Προς το περιεχόμενο

Εκκίνηση των Windows 8 με κόστος αναβάθμισης €29.99 και δώρο το Media Center


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και επισημως πλεον κυκλοφορησαν, κατεβαζεις τον Windows 8 Upgrade assistant τσεκαρει το συστημα σου (και την αδεια φυσικα) και σου προτεινει αναβαθμιση στην Pro εκδοση των 8. Μπορεις να επιλεξεις να κανεις clean install.

Δεχεται πληρωμες με Πιστωτικη και Paypal. Oλα γινονται μεσα απο την εφαρμογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 458
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο εγώ τα βρίσκω άσχημα αισθητικά?

 

Οποίος έχει και λίγο γούστο πιστεύω πως συμφωνεί μαζί σου...αυτά τα τετραγωνακια δεν τα πανε πολλοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οποίος έχει και λίγο γούστο πιστεύω πως συμφωνεί μαζί σου...αυτά τα τετραγωνακια δεν τα πανε πολλοί

 

μπα απλά αγνοούμε το metro ui

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, για να πάρουν την προσφορά των 15 ευρώ αυτοί που αγόρασαν υπολογιστή από τις 2 Ιουνίου και μετά, πρέπει να μπουν στο Link.png Site: https://www.windowsupgradeoffer.com/el-GR/MyOrder και να δώσουν το email τους και τον κωδικό επιβεβαίωσης της εγγραφής που τους δόθηκε όταν έκαναν την εγγραφή. Εκεί θα δουν τον κωδικό της προσφοράς εφόσον έχει εγκριθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επισημως πλεον κυκλοφορησαν, κατεβαζεις τον Windows 8 Upgrade assistant τσεκαρει το συστημα σου (και την αδεια φυσικα) και σου προτεινει αναβαθμιση στην Pro εκδοση των 8. Μπορεις να επιλεξεις να κανεις clean install.

Δεχεται πληρωμες με Πιστωτικη και Paypal. Oλα γινονται μεσα απο την εφαρμογη.

 

Και αν κάποια στιγμή θελήσεις να κάνεις φορματ τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον μόνο μέσω Ιντερνετ αξίζει αναβάθμιση αλλα θα αφορά τα νετμπουκ με μικρότερους επεξεργαστές; Θα είναι ελαφρύτερα ή βαρύτερα απο τα 7;

 

Μάλλον μόνο μέσω Ιντερνετ αξίζει αναβάθμιση αλλα θα αφορά τα νετμπουκ με μικρότερους επεξεργαστές; Θα είναι ελαφρύτερα ή βαρύτερα απο τα 7;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω δηλαδή, το εχεις δει μόνο σε specs και δεν σε ενδιαφέρουν οι γνώμες όσως το έπιασαν πρώτοι στα χέρια τους; Αν ομως ολες οι κριτικές ήταν super, θα τις είχες βάλει στην υπογραφή σου! :P Άρα είσαι και εσύ microsoft fan boy?

Εχει 10 μηνες που τα χρησιμοποιω,ποσο ΚΟΥ ΚΟΥ πρεπει να ειμαι,για να καταλαβω ή οχι αν αξιζουν και μου κανουν!

Εσυ κατσε ακου τα reviews των καθε blogαδω,για να σου πουν αν σου κανει ή οχι το μηχανιμα που θα περεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα...

 

Οσοι αγόρασαν υπολογιστη απο τον Ιουνιου και μέχρι τον γενάρη θα μπορούν να τα πάρουν με 15 € .

 

Οσοι έχουν Windows XP/Vista/7 οποιαδήποτε έκδοση θα μπορουν να τα πάρουν με 30 €.

 

Σου δίνει serial που ειναι valid να τον βάλεις σε οποιοδήποτε PC θέλεις. Δεν καταργεί την προηγούμενη αδεια και μπορείς να τα βάλεις όπου θές και όσα φορματ και να κάνεις. Έχεις την επιλογή να κάνεις αναβάθμιση μέσα απο τα windows ή να κατεβάσεις ενα ISO και να τα κοτσάρεις όπου θες.

