Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Χάρτης κάλυψης ETS2 με όλα τα dlc. Για να δούμε πότε θα έρθει και η σειρά μας μιας και μετα το Iberia που ανακοίνωσαν στην ουσία μόνο τα βαλκάνια μένουν αχαρτογράφητα...

r8jmipuub0941.png

iberia ελπιζω να δω ολη την ακτογραμμη ομορφα φτιαγμενη γιατι αλλιως μαπα παλι το καρπουζι και σιγουρα 20αρικο δεν ξαναδινω !

33 λεπτά πριν, panos0100 είπε

Το black sea το ειχε στο instant 10,90 δεν το προλαβα και το ειχε στην αρχη οταν βγηκε 

ετσι εχω καταλαβει...ή το παιρνεις εξ'αρχης που παιζουν καμια 10αρια προσφορες ή μετα περιμενεις....

7 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Γουστάρετε να πάτε να διπλώσετε στη Μαλακάσα με τα χιόνια ε; Καλά σας έκοψα εγώ... 🚚

αφου αλλαξε ο υπευθυνος 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ περίπου ένα δεκάρικο το χα πάρει από το instant gaming. 

Το DLC Iberia θα έρθει προς τα τέλη του 2020 και θα είναι η μοναδική επέκταση* του ETS2 μέσα στο 2020. Αντίθετα το ATS θα πάρει δύο. Οπότε ακόμα και αμέσως μετά την Ισπανία να φτιάξουν τα υπόλοιπα Βαλκάνια, που δεν είναι καθόλου σίγουρο, πριν τα τέλη του 2021 δεν παίζει να είναι έτοιμο οπότε η Ελλάδα αργεί πολύ ακόμα. Χώρια ότι υπάρχει και η ακραία πιθανότητα να φτιάξουν σε χωριστά DLC Δυτικά Βαλκάνια και Ελλάδα. 

Μία λύση για όποιο θέλει Ελλάδα είναι το ProMods αλλά κι αυτοί μόνο το βόρειο τμήμα έχουν και είναι άγνωστο αν στις επόμενες εκδόσεις θα έρθει περισσότερη Ελλάδα ή όχι. Θα επεκταθούν στην Αλβανία όμως λογικά στην 2.50. Μάλλον όχι στη 2.45 που λογικά απλά θα ενώσει το χάρτη τους με το τελευταίο DLC που η 2.43 το κάνει overwrite αν το έχεις εγκατεστημένο. 

 

*τα rework στο βασικό χάρτη δεν μετράνε καθώς δεν είναι επέκταση αλλά ανακατασκευή

Επεξ/σία από citelis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλησιάζει τη 10ετία το game και η SCS βγάζει ακόμα DLC's αντί να κάνει το επόμενο βήμα να πάει στο 3. Αλλά γιατί να το κάνει, αφού μια χαρά αρμέγει την αγελάδα και κανείς δεν ζητάει κάτι καλύτερο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πλάνο για ETS3 τα επόμενα αρκετά χρόνια για πολλούς λόγους. Ένας από αυτούς είναι ότι θα έπρεπε να πάρουν άδειες για όλα τα φορτηγά από την αρχή και σε αρκετές περιπτώσεις αυτό είναι από δύσκολο ως αδύνατο. Ειδικά για παλιότερα φορτηγά όμως το Renault Premium ή το παλιό Scania δεν παίζει η να εξασφαλιζόταν η άδεια. Και υπάρχουν και κάμποσοι άλλοι λόγοι που θέλουν βιβλίο να αναλυθούν. 

Άλλωστε η SCS πρόσφατα αναβάθμισε το παιχνίδι σε DX11 και σκοπεύει να βελτιώσει ήχους αλλά και γραφικά στις επόμενες εκδόσεις και ειδικά τα γραφικά είναι υπεραπαραίτητο. Κάνει και αναβάθμιση στο βασικό χάρτη που είναι απαρχαιωμένος και θα έπρεπε να επισπεύσει και το Ην. Βασίλειο που πραγματικά είναι το χειρότερο κομμάτι του χάρτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, citelis είπε

Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πλάνο για ETS3 τα επόμενα αρκετά χρόνια για πολλούς λόγους. Ένας από αυτούς είναι ότι θα έπρεπε να πάρουν άδειες για όλα τα φορτηγά από την αρχή και σε αρκετές περιπτώσεις αυτό είναι από δύσκολο ως αδύνατο. Ειδικά για παλιότερα φορτηγά όμως το Renault Premium ή το παλιό Scania δεν παίζει η να εξασφαλιζόταν η άδεια. Και υπάρχουν και κάμποσοι άλλοι λόγοι που θέλουν βιβλίο να αναλυθούν. 

