Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν παιχνίδια με αγορά κάρτας γραφικών AMD - Never Settle Bundle


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως; Ισως τους χτυπαει ολο και περισσοτερο η κριση (οπως και ΟΛΑ τα καταστηματα αλλωστε)

Μακαρι να ταν ολα ροδινα.. αλλα και σε πολλα καταστηματα θα αργουν να πληρωσουν το προσωπικο.. μη πληρωμη = χαλια αποδοση οπως ειναι γνωστο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ πρόπερσι είχα θέμα μαζί τους και ακόμα τους αποφεύγω.

Για να μην ξεθάβω στο forum, μου δώσανε διαφορετικό μοντέλο τροφοδοτικού από αυτό που είχα παραγγείλει, μετά πήγαν να με βγάλουν τρελό και ότι είναι το ίδιο μοντέλο, αλλά έχει διαφορετικό κουτί (εκεί τους εμφάνισα τα τεχνικά χαρακτηριστικά του κάθε μοντέλου που είχα προτυπώσει από σπίτι μου).

Στη συνέχεια για να μου φέρουν το σωστό μοντέλο ζήταγαν να τους δώσω επιπλέον χρήματα.

Και τέλος, κάνανε τους δύσκολους για την επιστροφή χρημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν κάνετε Pre-Οrder το Far Cry 3, ακόμα και με το κουπόνι, παίρνετε και Voucher - 10€ για το ubishop

 

http://shop.ubi.com/store?Action=DisplayPage&Env=BASE&Locale=en_IE&SiteID=ubiemea&id=ThreePgCheckoutShoppingCartPage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στo You.gr μου είπαν ότι η προσφορά "never settle" ισχύει για αγορές απο σήμερα και ότι θα το διαφημίσουν εντός της εβδομάδας.

 

Kαλές αγορές.

 

Μόλις πήρα την Αsus HD7770 που ήθελα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από oktabit ου είπαν ότι ισχύει το κουπόνι μόνο για 7950 & 7970, αν ισχύει αυτό εσείς πως τα πήρατε με την 7770???

 

(Ή μήπως δεν ξέρουν τι τους γίνεται???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παρακολουθήσει το thread και μιας και παίζει adblock στο max στο Πλαίσιο δεν ξέρω πόσο άκυρο είναι το σχόλιο. Απλά το παρακάτω τώρα το είδα, δεν ξέρω πόσο καιρό παίζει στο Πλαίσιο ή αν είναι καινούριο

 

http://www.plaisio.g...0121123-VGA.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις τιμές που έχει το Πλαίσιο, πιο πολύ αξίζει να πάρεις την κάρτα από αλλού και τα παιχνίδια ξεχωριστά!

(Οκ, υπερέβαλα λίγο, αλλά την 7770 140+ ενώ την βρίσκεις από amazon κάτω από 110)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στo ΥΟU πάντως πήρα την Asus 7770 στα 121€ και μου έστειλε μεσα σε 24 ώρες την κάρτα με κουριερ και με email τους κωδικούς για το Farcry3. Eίναι άψογοι.

 

Τhanks dino.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας... έχω αγοράσει την κάρτα HD 7770 κατέβασα το farcry3 και όταν ξεκίνησα την εγκατάσταση έλεγε ότι δεν είχε το setup 09 περιεχέι 13 setup και δεν είχα το 09...τι μου προτείνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αξιζει η okcomputer. Εχω ψωνισει απο εκει και τα παιδια ηταν ακρως εξυπηρετικα. γαμει το μαγαζακι :P

 

Και απο e-gate παντως δεν ειχα καποιο θεμα ποτε ..

 

να ρωτισω, το παριγγιλες ή πηγες κατευ8ειαν στο καταστημα?

 

γτ θελω το κουπονι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...