 

Απο οτι λένε τα παιδιά , αυτοί που τα παήγγειλαν με τα 15 € έχουν ήδη αρχίσει να τα κατεβάζουν . Οι υπόλοιποι που έχουν απλώς τα λειτουργικά και πρέπει να πληρώσουν τα 30 € , δεν βγάζει κάτι προς το παρόν έτσι; Γιατί με πάει σε μια σελίδα που λεει " Καντε υπομονή " και τέτοια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτό το Windows 8 Upgrade Assistant!!! στο σημείο που δηλώνω Billing Address, μόλις συμπληρώσω όλα τα απαραίτητα στοιχεία και πατήσω next μου πετάει σφάλμα στο ZIP code/Postal code. τι να κάνω? έχω βάλει πόλη Αθήνα και ΤΚ 10441 και δεν τον δέχεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τα πράγματα είναι απλα.

1) Έχεις γνήσια άδεια windows XP/Vista/7 .Κατεβάζεις το .iso της αναβάθμισης και το βάζεις σε USB ή DVD για clean install ή αν θες να κρατήσεις τα αρχεία σου κάνεις upgrade. Αυτό κοστίζει 29.99 ευρώ.

 

2) Έχεις αγοράσει υπολογιστή με προεγκατεστημένα windows από τον Ιούνιο μέχρι τώρα. Κατεβάζεις πάλι το .iso με την ίδια διαδικασία αλλά πληρώνεις 14.99.

 

3) Αν αγνοήσεις την προσφορά πας και παίρνεις το δισκάκι από το κατάστημα και πληρώνεις τουλάχιστον 59.99 ...

 

Καλή προσφορά είναι. Όποιος έχει σκοπό να τα αγοράσει γνήσια δεν βλέπω το λόγο να μην το κάνει τωρα μέσω του upgrade center. . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα...

 

Οσοι αγόρασαν υπολογιστη απο τον Ιουνιου και μέχρι τον γενάρη θα μπορούν να τα πάρουν με 15 € .

 

Οσοι έχουν Windows XP/Vista/7 οποιαδήποτε έκδοση θα μπορουν να τα πάρουν με 30 €.

 

Σου δίνει serial που ειναι valid να τον βάλεις σε οποιοδήποτε PC θέλεις. Δεν καταργεί την προηγούμενη αδεια και μπορείς να τα βάλεις όπου θές και όσα φορματ και να κάνεις. Έχεις την επιλογή να κάνεις αναβάθμιση μέσα απο τα windows ή να κατεβάσεις ενα ISO και να τα κοτσάρεις όπου θες.

 

Απο οτι λένε τα παιδιά , αυτοί που τα παήγγειλαν με τα 15 € έχουν ήδη αρχίσει να τα κατεβάζουν . Οι υπόλοιποι που έχουν απλώς τα λειτουργικά και πρέπει να πληρώσουν τα 30 € , δεν βγάζει κάτι προς το παρόν έτσι; Γιατί με πάει σε μια σελίδα που λεει " Καντε υπομονή " και τέτοια...

 

Πρέπει πάλι όμως να περάσεις τα 7 πρώτα και μετά τα 8 με το κλειδί που σου έδωσαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γιατί στα στοιχεία εγγραφής ενω βαζω τον ταχυδρομικο κώδικα μου λέει μη εγκυρη μορφη;

τι κανω λαθος;

 

Δύο post πιο πάνω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω!!!!!!!!! τι παίζει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτό το Windows 8 Upgrade Assistant!!! στο σημείο που δηλώνω Billing Address, μόλις συμπληρώσω όλα τα απαραίτητα στοιχεία και πατήσω next μου πετάει σφάλμα στο ZIP code/Postal code. τι να κάνω? έχω βάλει πόλη Αθήνα και ΤΚ 10441 και δεν τον δέχεται...

 

104 41, σε μενα ετσι δουλεψε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...