Άλλωστε η SCS πρόσφατα αναβάθμισε το παιχνίδι σε DX11 και σκοπεύει να βελτιώσει ήχους αλλά και γραφικά στις επόμενες εκδόσεις και ειδικά τα γραφικά είναι υπεραπαραίτητο. Κάνει και αναβάθμιση στο βασικό χάρτη που είναι απαρχαιωμένος και θα έπρεπε να επισπεύσει και το Ην. Βασίλειο που πραγματικά είναι το χειρότερο κομμάτι του χάρτη.

Καλά για τις άδειες τα έχουμε ξαναπεί ότι δεν ισχύει η καραμέλα. Κάποια στιγμή θα τελειώσουν τα δικαιώματα που έχουν τώρα, όπως έχει συμβεί σε αρκετούς ανάλογους τίτλους και αναγκάστηκαν να τους αποσύρουν απ' την αγορά, δεν έχουν κάνει σύμβαση αορίστου (φαντάζομαι), οπότε είτε χρειαστεί να τα ανανεώσουν είτε τα πάρουν για επόμενο τίτλο είναι το ίδιο πράγμα. Εγώ πάντως βλέπω ελάχιστη δουλειά και περιεχόμενο για τα λεφτά που ζητάνε, μια συνεχόμενη ανακύκλωση ίδιου χάρτη με άλλο skin και δώστου άρμεγμα. Το ProMods αξίζει πολύ παραπάνω που είναι και τζάμπα, έλα όμως που για να το ευχαριστηθείς πρέπει να σκας στην SCS 20άρικα για τα νέα DLC's αλλιώς δεν παίζει. Μια χαρά πάει η μπίζνα εκατέρωθεν αυτό βλέπω, τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες για παιδάκια.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

Καλά για τις άδειες τα έχουμε ξαναπεί ότι δεν ισχύει η καραμέλα. Κάποια στιγμή θα τελειώσουν τα δικαιώματα που έχουν τώρα, όπως έχει συμβεί σε αρκετούς ανάλογους τίτλους και αναγκάστηκαν να τους αποσύρουν απ' την αγορά, δεν έχουν κάνει σύμβαση αορίστου (φαντάζομαι), οπότε είτε χρειαστεί να τα ανανεώσουν είτε τα πάρουν για επόμενο τίτλο είναι το ίδιο πράγμα. Εγώ πάντως βλέπω ελάχιστη δουλειά και περιεχόμενο για τα λεφτά που ζητάνε, μια συνεχόμενη ανακύκλωση ίδιου χάρτη με άλλο skin και δώστου άρμεγμα. Το ProMods αξίζει πολύ παραπάνω που είναι και τζάμπα, έλα όμως που για να το ευχαριστηθείς πρέπει να σκας στην SCS 20άρικα για τα νέα DLC's αλλιώς δεν παίζει. Μια χαρά πάει η μπίζνα εκατέρωθεν αυτό βλέπω, τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες για παιδάκια.

Σχετικά με τις άδειες δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά οπότε θα το ψάξω να δω τι ισχύει. 

Στα υπόλοιπα διαφωνώ. Το παιχνίδι το αγοράζεις μια φορά και το έχεις μόνιμα ενώ αυτό αναβαθμίζεται συνεχώς με νέες προσθήκες όπως τα ιδιόκτητα τρέιλερ, το νέο Renault ή η ανακατασκευή της Γερμανίας. Μιλάω μόνο για το βασικό παιχνίδι αφού τα DLC δεν σε αναγκάζει κανείς να τα πάρεις. Αν σου αρέσουν τα παίρνεις και αυτά για καλύτερη εμπειρία. Και εκτός αυτού το αναβάθμισαν και DX11 για να δουλεύει καλύτερα. Θα μπορούσαν βέβαια και τα DLC να είναι ένα κλικ φτηνότερα είναι αλήθεια και όχι κάθε ένα που βγαίνει να αγγίζει το 20ρικο. Προσωπικά στην SCS για ETS2 και ATS και τα DLC τους έχω δώσει συνολικά ένα σεβαστό ποσό και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου ενώ σε άλλα παιχνίδια το μπορώ να πω πως μάλλον μετάνιωσα. 

Το ProMods όντως πάει το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο αλλά είναι λογικό να ζητάει όλα τα DLC αφού χρησιμοποιούν assets από αυτά και γι' αυτό άλλωστε είναι υψηλής ποιότητας χάρτης. Στις περιοχές της Ελλάδας πχ έχουν χρησιμοποιηθεί assets από το DLC Italia!

