Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία, κατεβαίνουν.

Το link για το media center ήρθε σε κανένα;

 

Dual boot (Win7 & Win8) δοκίμασε κανείς;

 

ναι απο χτές έτσι τα δουλεύω.

 

Ναι δυστυχώς. Και αν δεν κάνω λάθος τα windows μπορείς να τα βάλεις μόνο στο μηχάνημα που τα αγορασες.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

λάθος.

εγώ τα κατέβασα σε μορφή iso με 15 ευρώ τα πέρασα σε dvd με το κλειδί τους και χωρίς να έχω μηχάνημα αγορασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Ναι δυστυχώς. Και αν δεν κάνω λάθος τα windows μπορείς να τα βάλεις μόνο στο μηχάνημα που τα αγορασες.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Μετά από τόσες σελίδες που δεν αναφερόταν, αυτο ακριβώς ήθελα να ρωτήσω.

Άρα ειναι μόνο για ένα μηχάνημα, αυτό που γίνεται η παραγγελία? Άντε, πες ότι βάζω παραγγελία από ένα μηχάνημα 32bit κι ένα 64bit...και πάλι όμως δεν θα μπορώ να τα βάλω σε άλλο μηχάνημα είτε 32 είτε 64?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι απο χτές έτσι τα δουλεύω.

 

Πολύ καλό αυτό.

Τώρα, αν τα κάψαμε σε ένα δισκάκι, κι αγοράσουμε και δεύτερο για το Laptop (desktop έχω το Mitac 650 με οθόνη αφής) χρειάζεται download ξανά ή μόνο το serial μας ενδιαφέρει;

Το laptop είναι Acer 5ετίας αλλά τα δοκιμαστικά 8άρια τα τρέχει νεράκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τόσες σελίδες που δεν αναφερόταν, αυτο ακριβώς ήθελα να ρωτήσω.

Άρα ειναι μόνο για ένα μηχάνημα, αυτό που γίνεται η παραγγελία? Άντε, πες ότι βάζω παραγγελία από ένα μηχάνημα 32bit κι ένα 64bit...και πάλι όμως δεν θα μπορώ να τα βάλω σε άλλο μηχάνημα είτε 32 είτε 64?

 

απάντησα πιο πάνω δεν είδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

απάντησα πιο πάνω δεν είδες?

 

Όχι γιατι από ότι φαίνεται το γράφαμε μαζί, δεν είδες την ώρα που ποσταριστικαν το δικό σου και το δικό μου? Δεν μπορούσα να μαντέψω τι γράφεις και να σβήσω αυτά που έγραφα ;)

Αν και..παρόλα αυτά δεν διευκρινιζεις αν αυτό που κατεβαίνει, από μηχάνημα που έγινε η παραγγελία κι έχει 64αρια ξέρω γω, ειναι και 32 και 64.

Και επίσης απλά λες ότι τα κατέβασες χωρίς να έχεις μηχάνημα αγορασμένο. Duh! That's the case με την κομπίνα της προσφοράς! Το ερώτημα μου επίσης ήταν αν μπορούν να μπουν σε πολλαπλά μηχανήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι γιατι από ότι φαίνεται το γράφαμε μαζί, δεν είδες την ώρα που ποσταριστικαν το δικό σου και το δικό μου? Δεν μπορούσα να μαντέψω τι γράφεις και να σβήσω αυτά που έγραφα ;)

Αν και..παρόλα αυτά δεν διευκρινιζεις αν αυτό που κατεβαίνει, από μηχάνημα που έγινε η παραγγελία κι έχει 64αρια ξέρω γω, ειναι και 32 και 64.

Και επίσης απλά λες ότι τα κατέβασες χωρίς να έχεις μηχάνημα αγορασμένο. Duh! That's the case με την κομπίνα της προσφοράς! Το ερώτημα μου επίσης ήταν αν μπορούν να μπουν σε πολλαπλά μηχανήματα!

 

οκ μην βαράς λοιπόν για να πάρω το κουπόνι προσφοράς απο 30 σε 15 ευρώ έκανα εγραφή και έδωσα στοιχεία απο ένα κατάστημα και καλά ότι έιχα πάρει pc πριν απο ένα μήνα. μετά απο 5 min μου ήρθε κωδικός για την προσφορά στα 15. σου κατεβάζει ότι win έχεις σεταρισμένα στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε μηχανημα με σπασμενα 7αρια σε αφηνει να προχωρησεις μετα ομως κατα την εγκατασταση των 8 υπαρχει περιπτωση να ζητησει το παλιο serial το εχει δοκιμασει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συντοπίτη terry308, αν τρέξω πάλι το Upgrade από το Mitac υπάρχει πρόβλημα ή να το τρέξω από το laptop (win8 & winxp dual boot) ;

Να βάλω ότι το πήρα το Σεπτέμβρη για να δώσω μόνο 14,99;

Τι προτείνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

οκ μην βαράς λοιπόν για να πάρω το κουπόνι προσφοράς απο 30 σε 15 ευρώ έκανα εγραφή και έδωσα στοιχεία απο ένα κατάστημα και καλά ότι έιχα πάρει pc πριν απο ένα μήνα. μετά απο 5 min μου ήρθε κωδικός για την προσφορά στα 15. σου κατεβάζει ότι win έχεις σεταρισμένα στο pc.

 

Ναι, αυτό γράφτηκε και παραπάνω :)

 

Κάποιος που να δοκίμασε να περάσει το ίδιο κατεβασμένο ISO σε δεύτερο μηχάνημα υπάρχει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε μηχανημα με σπασμενα 7αρια σε αφηνει να προχωρησεις μετα ομως κατα την εγκατασταση των 8 υπαρχει περιπτωση να ζητησει το παλιο serial το εχει δοκιμασει κανεις?

Όχι δεν ζητάει τίποτα, τα πέρασα κανονικά στο laptop, αφού πρώτα έκαψα το iso σε dvd.

 

Κάποιος που να δοκίμασε να περάσει το ίδιο κατεβασμένο ISO σε δεύτερο μηχάνημα υπάρχει?

Το δοκίμασα και η διαδικασία προχωράει κανονικά, δεν τελείωασα βέβαια την εγκατάσταση. Έδωσα το serial και σταμάτησα στο format :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το δοκίμασα και η διαδικασία προχωράει κανονικά, δεν τελείωασα βέβαια την εγκατάσταση. Έδωσα το serial και σταμάτησα στο format :)

 

Ε το θέμα ειναι να την τελειώσεις και μετά να πας να κατεβάσεις κάτι από τη Microsoft (update ξέρω γω..κάτι), να δούμε..πέφτει τσεκούρι η όχι?

Την εγκατάσταση δεν στην κόβει από τη στιγμή που δίνεις valid serial, το θέμα ειναι μετά τι γίνεται :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...