Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν παιχνίδια με αγορά κάρτας γραφικών AMD - Never Settle Bundle


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά εδώ ΑΝ έρθει η προσφορά, πιστεύω θα συνδυαστεί με αύξηση τιμών.

Άσε που μπορεί να τσεπώνουν τα κουπόνια οι υπάλληλοι

Επεξ/σία από k_dinos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ενημέρωση για Ρουμανία.

Γνωρίζει κάποιος αν μπορούμε να παραγγείλουμε Ελλάδα από κάποιο που προτείνει χωρίς να μας βγεί ο κούκος αηδόνι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα και στην AMD μήπως και μου πουν αν σκοπεύουν να το σώσουν για Ελλάδα, και μου απάντησαν τυπικά:

 

Hi,

 

Please visit www.amd.com/neversettle for more information.

 

Regards,

 

AMD Support

 

EDIT:

 

Εγώ έστειλα mail στο overclockers.uk μήπως και μπορεί να γίνει κάτι για Ελλάδα αλλά φάγαμε άκυρο ..

 

Ειρωνεία: Μου έστειλαν mail από το Overclockers ότι λόγω Halloween έχουν δωρεάν μεταφορικά...

http://www.overclock.../online_version

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά, αλλά σύμφωνα με αυτό, η xfx συμμετέχει στο promotion και από 30-10 (έπρεπε να έχει γίνει ήδη) θα συνεργάζεται και με το amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά, αλλά σύμφωνα με αυτό, η xfx συμμετέχει στο promotion και από 30-10 (έπρεπε να έχει γίνει ήδη) θα συνεργάζεται και με το amazon

Καλημερα Για Gigabyte έχουμε καμία ενημέρωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει από okcomputers την 7950, χθές ήταν να την παραλάβω, όμως εγώ ανέφερα στον πωλητή το θέμα με το never settle bundle και μου είπε ότι θα με ενημερώσει μόλις το ψάξει. Με πήρε σήμερα και μου είπε πως θα του στείλει η AMD ή η Oktabit ένα voucher που θα μου το προωθήσουν στο mail μου για να μπορέσω να ενεργοποιήσω τα παιχνίδια. Εμένα μου βρωμάει όλο αυτό...

Εσείς τι λέτε, να προχωρήσω στην αγορά ή να περιμένω κι άλλο; Πάντως ο πωλητής είναι εξυπηρετικότατος και ευγενέστατος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει από okcomputers την 7950, χθές ήταν να την παραλάβω, όμως εγώ ανέφερα στον πωλητή το θέμα με το never settle bundle και μου είπε ότι θα με ενημερώσει μόλις το ψάξει. Με πήρε σήμερα και μου είπε πως θα του στείλει η AMD ή η Oktabit ένα voucher που θα μου το προωθήσουν στο mail μου για να μπορέσω να ενεργοποιήσω τα παιχνίδια. Εμένα μου βρωμάει όλο αυτό...

Εσείς τι λέτε, να προχωρήσω στην αγορά ή να περιμένω κι άλλο; Πάντως ο πωλητής είναι εξυπηρετικότατος και ευγενέστατος.

 

Ισως καλύτερα να περιμένεις μεχρι να βρούν ποιός κάνει τι.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...