Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι bugs?

Υπάρχει μεγάλη ασυμβατότητα με διάφορα SW που δουλεύουν κανονικά στα 7, αλλά στα 8 δεν δουλεύουν με κανέναν τρόπο.

 

Έχω δικτυακούς σκληρούς που τους μοιράζω στο δίκτυο μου. Στα 8 υπάρχει θέμα με τις ονομασίες και δεν αφήνουν να τρέξει SW που το όνομα του ή ο φάκελος περιλαμβάνει το σύμβολο +. Από τον C δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα. Επίσης μπορεί να εμφανίσει το ίδιο πρόβλημα σε άλλα αρχεία ή φακέλους χωρίς να υπάρχει κάποιος εμφανής λόγος, αλλά τα 8 αρνούνται να τρέξουν το αρχείο.

 

Στην "Εξερεύνηση" των Windows με το που πατάμε στο "Navigation pane" κάποιον φάκελο, πάρα πολλές φορές δεν βλέπουμε τα αρχεία μας στα δεξιά και ή πρέπει να πατήσουμε σε άλλον φάκελο και να ξαναδοκιμάσουμε ή πρέπει να πατήσουμε διπλό κλικ ξανά στον ίδιο φάκελο.

 

Για όσους θα μου πουν σιγά το κακό, εμένα μου κάνει μεγάλη ζημιά όλο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

κάτι μου λέει ότι το SW αυτό που λες δεν ήταν "γραμμένο για 7" αλλά έπαιζε σε 7...

 

ούτε με compatibility mode?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχάτε και μας πιάσανε, αφιερωμένο σε όλα τα αργά βαπόρια σαν και του λόγου μου.  

 

Τελευταία στιγμή πάλι ρε?

Πριν 1 μήνα έψαχνες για paypal και το έκανες σήμερα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα την αναβάθμιση, αλλά τελικά δεν είναι συμβατός ο επεξεργαστής που έχω, αν και αρχικά δεν μου εμφάνιζε κάποιο σφάλμα...

Ξέρει κανείς αν μπορώ να ακυρώσω την αγορά; ...ή να βάλω καμιά αγγελία στο insomnia μήπως τα θέλει κανείς;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα την αναβάθμιση, αλλά τελικά δεν είναι συμβατός ο επεξεργαστής που έχω, αν και αρχικά δεν μου εμφάνιζε κάποιο σφάλμα...

Ξέρει κανείς αν μπορώ να ακυρώσω την αγορά; ...ή να βάλω καμιά αγγελία στο insomnia μήπως τα θέλει κανείς;  

Tα κατέβασες στον ίδιο υπολογιστή που έκανες την αγορά; Ποιον επεξεργαστή έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα κατέβασες στον ίδιο υπολογιστή που έκανες την αγορά; Ποιον επεξεργαστή έχεις;

Ναι, στο ίδιο μηχάνημα τα κατέβασα. Pentium 4 είναι αλλά δεν υποστηρίζει NX που θέλουν τα 8... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι μου λέει ότι το SW αυτό που λες δεν ήταν "γραμμένο για 7" αλλά έπαιζε σε 7...

 

ούτε με compatibility mode?

Με τίποτα. Δεν είναι ένα, είναι διάφορα SW που δοκίμασα να εγκαταστήσω και μου έβγαζαν πως έγινε κάποιο σφάλμα, δοκιμάστε για compatibility mode, κλπ... Έβγαζαν σφάλμα δηλαδή χωρίς να φαίνεται κάπου το τι φταίει.

 

...ή να βάλω καμιά αγγελία στο insomnia μήπως τα θέλει κανείς;  

Αν δεις μερικά μηνύματα πίσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία στιγμή πάλι ρε?

Πριν 1 μήνα έψαχνες για paypal και το έκανες σήμερα? :P

 

Όχι εγώ είχα καλυφθεί τότε απλώς ήθελα να σώσω και κανέναν άλλον. :-)  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Guys , περίσσεψε καμία άδεια ? Αν ναι , στείλτε μου pm

τι εννοείς άδεια? promo code για μείωση από 30 σε 15 euro ή να σου δώσει κάποιος τσάμπα windows 8 ? :P
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοείς άδεια? promo code για μείωση από 30 σε 15 euro ή να σου δώσει κάποιος τσάμπα windows 8 ? :P

product key , για upgrade σε 8 ι ( Για αγορά φυσικά , όχι δωρεάν... - Το ανάλογο αντίτιμο-15 ευρώ )  .  Τα έχω ήδη στο laptop , και θέλω να κάνω upgrade 7->8 και στο desktop ! :D , Διαφορετικά ,αναγκαστικά απο Θείο ! 

 

Έλαβα pm , Ty :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...