Επεξ/σία από citelis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, citelis είπε

Σχετικά με τις άδειες δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά οπότε θα το ψάξω να δω τι ισχύει. 

Στα υπόλοιπα διαφωνώ. Το παιχνίδι το αγοράζεις μια φορά και το έχεις μόνιμα ενώ αυτό αναβαθμίζεται συνεχώς με νέες προσθήκες όπως τα ιδιόκτητα τρέιλερ, το νέο Renault ή η ανακατασκευή της Γερμανίας. Μιλάω μόνο για το βασικό παιχνίδι αφού τα DLC δεν σε αναγκάζει κανείς να τα πάρεις. Αν σου αρέσουν τα παίρνεις και αυτά για καλύτερη εμπειρία. Και εκτός αυτού το αναβάθμισαν και DX11 για να δουλεύει καλύτερα. Θα μπορούσαν βέβαια και τα DLC να είναι ένα κλικ φτηνότερα είναι αλήθεια και όχι κάθε ένα που βγαίνει να αγγίζει το 20ρικο. Προσωπικά στην SCS για ETS2 και ATS και τα DLC τους έχω δώσει συνολικά ένα σεβαστό ποσό και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου ενώ σε άλλα παιχνίδια το μπορώ να πω πως μάλλον μετάνιωσα. 

Το ProMods όντως πάει το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο αλλά είναι λογικό να ζητάει όλα τα DLC αφού χρησιμοποιούν assets από αυτά και γι' αυτό άλλωστε είναι υψηλής ποιότητας χάρτης. Στις περιοχές της Ελλάδας πχ έχουν χρησιμοποιηθεί assets από το DLC Italia!

Επειδή την είχα ξανακάνει την ίδια κουβέντα πρόσφατα εδώ στο νήμα, δεν θα επεκταθώ ξανά. Έχετε την άποψη σας, σεβαστή, εγώ είμαι εντελώς αντίθετος με όλο αυτό που γίνεται πλέον. Μιλάμε για παιχνίδι του 2012, ποιος θα πάρει τώρα πια μόνο το βασικό χωρίς DLC's να το κάνει τι;; Ας μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Και δεν είπα ότι δεν αξίζει σαν παιχνίδι, αλλά ότι δεν είναι πλέον value for money η πολιτική που ακολουθούν, γι' αυτά που πληρώνεις παίρνεις ελάχιστο περιεχόμενο.

Και δυστυχώς αν οι ίδιοι οι καταναλωτές δεν τους γυρίσουν την πλάτη να πάρουν το μήνυμα, θα συνεχίσουν να το κάνουν. Εγώ προσωπικά σταμάτησα στο Vive La France να αγοράζω και σιγά σιγά χάνω το ενδιαφέρον μου. Αν ήθελα να γουστάρω ProMods και όλο το περιεχόμενο υπάρχει κι άλλος τρόπος, όπως κάνουν οι περισσότεροι, αλλά δεν τον επιλέγω γιατί έχω μάθει να σέβομαι την δουλειά των δημιουργών, αυτοί να δούμε πότε θα σεβαστούν κι εμένα και να σταματήσουν να με βλέπουν σαν αγελάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και υποκειμενικό όλο αυτό. Πάντως αρκετοί παίκτες του ETS2 όχι μόνο δεν έχουν πρόβλημα με τα πολλά DLC αλλά παρακαλάνε για περισσότερα. 😉 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτάω να αγοράσω το παιχνίδι και βλέπω τις εξης εκδόσεις που δεν έχουν και τρομερή διαφορά στην τιμή.

Standard

Goty

Gold

Μπορεί να μου πει κάποιος τι είναι ή κάθε έκδοση ;

 

et2.PNG

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, panoskatos είπε

Κοιτάω να αγοράσω το παιχνίδι και βλέπω τις εξης εκδόσεις που δεν έχουν και τρομερή διαφορά στην τιμή.

Standard

Goty

Gold

Μπορεί να μου πει κάποιος τι είναι ή κάθε έκδοση ;

et2.PNG

Η Gold edition έχει το base game + το going east dlc, 

 

GOTY Edition:

  • Euro Truck Simulator 2, the base game
  • Euro Truck Simulator 2: Going East!
  • Euro Truck Simulator 2: Ice Cold Paint Jobs
  • Euro Truck Simulator 2: Halloween Paint Jobs
  • Euro Truck Simulator 2: Force of Nature Paint Jobs
  • Euro Truck Simulator 2: Polish Paint Jobs

 

9 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Επειδή την είχα ξανακάνει την ίδια κουβέντα πρόσφατα εδώ στο νήμα, δεν θα επεκταθώ ξανά. Έχετε την άποψη σας, σεβαστή, εγώ είμαι εντελώς αντίθετος με όλο αυτό που γίνεται πλέον. Μιλάμε για παιχνίδι του 2012, ποιος θα πάρει τώρα πια μόνο το βασικό χωρίς DLC's να το κάνει τι;; Ας μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Και δεν είπα ότι δεν αξίζει σαν παιχνίδι, αλλά ότι δεν είναι πλέον value for money η πολιτική που ακολουθούν, γι' αυτά που πληρώνεις παίρνεις ελάχιστο περιεχόμενο.

