Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο laptop (7 σπασμένα) που τα πήρα (15 ευρώ) μου έβγαλε επιλογή για iso. Η microsoft τινάζει την μπάνκα. Μαζεύει και ζεστό παραδάκι και πάει για ρεκόρ ενεργοποιήσεων (που μετράει πολύ στο marketing)..Χ..κε αν είχες σπασμένα πριν ή αν τα πήρες προσφορά 15 κι όχι 30... Αυτό που ήθελε το πέτυχε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα δεν μου έβγαλε επιλογές... είναι στο 78% τώρα

 

Sent from my Acer liquid gallant duo using Insomnia

 

περιμενε ανυπομονε, θα σου βγαλει και σενα οταν τελειωσει το κατεβασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γράφω για να απαντήσετε και για τους επόμενους :P

Εμένα το έβγαλε στα Ελληνικά

post-146708-0-95616000-1351374750_thumb.png

Ναι γιατί είχες Ελληνικά 7 :P

Δεν υπάρχει "επόμενος" είμαστε comple και πάμε για ύπνο.. :P

post-227308-0-27726500-1351375027_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με ελληνικά 7 μου το έβγαλε στα ελληνικά. Αλλα στην εγκατάσταση μου εμφανίζει μόνο την Αγγλική γλώσσα.

edit. Όταν γίνει η εγκατάσταση των 8, κατεβάζεις greek language people pack. Mια χαρά είναι τα 8 σαν πρώτη εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγαζει αρκετα που δεν ειναι συμβατα...

Τελος δεν θα εχει windows essentials? (antivirus)?

Τελος εχω γνησια.. μπορω να τα κατεβασω ΤΩΡΑ και να τα κανω install σε καθαρο pc μετα? θα λαβω serial κανονικα? (και σε χαρτακι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το κάνετε για να πάρετε αυθεντικά απο σπασμένα; Γιατί εγώ έχω αυθεντικά win764bit home premium.

 

Αξίζει τον κόπο; (βαριέμαι να διαβάζω links) Laptop έχω, έτρεξα και τον οδηγό και το hardware το αναγνώρησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν σε όσους δεν βγαίνουν τα 15 ευρώ βεβαιωθειτε ότι έχετε λάβει των κωδικό προσφοράς στο email σας. Θα τον λάβετε κάνοντας έγγραφη από το πρώτο link του topic starter.

 

Στη συνέχεια μέσω του upgrade assistant που θα κατεβάσετε επιλέξτε να αγοράσετε τα windows μέσω PayPal δωστε τα στοιχεία σας και κατα το checkout δωστε τον κωδικό προσφοράς. Η τιμή θα αλλάξει στα 15 ευρώ από 30. Λειτουργει και με όλες τις εκδόσεις των windows. Και όταν λέω όλες εννοώ όλες ;)

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...