Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως σε δύο χρόνια να βγάλουν και τα υπόλοιπα Βαλκάνια. Για το 2020 έχει πέσει βρώμα ότι θα βγει η Ισπανία και η Πορτογαλία. Πάντως μαλακία έκαναν που έβγαλαν πρώτα Ρουμανία και Βουλγαρία. Έχει κενό ο χάρτης τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, πήρα σήμερα το πρώτο δρομολόγιο από τα εξωτερικά συμβόλαια αυτό με τα χριστουγεννιατικα δώρα, βασικά δεν κατάλαβα τι έπρεπε να κάνω, άλλα το θέμα είναι ότι στην διαδρομή που έπρεπε να πάρω το πλοίο,  έβγαλε ένα μήνυμα ότι το παιχνίδι δεν μπορεί να συγχρονιστει με το world of trucks και με γύρισε πίσω στο πλοίο με αποτέλεσμα να μην μπορώ καν να μετακινήσω το φορτηγό, τελικά αναγκαστικα  να ακυρώσω την δουλειά, τσάμπα τα λεφτά και δεν ξέρω αν αξιζει να κάνεις λογαριασμό για το online και τα εξωτερικά  συμβόλαια δίνουν κάτι παρά πάνω όπως λεφτά στο παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με βολεύουν τα εξωτερικά συμβόλαια γιατί μετράει με την πραγματική ώρα και όχι του παιχνιδιού. Οπότε μπορείς να κάνεις στάση οπότε θες και γενικά να μην το προγραμματίζεις τόσο πολύ. Και έχει και τα events για τα collectibles..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Εμένα με βολεύουν τα εξωτερικά συμβόλαια γιατί μετράει με την πραγματική ώρα και όχι του παιχνιδιού. Οπότε μπορείς να κάνεις στάση οπότε θες και γενικά να μην το προγραμματίζεις τόσο πολύ. Και έχει και τα events για τα collectibles..

Απλα πηγαινα μια χαρα, θα εφτανα αλλα το θεμα ειναι οτι εκει στο πλοιο κολησε και ελεγε δεν συγχρονιζει, γιατι να το κανει αυτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panos0100 είπε

Απλα πηγαινα μια χαρα, θα εφτανα αλλα το θεμα ειναι οτι εκει στο πλοιο κολησε και ελεγε δεν συγχρονιζει, γιατι να το κανει αυτο 

Τα εξωτερικά συμβόλαιο έχουν θέματα στον promods, ίσως γι' αυτό να σου δημιουργεί πρόβλημα. Εξωτερικά συμβόλαιο μόνο στον χάρτη του παιχνιδιού + DLC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, noo_mercy είπε

Τα εξωτερικά συμβόλαιο έχουν θέματα στον promods, ίσως γι' αυτό να σου δημιουργεί πρόβλημα. Εξωτερικά συμβόλαιο μόνο στον χάρτη του παιχνιδιού + DLC

ααα μαλιστα καταλαβα, θα ειχε θεμα ωραια τοτε βγαζω τους promods και ξανα δοκιμαζω, απλα με τα εξωτερικα συμβολαια κερδιζω κατι παρα πανω, οπως πχ σε ποντους ή σε χρηματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, noo_mercy είπε

Τα εξωτερικά συμβόλαιο έχουν θέματα στον promods, ίσως γι' αυτό να σου δημιουργεί πρόβλημα. Εξωτερικά συμβόλαιο μόνο στον χάρτη του παιχνιδιού + DLC

Αυτό ακριβώς, το ίδιο πάθαινα κι εγώ μέχρι να πάρω απόφαση ότι αυτά τα συμβόλαια δεν παίζουν με το promods ακόμα κι αν τα λιμάνια υπάρχουν στο μαμήσιο χάρτη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αγορασει κανεις το Road to Black Sea που βγαινει κοντα στα 15~20 ευρω ;

Αξιζει τον κοπο ή να περιμενω για κατω απο 10€ που καταληγουν ολα συνηθως ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω αγοράσει εγώ! Τώρα αν αξίζει ή όχι είναι και λίγο υποκειμενικό θα έλεγα αλλά εγώ αγοράζω ότι DLC κι αν βγει χωρίς 2η συζήτηση. Η ποιότητα, ο ρεαλισμός και οι λεπτομέρειες είναι εξαιρετικά και καλύτερα από οποιοδήποτε άλλο DLC στο ETS2. Εκεί που σηκώνει συζήτηση είναι αν η επιλογή δρόμων και πόλεων ήταν ιδανική αλλά τώρα ότι έγινε έγινε.