Και δυστυχώς αν οι ίδιοι οι καταναλωτές δεν τους γυρίσουν την πλάτη να πάρουν το μήνυμα, θα συνεχίσουν να το κάνουν. Εγώ προσωπικά σταμάτησα στο Vive La France να αγοράζω και σιγά σιγά χάνω το ενδιαφέρον μου. Αν ήθελα να γουστάρω ProMods και όλο το περιεχόμενο υπάρχει κι άλλος τρόπος, όπως κάνουν οι περισσότεροι, αλλά δεν τον επιλέγω γιατί έχω μάθει να σέβομαι την δουλειά των δημιουργών, αυτοί να δούμε πότε θα σεβαστούν κι εμένα και να σταματήσουν να με βλέπουν σαν αγελάδα.

Ο τρόπος σκέψης σου είναι απόλυτα σωστός, με μια διαφορά. Τα DLC τα πληρώνεις και δεν είναι φθηνά (στην αρχή τουλάχιστον). Το θέμα είναι ότι δεν ασχολούνται μόνο με τα dlc αλλά αναβαθμίζουν τα Physics, τα trailer,τα φορτηγά και πολλά κομμάτια όσο αναφορά την εμπειρία παιχνιδιού τα οποία μάλιστα γίνονται δωρεάν. Οπότε το να πληρώσω έναν χάρτη τον χρόνο 15€ δεν το θεωρώ άρμεγμα αλλά υποστήριξη σε έναν εκδότη που συνεχίζει και αναβαθμίζει δωρεάν και προσθέτει νέο περιεχόμενο σε ένα παιχνίδι.

Αλήθεια, αν βγάλουνε ETS3, το πληρώσεις κανένα 40ρι και συνεχίσουν από εκεί το "άρμεγμα" θα έχει διαφορά;

Επεξ/σία από noo_mercy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην νέα έκδοση βρε παιδιά, έχει κανείς  θέμα με τον ήχο; αν θυμάμαι καλά στην προηγούμενη όταν ήσουν μέσα στο φορτηγό άκουγες απ έξω όλους τους ήχους των αυτοκίνητων που περνούσαν, τώρα πρέπει να βάλεις εξωτερική κάμερα να τα ακούσεις, και ήτανε και 3d o ήχος σε 5,1 τώρα γιατί χάλασε έτσι, και ένα άλλο θέμα που έχω είναι ότι όταν ξεκινάει το παιχνίδι ενώ είναι σε ανάλυση 1920χ1080 την εικόνα δεν την βγάζει σε fullhd και για να το αλλάξω πρέπει κάθε φορά που μπαίνω να βάζω τα hrz 59 μετά πάλι 60 για να παίρνει το full hd 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, noo_mercy είπε

Ο τρόπος σκέψης σου είναι απόλυτα σωστός, με μια διαφορά. Τα DLC τα πληρώνεις και δεν είναι φθηνά (στην αρχή τουλάχιστον). Το θέμα είναι ότι δεν ασχολούνται μόνο με τα dlc αλλά αναβαθμίζουν τα Physics, τα trailer,τα φορτηγά και πολλά κομμάτια όσο αναφορά την εμπειρία παιχνιδιού τα οποία μάλιστα γίνονται δωρεάν. Οπότε το να πληρώσω έναν χάρτη τον χρόνο 15€ δεν το θεωρώ άρμεγμα αλλά υποστήριξη σε έναν εκδότη που συνεχίζει και αναβαθμίζει δωρεάν και προσθέτει νέο περιεχόμενο σε ένα παιχνίδι.

Αλήθεια, αν βγάλουνε ETS3, το πληρώσεις κανένα 40ρι και συνεχίσουν από εκεί το "άρμεγμα" θα έχει διαφορά;

Δεν είναι άρμεγμα να βγάζουν DLC's για έναν νέο τίτλο. Αν είχαμε 2015 δεν θα είχα πρόβλημα, το θέμα είναι ότι πλησιάζει την δεκαετία, όση βελτίωση και να θέλουν να του κάνουν, εξ' ορισμού έχει στηθεί ο κώδικας σε μια άλλη εποχή. Και το όλο θέμα του περιεχομένου είναι εντελώς υποκειμενικό, εμένα δεν με ικανοποιεί καθόλου, τα βλέπω σχεδόν ίδια πλέον (που είναι) απλά με άλλο skin.

