. Προς το παρόν πηγαίνω μόνο γυμναστήριο, αλλά αναζητώ περισσότερα. Υπόψιν ότι θέλω να είναι σχετικά ευέλικτα, δηλαδή να μην έχουν σταθερές ώρες και μέρες λόγω σχολής, και όχι πολύ ακριβά λόγω οικονομικής στενότητας. Ακούω προτάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαλέτο, air guitar και μελισσοκομία από εμένα.

Το μπαλέτο κάνει για 'άντρες'; Τέλος πάντων δεκτό, αλλά διευκρίνισα ότι δε θέλω κάτι με σταθερές ώρες, γιατί δέχομαι αρκετή πίεση από τη σχολή και έτσι δε θα μπορώ να παρευρίσκομαι συνέχεια.

Όσο για τη μελισσοκομία, βρίσκομαι Αθήνα και δε γίνεται στην πολυκατοικία για ευνόητους λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ψάχνω για πολλά χόμπυ, έτσι ώστε να γεμίσω όλο μου τον ελεύθερο χρόνο και να μην αφήνω ούτε λεπτό ανεκμετάλλευτο. Προς το παρόν πηγαίνω μόνο γυμναστήριο, αλλά αναζητώ περισσότερα. Υπόψιν ότι θέλω να είναι σχετικά ευέλικτα, δηλαδή να μην έχουν σταθερές ώρες και μέρες λόγω σχολής, και όχι πολύ ακριβά λόγω οικονομικής στενότητας. Ακούω προτάσεις.

Θα σου προτεινα να κανεις ενα μπλογκ ειναι δωρεαν, δεν εχει ωραριο και αν παει καλα μπορεις να βγαλεις και λεφτα :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου προτεινα να κανεις ενα μπλογκ ειναι δωρεαν, δεν εχει ωραριο και αν παει καλα μπορεις να βγαλεις και λεφτα :-D

Καλή ιδέα, απλά προσπαθώ να ξεφύγω από τον υπολογιστή, οπότε κατά προτίμηση κάτι στη real life.

Μάλλον θα σας κουράσω βρίσκοντας σε κάθε λύση ένα πρόβλημα, οπότε ζητώ από τώρα την υπομονή σας. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάδυση, πεζοπορία, ορειβασία.

 

Ψάξε και για την Ελληνική ομάδα διάσωσης

Το έχω ψάξει και, απ' ό,τι διάβασα, οι σύλλογοι διοργανώνουν εξορμήσεις πολύ μακριά (εκτός Αττικής πολλές φορές) οι οποίες διαρκούν μέχρι και 3 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα, απλά προσπαθώ να ξεφύγω από τον υπολογιστή, οπότε κατά προτίμηση κάτι στη real life.

Μάλλον θα σας κουράσω βρίσκοντας σε κάθε λύση ένα πρόβλημα, οπότε ζητώ από τώρα την υπομονή σας. :D

Μπορεί αυτά που θα γραφεις στο blog να είναι καθημερινές εμπειρίες από τον έξω κόσμο πχ να μιλάς για μαγαζιά που σου αρέσουν ή μνημεία ή για πράγματα που αφορούν τη σχολη σου ώστε να βοηθάς τους άλλους φοιτητές.

 

Οποτε θα πρέπει να είσαι στο "τρέξιμο" και να μην κάθεσαι όλη μέρα μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποδηλατο.Διαλεγεις κουρσα για μακρινες βολταδικες καταστασεις και ή Mtb για πιο extreme πραγματα.Εννοειται εξαρταται το σε πια περιοχη μενεις,εγω παντως προτεινω βουνο. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...