Προς το περιεχόμενο

Corsair ssd bracket 2,76 ευρα...


tigersgate6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πειραζει που το δικο μου δεν το εχω βαλει σε bracket αλλα το εχω βαλει ν'ακουμπαει στο ραφακι που εχει το κουτι με μια μονωτικη ταινια διπλης οψεως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραζει που το δικο μου δεν το εχω βαλει σε bracket αλλα το εχω βαλει ν'ακουμπαει στο ραφακι που εχει το κουτι με μια μονωτικη ταινια διπλης οψεως?

 

Υπάρχει μια περίπτωση τα δεδομένα να αρνηθούν να μπούν μέσα :P να πούνε καλέ τι είναι εδώ η παράγκα του καραγκιόζη και να διακοπή η ροή των δεδομένων ή ακόμα ακόμα και να αναστραφεί, οπότε κρίνε το ρίσκο και πράξε αναλόγως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια περίπτωση τα δεδομένα να αρνηθούν να μπούν μέσα :P να πούνε καλέ τι είναι εδώ η παράγκα του καραγκιόζη και να διακοπή η ροή των δεδομένων ή ακόμα ακόμα και να αναστραφεί, οπότε κρίνε το ρίσκο και πράξε αναλόγως.

χαχααχχα,ναι,εχει κανει μονωση και δεν θα μπορουν να μεταφερθουν τα δεδομενα :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει μια περίπτωση τα δεδομένα να αρνηθούν να μπούν μέσα :P να πούνε καλέ τι είναι εδώ η παράγκα του καραγκιόζη και να διακοπή η ροή των δεδομένων ή ακόμα ακόμα και να αναστραφεί' date=' οπότε κρίνε το ρίσκο και πράξε αναλόγως.[/quote']

 

Πέρα από την πλάκα ενδέχεται η μονωτική αν είναι ισχυρή να έλκει σιγά σιγά κάποια δεδομένα, με αποτέλεσμα να έχει ο φίλος συχνά data loss και σταδιακά να οδηγηθεί σε click of death και disk failure.

 

Sent from my XT910 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα τηλεφωνικά μαζί τους και μου επιβεβαίωσαν ότι δεν υπάρχει απολύτως ΚΑΜΙΑ επιπλέον χρέωση για παραλαβή από τοπικό υποκατάστημα ACS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια περίπτωση τα δεδομένα να αρνηθούν να μπούν μέσα :P να πούνε καλέ τι είναι εδώ η παράγκα του καραγκιόζη και να διακοπή η ροή των δεδομένων ή ακόμα ακόμα και να αναστραφεί, οπότε κρίνε το ρίσκο και πράξε αναλόγως.

χαχααχχα,ναι,εχει κανει μονωση και δεν θα μπορουν να μεταφερθουν τα δεδομενα :-D :-D

 

Χαιρομαι που αποτελεσα αντικειμενο πλακας αλλα ημαρτον δεν το ειπα γι'αυτο το λογο.Ελεος!!!!Απλα ρωτησα επειδη ειναι προχειρα τοποθετημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...