Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν παιχνίδια με αγορά κάρτας γραφικών AMD - Never Settle Bundle


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει βγει και σε nvidia αντίστοιχη προσφορά που δίνει το AC3 με την 650ti, δεν ξέρω όμως αν είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα.

 

http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/assassins-creed-3/deals-promotions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξερουμε μεχρι ποτε υσχειη αυτο? εγω θα αγορασω καρτουλα τα χριστουγεννα και ελεγα να τσιμπισω και τα games μαζι. ειναι καλη η προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη φόρμα που συμπληρώνεις την αίτηση γράφει από κάτω:

 

Free game offers expire March 31, 2013 or when supply of Game Keys is exhausted, whichever occurs first. Medal of Honor Warfighter Digital Deluxe 20% discount will expire on December 31, 2012. Game Keys must be used to obtain Free Game downloads by April 30, 2013 and Discount Game Keys must be used to obtain discounted purchase of Discount Game on or before December 31, 2012, after which the Game Keys and Discount Game Keys are void, except that FARCRY 3 game keys are valid for a period of 1 year starting October 22, 2012 and will expire on October 22, 2013.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις μου ήρθε το voucher από okcomputer.gr!

Έβαλα τον κωδικό στην φόρμα του never settle bundle και έχω τα keys των παιχνιδιών έτοιμα για steam!!!

Thank you Antonis!

 

Update: Το Sleeping Dogs μπήκε κανονικά στην steam library μου.

Tο Hitman Absolution μπήκε κι αυτό σαν pre-order αλλά θα ξεκλειδωθεί στις 20 του μηνός που κυκλοφορεί το παιχνίδι.

Το Far Cry 3 δυστυχώς δεν είναι για το steam αλλά για κατέβασμα (4/12) από το ubistore ;(

Τέλος η έκπτωση για το MOH Warfighter είναι φυσικά για Origin.

Επεξ/σία από Chaos3X
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο πρόχειρα που το έψαξα, το okcomputer έχει τα ίδια ακριβώς προϊόντα με την ockabit, άρα από εκεί τα προμηθεύεται και αυτός.

 

Οσοι προμηθευονται απο κει θα εχουν,οσο υπαρχει και διαθεσιμοτητα φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι έτοιμος, απλώς δεν υπάρχει δυνατότητα από το μαγαζί να πληρώσω με πιστωτική και δεν με βολεύει καθόλου να δώσω μετρητά τώρα.

Θα δω τι θα κάνω, είμαι σε δίλημμα.

Ίσως περιμένω για τέλος του μήνα, αλλά είμαι ήδη κάτι εβδομάδες χωρίς κάρτα και δεν αντέχω άλλο.

Άσε που όπως λες, υπάρχει η πιθανότητα να τελειώσουν τα κουπόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θέλω αυριο να παραγγειλω την asus hd7770. Απο που να την παραγγειλω ώστε να μπορέσω να εχω το κουπόνι; Ελεγα για το you, ή το visionstudio. Ξέρετε αν αυτοί συμμετέχουν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με E-Gate σήμερα, μου είπαν ότι η προσφορά ισχύει κανονικά τώρα και μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων. Γενικά σε 7770 & 7800 τους τελειώνουν τα κουπόνια ενώ σε 7900 υπάρχουν αρκετά, το οποίο είναι και λογικό άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά ιδέα για να βάλουμε το FC3 του voucher στο Steam υπάρχει;

 

Όχι δε γίνεται μόνο από το ubishop-uplay μπορείς να το ενεργοποιήσεις. Και μάλιστα δε μπορείς να κάνεις redeem το code για preorder πριν τις 30/11. Θα πρέπει να περιμένεις την επίσημη κυκλοφορία τότε και μετά να κάνεις redeem και download. Δίνει ένα χρονικό περιθώριο 1 μήνα απο την ενεργοποίηση για download μετά los boulos. Καλά έτσι πιστεύουν θα σταθούν δίπλα στο steam? Double Facepalm

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...