Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχαα καλοοο, παντος παιδια το παιχνιδακι  ειναι τελειο  περνανε οι ωρες χωρις να το καταλαβεις,  ετσι για πλακα  

 

οσο για το mod που λετε για τον speed limiter δεν αξιζει   γνωμη μου ετσι,  γιατι τρεχει πολυ η νταλικα  και δεν μπωρεις να παρεις την στροφη,  κατα τα αλλα εχει καλα γραφικα  απ οτι το 1  και επισης οι διαδρομες του ειναι σαν αληθινες  με στροφες  στα βουνα, κινηση στους δρομους,  και αλλα πολλα!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κ'εγώ κάτι; Πολλές τιμονιέρες με ξεχωριστό μοχλό για ταχύτητες φτάνουν μέχρι 5 ή 6 αλλά το παιχνίδι πάει μέχρι 11.Αυτά πως συνεργάζονται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία εγώ που το έχω πολλή ωρέο παιχνιδάκι τα σπάει..υποστιρίζει και τιμονίερες...και έχουν βγει και πολλα mods!!Πολύ καλύτερο από το προηγούμενο,,

τα mods πως δουλευουνε;  κατεβασα ενα φορτηγο monster το εβαλα στον φακελο mod αλλα δεν μπωρo να το βρω τι πρεπει  κανω;

 

ξερει κανεις επισης αν υπαρχει και η ελλαδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα mods πως δουλευουνε;  κατεβασα ενα φορτηγο monster το εβαλα στον φακελο mod αλλα δεν μπωρo να το βρω τι πρεπει  κανω;

 

ξερει κανεις επισης αν υπαρχει και η ελλαδα;

Πρέπει να σου λέει από κει που το κατέβασες σε ποιον truck dealer θα εμφανιστεί. Τα mods απλά τα βάζεις χύμα μεσα στον φάκελο mods (για μένα είναι στον C:\Users\nikos134\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod ) και να δείς να είναι σε μορφή .scs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σου λέει από κει που το κατέβασες σε ποιον truck dealer θα εμφανιστεί. Τα mods απλά τα βάζεις χύμα μεσα στον φάκελο mods (για μένα είναι στον C:\Users\nikos134\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod ) και να δείς να είναι σε μορφή .scs

μα ετσι ακριβως  ειναι  τα πετας μεσα στον φακελο mods αλλα μετα δεν τα δειχνει,  τις καροτσες   τι ενοεις σε πιον truck dealer;  εγω διαλεγω κατηγοριες, ακομα δεν εχω δικια μου νταλικα,   και τα αλλα mods με τους χαρτες εκεινα πως βγαινουνε;  μηπως πρεπει να κανω καινουριο παιχνιδι;   υπαρχει και mod για την ελλαδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ετσι ακριβως  ειναι  τα πετας μεσα στον φακελο mods αλλα μετα δεν τα δειχνει,  τις καροτσες   τι ενοεις σε πιον truck dealer;  εγω διαλεγω κατηγοριες, ακομα δεν εχω δικια μου νταλικα,   και τα αλλα mods με τους χαρτες εκεινα πως βγαινουνε;  μηπως πρεπει να κανω καινουριο παιχνιδι;   υπαρχει και mod για την ελλαδα;

εξαρτάται το mod..λογικά αν είχε πρόβλημα με το μαπ δεν θα άνοιγε καθόλου (εμένα έτσι κάνει)...κοίτα αν έχεις βάλει κάποιο truck καινούργιο μόνο αν το αγοράσεις δεν θα εμφανιστεί στα quests. τωρα λογικά για το μαπ που λες θα πρέπει μάλλον να το κάνεις explore. Δηλαδή να πας σε εκείνες τις περιοχές που πρόσθεσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει mods για scania(φώτα, εξατμίσεις κλπ) και του δουλεύουν οκ ας μου στείλει πμ για να μου τα στείλει με e-mail γιατί έχω πρόβλημα  με τα δικά μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο η Ζαντα ειναι απο γυφτικο datsun. Τα υπολοιπα ειναι οκ.

 

 

Ρε μαγκες ξερετε κανα Mod με αληθινες εταιρειες να μου στειλετε το Link ?? Εχω βρει αυτο http://www.ets2-mod.com/euro-truck-simulator-2-mods/real-company-trailer-pack-02.html που εχει αρκετες εταιρεις αλλα δεν το βαζω στο παιχνιδι μηπως ειναι κανας ιος και μου το καταστρεψει. Το εχετε δοκιμασει εσεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...