Επίσης ανεβαίνουν και οι απαιτήσεις του παιχνιδιού. Η 1050Ti δεν υπήρχε να το παίξει αυτό σε 400% scaling οπότε έχω αναβαθμίσει σε 1660Super πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/1/2020 στις 10:52 ΠΜ, mclein² είπε

Εχει αγορασει κανεις το Road to Black Sea που βγαινει κοντα στα 15~20 ευρω ;

Αξιζει τον κοπο ή να περιμενω για κατω απο 10€ που καταληγουν ολα συνηθως ;

Εγω θα περιμενω να πεσει λιγο η τιμη, αλλα ειναι παρα πολυ ωραιο λιγο που το ειδα αξιζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/1/2020 στις 5:30 ΜΜ, citelis είπε

Το έχω αγοράσει εγώ! Τώρα αν αξίζει ή όχι είναι και λίγο υποκειμενικό θα έλεγα αλλά εγώ αγοράζω ότι DLC κι αν βγει χωρίς 2η συζήτηση. Η ποιότητα, ο ρεαλισμός και οι λεπτομέρειες είναι εξαιρετικά και καλύτερα από οποιοδήποτε άλλο DLC στο ETS2. Εκεί που σηκώνει συζήτηση είναι αν η επιλογή δρόμων και πόλεων ήταν ιδανική αλλά τώρα ότι έγινε έγινε.

Επίσης ανεβαίνουν και οι απαιτήσεις του παιχνιδιού. Η 1050Ti δεν υπήρχε να το παίξει αυτό σε 400% scaling οπότε έχω αναβαθμίσει σε 1660Super πλέον. 

οντως κι εγω με 1050Τi ειχα προβλημα αλλα πηγα σε 2070 super και τωρα ειμαι αρχηγος :D 

4 ώρες πριν, panos0100 είπε

Εγω θα περιμενω να πεσει λιγο η τιμη, αλλα ειναι παρα πολυ ωραιο λιγο που το ειδα αξιζει 

να περιμενεις, δεν αξιζει τα σχεδον 20€. αν ηταν στα 10€ θα ελεγα οτι ειναι τιμια η φαση αλλα τωρα που το εκανα ενα free roam δεν με επεισε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, mclein² είπε

οντως κι εγω με 1050Τi ειχα προβλημα αλλα πηγα σε 2070 super και τωρα ειμαι αρχηγος :D 

να περιμενεις, δεν αξιζει τα σχεδον 20€. αν ηταν στα 10€ θα ελεγα οτι ειναι τιμια η φαση αλλα τωρα που το εκανα ενα free roam δεν με επεισε...

Χάρτης κάλυψης ETS2 με όλα τα dlc. Για να δούμε πότε θα έρθει και η σειρά μας μιας και μετα το Iberia που ανακοίνωσαν στην ουσία μόνο τα βαλκάνια μένουν αχαρτογράφητα...

r8jmipuub0941.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, mclein² είπε

οντως κι εγω με 1050Τi ειχα προβλημα αλλα πηγα σε 2070 super και τωρα ειμαι αρχηγος :D 

να περιμενεις, δεν αξιζει τα σχεδον 20€. αν ηταν στα 10€ θα ελεγα οτι ειναι τιμια η φαση αλλα τωρα που το εκανα ενα free roam δεν με επεισε...

Το black sea το ειχε στο instant 10,90 δεν το προλαβα και το ειχε στην αρχη οταν βγηκε 

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Χάρτης κάλυψης ETS2 με όλα τα dlc. Για να δούμε πότε θα έρθει και η σειρά μας μιας και μετα το Iberia που ανακοίνωσαν στην ουσία μόνο τα βαλκάνια μένουν αχαρτογράφητα...

r8jmipuub0941.png

Μακαρι να βαλουν Ελλαδα 

Επεξ/σία από panos0100
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...