Και ένα παραπάνω όταν μιλάμε για εξομοιωτή, όχι arcade, οπότε κρίνοντας από αυτό, εγώ μεταξύ άλλων θα ήθελα ας πούμε να μεγαλώσει η κλίμακα σε σχέση με τους πραγματικούς χάρτες, να νιώθεις περισσότερο ρεαλισμό στις διαδρομές. Θα γούσταρα οι πόλεις να μοιάζουν πιο πολύ στις πραγματικές και να μην είναι copy-paste, απλά με άλλα assets. Θα ήθελα ο χρόνος να είναι σε real time (ή τουλάχιστον να υπάρχει επιλογή), κάτι που το θεωρώ αστείο να μην υπάρχει σε εξομοιωτή. Και άλλα πολλά, μπορώ να γράφω μέχρι αύριο. Εσείς απ' ότι φαίνεται αρκείστε σ' αυτά που σας δίνουν, δεκτό, εγώ όχι.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τη κλίμακα είναι μεγάλη συζήτηση και οι απόψεις διαφέρουν αρκετά. Ίσως έπρεπε να έχει φτιαχτεί όλο σε 1:15 (όπως είναι το Ην. Βασίλειο) και όχι 1:19 αλλά μέχρι εκεί. Για κανένα λόγο δεν θέλει μεγαλύτερη κλίμακα γιατί θα αρχίσει να κουράζει. Δηλαδή για αρκετούς παίκτες θα είναι βαρετό να θέλεις 2-3 ώρες πραγματικού χρόνου να πας από το Salzburg στο Βερολίνο πχ. Πολλοί παίκτες παίζουν χαλαρά και δεν το βλέπουν ως αποτύπωση της πραγματικότητας ντε και καλά. 

Το ότι οι πόλεις σε μεγάλο βαθμό δεν μοιάζουν με τη πραγματικότητα είναι άλλη μεγάλη υπόθεση αλλά έχει να κάνει σε μεγάλο βαθμό και με τα FPS. Μην ξεχνάμε ότι δεν έχουν όλοι μία καλή κάρτα γραφικών και για να παίξουν θα αναγκάζονται να ρίξουν πολύ τα γραφικά. Τα ProMods που προσπαθούν να δείχνουν όπως στη πραγματικότητα έχουν θέματα με τα FPS σε αρκετές περιοχές. Στα πιο πρόσφατα DLC ο ρεαλισμός στο τοπίο έχει βελτιωθεί κατά πολύ σε κάθε περίπτωση πάντως.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Πλησιάζει τη 10ετία το game και η SCS βγάζει ακόμα DLC's αντί να κάνει το επόμενο βήμα να πάει στο 3. Αλλά γιατί να το κάνει, αφού μια χαρά αρμέγει την αγελάδα και κανείς δεν ζητάει κάτι καλύτερο.

Και γιατί να βγάλει ETS3; Για να κάνει τα πάντα από την αρχή; Μικρό studio είναι, δεν τους παίρνει. Μια χαρά είναι τα γραφικά για τέτοιου είδους παιχνίδι και θα παίξει και graphics overhaul μέσα στο 2020. Το καλό είναι ότι τα DLC είναι εντελώς προαιρετικά απλά για να προσθέτεις map κυρίως. Τα καινούργια features και το σημαντικότερο τα καινούργια φορτηγά είναι τζάμπα. Αν το είχε καμία ΑΑΑ εταιρεία θα έβλεπες κάτι MAN Euro 6 DLC 19.99 ευρώπουλα..

Και επίσης οι πόλεις δεν είναι ανάγκη να είναι ολόιδιες με την πραγματικότητα γιατί οι νταλίκες δεν μπαίνουν στα κέντρα των πόλεων έτσι και αλλιώς αλλά σε βιομηχανικές περιοχές κυρίως. Το θέμα είναι ότι στα καινούργια DLC (από τη Γαλλία και μετά) γίνονται όλο και περισσότερο εμφανή landmarks που υπάρχουν στην πραγματικότητα και βοηθάει πολύ στο immersion αυτό. Ειδικά στο ΑTS έχει γίνει πολύ καλή δουλειά σε αυτόν τον τομέα.

Υ.Γ. Για την τιμή η ιδανική πιστεύω θα ήταν 15 για κάθε map..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...