Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτά είναι.Μάλλον θα το τιμήσω. Η απλη έκδοση όμως έεε???χωρίς το going east Expansion?

 

Καλυτερα να μην το παρεις το dlc. Παιξε το παιχνιδι και αν σε κρατησει περνεις και το dlc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παίξει παλιά το παιχνίδι αλλά μετά απο λίγο καιρό κατάντησε βαρετό... Πολλά χιλιόμετρα και κουραστική δρόμοι :P
Είχε όμως την φάση του με την Logitech G25(του φίλου μου) και την 42άρα που έχω στο σαλόνι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να βάλω δικό μου ράδιο να παίζει;

Εννοώ ελληνικό σταθμό;

 

Φυσικα. Εγω εχω βαλει τον απολυτο σταθμο για αυτο το παιχνιδι ο οποιος ειναι Dalkas 88.2

Υπαρχει οδηγος στο steam αλλα αν αντεξετε αυτον τον τυπο, ο οποιος τα εξηγει κιολας, θα το βαλετε πιο ευκολα. Για να βρειτε το λινκ που ζηταει ή θα πατε απο το site του ραδιοφωνου ή απο το live24.gr

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα. Εγω εχω βαλει τον απολυτο σταθμο για αυτο το παιχνιδι ο οποιος ειναι Dalkas 88.2

Υπαρχει οδηγος στο steam αλλα αν αντεξετε αυτον τον τυπο, ο οποιος τα εξηγει κιολας, θα το βαλετε πιο ευκολα. Για να βρειτε το λινκ που ζηταει ή θα πατε απο το site του ραδιοφωνου ή απο το live24.gr

ωωωωραιός! ευχαριστώ!Πάω στην εφαρμογή του τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φυσικα. Εγω εχω βαλει τον απολυτο σταθμο για αυτο το παιχνιδι ο οποιος ειναι Dalkas 88.2

 

Παίζει τραγούδια "του είδους"; ;)

Μπεγλέρι κι έτσι. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει τραγούδια "του είδους"; ;)

Μπεγλέρι κι έτσι. :P

 

Δεν θα αρκεστω στο like :P. Βαλε και απολαυσε ελληνικη μουσικη. http://www.dalkas.gr/ 

*Η ενσταση μου για τον σταθμο τελευταια ειναι οτι βαζει αρκετα 3ης 4ης και 5ης κατηγοριας μουσικη του ειδους. Υπαρχουν τοσα πολλα ελληνικα τραγουδια να βαλει αλλα διαλεγει την trash μερικες φορες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζοντας το game έστω και 2ώρες μόνο,μπορώ να πω ότι ΔΕΝ έχει καμία σχέση με sim..Ούτε στην οδήγηση συγκρίνοντας με rfactor πχ..

 

Οι χιλιομετρικές αποστάσεις είναι της πλάκας,ούτε στο ελάχιστο να πλησιάζουν σε αυτές που αναφέρει,και η ώρα που κάνεις να τις εκπληρώσεις.Οι ζημιές είναι της πλάκας,οι συγκρούσεις γελοίες..πόσο το σύστημα ποινών του :P ..Και οι ήχοι εεντάξει,ψεύτικοι..

Εντάξει αλλάζεις λάστιχα,βάζεις βενζίνη και πρέπει να κοιμάσαι..αλλά περίμενα παραπάνω,πχ η πρόσφυση να αλλάζει στο φρενάρισμα όταν βρέχει..

ήθελα κάτι άλλο,με χάλασε λίγο,αλλά θα συνεχίζω να το παίζω μιας και κάνω χαβαλέ.

Καλύτερα η τιμή του για μένα να είναι στα 5€ μόνιμα.

Ξέρω υπάρχουν mods..αλλά..αλλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οι χώρες είναι επίτηδες συρρικνωμένες. Ο κόσμος πιστεύω θέλει την εμπειρία, αλλά όχι και να κοιμάται στο τιμόνι μέχρι να φτάσει.

 

Ζημιές δεν είχε καλές ούτε το Microsoft Flight Simulator. Το θέμα είναι να μην το κάνεις σμπαράλια το φορτηγό για να λες "ουάου" όπως στα NFS/Burnout. 

Για τις ποινές, το ότι π.χ. τρως κλήσεις είναι λάθος;

 

Επίσης, δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι καλύτερο στο είδος του. 

 

+ θέλει σταθμό όπως έδωσε ο Gavros10 για ατμόσφαιρα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...